מעריב: בועטים בדלי. 22.3.2006

| 29 במרץ 2006

גדי סוקניק, שלגם כנראה יותר מדי ממימי הקישון, הבטיח לצופי ערוץ 2 את הביריות של יונית לוי. אבל אנחנו הלכנו עם ערוץ ‭.10‬ כי גם בהתעלם (וקשה) מהגימיק השקוף, הצוות של ערוץ ‭,10‬ והדברים ידועים, פשוט הרבה יותר מעניין.

קודם כל יעקב אילון, מגיש הבחירות האולטימטיבי. לצדו מיקי, רגועה יחסית, אולי אחרי שהבטיחה את מקומה בבחירות החשובות באמת (מקום שביעי ברשימת המתלבשות הטובות ביותר של "פנאי פלוס‭.("‬ וכל היתר, ובראשם רביב דרוקר המעולה, לונדון וקירשנבאום, רינו ולינוי, והאבא של כל הקאמבקים – רפי רשף. בקצב הזה, אפילו יוסי שריד יכול לחשוב על חזרה לזירה (מנהיג הגמלאים, בחירות ‭.(2010‬

אבל איך אפשר לבעוט בדלי? במקרה הכרוני של ערוץ ‭,10‬ בקלות. בעריכה תמוהה, יותר מדי היתקעות בראיונות מבולבלים לפני שמישהו עשה סדר בבלגן (דרוקר כמובן‭(‬ בלי לנצל את הכלים המשובחים שעומדים לרשותם. ובמיוחד, ליהוק גרוע של פוליטיקאים באולפן. המון זמן מסך ללימור ופואד. שזה מעניין בדיוק כמו לימור ופואד.

• ההברקה: חצי שעה ראשונה בלי דני רופ.
• הפאשלה: חצי שעה ראשונה של בלבלה אטומית. קודם כל ומעל לכל, דיווח תוצאות המדגם. וזה בעצם כל הסיפור. תוצאות הבחירות הן אורגזמה, רגע חטוף של דרמה, של כמה כמה. בדיוק כמו השער המכריע בגמר המונדיאל. זו כל תמצית השידור החי, הבילד-אפ והמייק-אפ. ואלה של ערוץ 10 היו מרושלים – אחרי נתוני שלוש המפלגות הגדולות המתנו המון זמן לתוצאות של המפלגות הממש לא קטנות, שהיוו את הפתעת הבחירות האלה. המון המון זמן. נצח. וכשאתה שומע את שאגות השכנים, אפילו שנייה לפניך, על הבקעת השער, אתה מתבאס.

• יצא פראייר: הצופה, עם משחקי החידה של אנחנו-יודעים-אבל-רק-נרמוז, רגע לפני פרסום התוצאות, מאת פרשני-העל עמנואל ודן. נמאס. די עם זה. שמישהו יגיד מה קורה, והאמינו לי, בייניש לא תעשה לו כלום.
• האולפן: כולם כבר יודעים לבד. השקוף בכיכר הזו, נו, איפה שהוציאו את רבין להורג. כולם כבר יודעים, וכולם יזכרו, ולא משנה אם זה גימיק או לא גימיק, ואיך היתה האקוסטיקה וכל יתר החרטוטים: סוף סוף, באיחור של מיליון שנה, הצליח ערוץ 10 לייצר לעצמו מותג משלו. ‭10"‬ בכיכר‭."‬
• במקרה הכינותי מראש: "ישראל הולכת קדימה‭,"‬ מכריז יעקב. בחייאת רבאק. בלתי נמנע, יבשושי, צפוי. תעביר את הגרעינים בבקשה.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.