הנדנוד של נתניהו – חזיתי את זה כבר מזמן

מאת  | 14 באוקטובר 2010
 

לנתניהו יש מחלה. הוא תמיד חייב לומר "אני כבר אמרתי", "אני כבר חזיתי", "כולם לעגו לי". כל פגישה איתו מתחילה ונגמרת בתחזיותיו האינסופיות, שהתממשו, לדבריו. בעבר כבר הקדשתי אייטם שלם אצל "לונדון את קירשנבאום" לתחזיות שלא התממשו, שאני בטוח שבאמת נשמטו מזכרונו.

כך או כך, אתמול הוא טרח להזכיר שהוא כבר חזה אפשרות של התמוטטות מכרה. איפה? בספר שכתב לפני שנים. הנה עוד משהו, שהוא כתב בספר. עמוד 176 ל"מקום תחת השמש".

"הקפאת הבנייה ביישובים פירושה מניעת חיזוקם וצמיחתם הטבעית, שתדון אותם למוות אטי ובטוח. ההקפאה תמנע בניית בתי חולים, חנויות, ספריות ושירותים אזרחיים מכל סוגים. פירוש הדבר הוא שבנים לא יוכלו לבנות את בתיהם סמוך להוריהם ויישובים צעירים נאבקים על קיומם הכלכלי לא יוכלו להתפתח ולהתבסס. מי ירצה לחיות במקומות מוקפאים שאין להם עתיד? ברור ששום אדם לא ירצה לגור בהם. לפיכך המונח 'הקפאה' הוא מלת צופן נוחה למי שמתכוון בעצם ל'חיסול'. אבל מדיניות ההקפאה תפגע לא רק ביישוב היהודי ביו"ש… די להעלות בדמיון מה יהיה מצבה של ניו יורק אם יאסרו על תושביה להתנחל בניו ג'רזי, בקונטיקט או בלונג איילנד. מן סתם הייתה ניו יורק מתחילה להיחנק ולהתנוון".

מעניין אם גם התחזית הזו תתממש.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.