כמה דוחה יכולה להיות מירי רגב

| 14 ביולי 2014

דיברתי עם ח"כ ג'מאל זחאלקה (בל"ד). רציתי להגיד לו שלא כולם מירי רגב ומוטי יוגב. שיש גם אנשים שפויים במדינה גם באווירה המתלהמת והלאומנית הזאת. עוד לא הספקתי להגיד מילה וזחאלקה התחיל להסביר לי (באפולוגטיות?) שהוא בכלל לא כיוון את הביטוי "ידיך מגואלות בדם" למפכ"ל יוחנן דנינו. הוא זרק את זה כלפי ח"כ מוטי יוגב מהבית היהודי (ההזוי, זה אני אמרתי, לא הוא), שישב לידו ועשה לו פרובוקציות בנוסח "צריך לאסור על הכניסה להר הבית למוסלמים בגלל יידוי האבנים" ו"אנחנו נבנה את הר הבית". לטענת זחאלקה, הוא אמר שלפי ההלכה (היהודית, הוא אפילו התחיל לצטט לי איזה פסוק ממקורותינו, שלמרבה המבוכה, לא הכרתי) מי שידיו מגואלות בדם לא יכול לבנות את בית המקדש, אבל אתם יודעים מה, נגיד שהוא אמר את זה למפכ"ל, האם זה מצדיק את ההתנהגות המגעילה והבהמית של מירי רגב? האם זה מצדיק הוצאה משפילה מהוועדה?

רגב אמרה בתחילת הישיבה שצפויה לנו ישיבה סוערת היום. כנראה שהיא הייתה רעבה קצת לתשומת לב. הרבה זמן לא הזדעזעתי ככה מהתנהגות של חברת כנסת. לחשוב שהדבר הזה היה פעם דובר צה"ל. לא ייאמן.

השבוע האחרון גבה עד עכשיו את חייהם של כמעט 200 פלשתינים, מהם לפחות 100 אזרחים, כולל ילדים ונשים. חלק מפעולות צה"ל שנויות מאוד במחלוקת. הפצצנו מרכז לנכים. עוד לא ברור למה. הפצצנו את הבית של המפכ"ל הפלשתיני והרגנו עוד 20 אנשים "לא מעורבים" (חלקם כל כך לא מעורבים שהם ילדים ונשים. צה"ל אומר – שמענו חבורת אנשים מתכוננת לשיגור ולכן, הפצצנו. אשמח לשמוע הקלטה כזאת). לא היה נוהל "הקש בגג". מותר למתוח ביקורת על זה?

כוחה של הדמוקרטיה הישראלית אמור להיות בדיוק בזה שנותנים לח"כ מסיעה ערבית לכעוס ולהגיד דברים קשים. המפכ"ל דנינו, שטעה לחשוב שהדברים כוונו אליו, לא נראה נסער כל כך, אבל רגב זיהתה הזדמנות. היא נפגעה כמו שאני צנצנת, אבל בדורסנות של מי שהכוח בידיו גרמה לסילוק אלים ומשפיל של זחאלקה מהוועדה שלה כולל אמירות דוחות כמו "תרימו אותו על הכסא כמו בכסא יומהולדת ותעבירו אותו לעזה". מוטי יוגב (לחשוב הוא היה אל"ם בצה"ל? ומזכ"ל בני עקיבא? באמת שאלוהים ישמור אותנו) ניגב עליו את הפלאפון. כן, ניגב עליו את הפלאפון. על זה לא מוציאים מהועדה?
למרבה הצער, ח"כ טיבי, דב חנין ובאסל גטס יושבים שם ושותקים. אני בטוח שהם לא עשו את זה מפחד וברור לי שהם הזדעזעו מהתנהגות רגב. טיבי גם נתן לזה ביטוי מיד אחרי שזחאלקה הוצא מהחדר, אבל בזמן אמת, הם לא הגיבו מהר מספיק. התגובה ההולמת הייתה לצאת ביחד עם זחאלקה ולהשאיר את מבעירת המדורות הפופוליסטית הזאת לבד. דנינו היה יכול להציל את כבודו הרמוס אם היה יוצא להגנת זחאלקה, אבל אף אחד לא קם וכולם נתנו לג'ו מקארתי-רגב הישראלית להמשיך ולהשתולל. "הצל" בטח מחא לה כפיים.

תגובות

תגובות

149 thoughts on “כמה דוחה יכולה להיות מירי רגב

 1. צ'ומפי

  תשמע דרוקר, אתה עיתונאי רציני, אבל השד השמאלני הקיצוני קפץ לך. זחאלקה כמו כל חבריו מבל"ד הם אוייבי העם.
  משם יצאו בשארה וזועבי. האנשים האלו מקומם בכלא. מה שהם עושים זו המרדה. לא קשור לזכויות אזרח.
  יוגב ורגב, גם אם הם הזויים בעיניך, הם בצד שלך. זחאלקה נגדך. קפיש?
  זה לא קשור לסובלנות לדעות אחרות ושאר ירקות. האיש עבריין.

 2. ארז

  כוחה של הדמוקרטיה הישראלית אינו "בזה שנותנים לח"כ מסיעה ערבית לכעוס ולהגיד דברים קשים". זאת חולשתה הגדולה, שלא יודעת לזהות אנשים שחותרים תחת יסודות המדינה, תחת עצם זכות קיומה, אינם נאמנים לה ובמוצהר תומכים באויביה. יש לך בלבול בין דמוקרטיה לבין אנארכיה.
  אינני מכיר מספיק את ח"כ זחאלקה ואת דעותיו, אבל לגבי ח"כ (בושה שהיא עוד נושאת בתואר) זועבי מזמן היו צריכים לשלול את אזרחותה ולשלח אותה לחפש מדינה אחרת שתיתן לה את הזכות לפגוע בה מבפנים. אין הסבר סביר לדברי ההסתה שלה, הדברים הפוגעניים שמחפשים רק ליצור פרובוקציה, רק להכעיס, רק לפגוע בציבור היהודי. אישה רעה ומרעה שמזיקה לציבור הערבי בישראל והורסת כל סיכוי לדו קיום במדינה הזאת. כנ"ל לגבי ד"ר טיבי, שהוא הרבה יותר חכם ומתוחכם מח"כ זועבי, אבל לא יותר נאמן ממנה למדינת ישראל.
  כאמור, אינני מביע דעה לגבי ח"כ זחאלקה כי אני לא מכיר היטב את האיש ואת דעותיו.

 3. a@hotmail.com'עדי

  כל מילה בסלע, חשוב להשמיע את הקול השפוי בימים אלו של שיטפון פשיסטי שמטריף את המדינה

 4. ido2267@gmail.com'עדו

  לא צ'ומפי. האיש הוא חבר כנסת שחושב טחאת ממך ומייצג ציבור שחושב אחאת ממך. קורטים לזה דמוקרטיה

 5. ella@advantech.co.il'קומט

  אני מצטרפת אליך בזעזוע מהתנהגותם הבהמית של חברי הכנסת רגב ויוגב,
  הגענו לשלב שערבים לא יכולים לדבר בכנסת של המדינה היהודית.

 6. yotalia@gmail.com'טליה

  דמיינו לכם שזחאלקה וטיבי הם חברי פרלמנט יהודים במדינה אירופית כלשהי הנלחמים על זכויות עמם וככה מתנהגים אליהם חברי פרלמנט אחרים או יו"ר ועדה, האם זו לא היתה נקראת אנטישמיות לשמה? האם לא הייתים חושבים שמגיעה להם זכות בסיסית של יחס נורמלי הוגן ואנושי?

 7. A@b.com'ב

  בושה שהדבר הזה היה דובר צה"ל בדרגת תת-אלוף. פשוט תת-אדם.

 8. מיקה

  וזחלקה התנהג בצורה תרבותית ראוייה לשבח? את זחלקה המתלהם אף אחד לא מבקר כאן.
  פאטתי

 9. Brighton6@comunique.hu'Simon

  מר דרוקר, בר מזל שכמותך, על מה היית מדבר אילו לא היו בכנסת ישראל נציגים של ערביי ישראל? על אמו של שימון פרס? ישנם מספר כתבים הבטוחים שאילולא הם, העם יוותר חסר ידע.
  שים לב, כתבים ולא עיתונאים. אתה נמצא במקום טוב ביניהם.

 10. orbashi@gmail.com'שמעון בן ארי שומכר

  1. רביב, כבר פניתי בעבר לבדוק מי אישר את מינויה של מירי רגב לתפקיד דובר צה"ל, אולי תחזור ותבקש שיחקרו את העניין
  2. ברוב ימות השנה ח"כ מוטי יוגב הוא בעייני מתנחל אמוני הזוי, אלא שבשבוע שעבר נכמרו רחמיי עליו. מוטי יוגב כתב מאמר שבו גינה בחריפות את רצח ההנער הערבי מוחמד אבו ח'אדר. הזדמן לי לקרוא את התגובות של "צעירי המפד"ל החדשה" למקרא דבריו של מוטי יוגב ה"מי שביירך" שהוא קיבל מהם, החרפות והגידופים והעמדות הגזעניות שהובעו כלפי מוטי יוגב לא היו מביישים את הנוער ההיטלראי האוטנטתי. מצד אחד "ריחמתי" על יוגב ומצד שני נתחבר לי לאיזו צרה מפדל החדשה-הבית היהודי הכניסו את עצמם ואותנו עם גישתם המשיחית/אמונית /הילכתית לפתרון סוגיות מדיניות חברתיות ובטחונית בישראל.

 11. atg10@hotmail.com'אחד

  דרוקר, אתה שונא יהודים.
  אתה שמאלן מגעיל.

  לומר שאתה שפוי זה כמו לומר שהנאצים שפויים.

  כל הכבוד למירי רגב. ועוד דוקא בשבוע של פרשת פנחס שזכה לפרס על זה שהרג יהודי חילוני מגעיל שהלך עם גויה.

 12. asd?@cas.com'ubermensch

  לא מקנא בך בתור אישיות ציבורית שצריכה לברור את המילים שלה. הרי ברור שהכוונה האמיתית (והצודקת) היא לכנות את ח"כ מירי רגב פאשיטסית. זה כמעט סטראוטיפ של ההגדרה הזו. היא לא מפחדת להראות את זה ולא מנסה להסתיר את זה, אז למה שאתה תתבייש להגיד מה היא באמת? אה, שכחתי, יש חוק חדש בישראל שמונע להגיד את הדברים האמיתיים. אם כך, מירי רגב היא לאומנית-חברתית מהמדרגה הראשונה, לאומנית כמו המשטרים הלאומנים הקיצוניים של של תחילת המאה שעברה במרכז אירופה.

 13. jacobbor@netvision.net.il'יעקב בורנשטין

  נציגה תואמת ונאמנה של מצביעיה ומספקת את יצריהם הנתעבים.

 14. ziv.oded@gmail.com'עודד

  וכל זה מבלי להתייחס לעובדה שחברת הכנסת רגב עוד צעקה לו בחזרה "חתיכת טרוריסט" , כלומר זה מותר כמובן . אשה מפחידה בשילטון מפחיד במקום שאיבד את היכולת לדבר . מוגש בחסות בנימין נתניהו , מפריד,מפצל ומסכסך מגזרים במדינת ישראל כבר 20 שנה …

 15. אל

  רביב דרוקר אתה באמת קצר רוח ובלתי נסבל.
  זה ניכר בהנהגותך מול כל מי שהוא בעד ישראל ונגד חמאס.
  זה ניכר בך כשאתה מוציא בלית ברירה איזה מילה טובה על נתניהו.
  איך לעזאזל איך אפשר להיות נגד העם שלך ובעד האחר?!איך?!

 16. אחמד זיבי

  דרוקר אני מעריך אותך מאוד אבל עכשיו הבנתי שאתה יותר שמאלן מגדעון לוי מהארץ – אתם וחנין זואבי זה ממש אותו דבר.

 17. atg10@hotmail.com'אחד

  רביב דרוקר, נראה אותך מדבר לאחר שערבי יחטוף את הבן שלך ויחזיר לך אותו בארון, נראה אותך מדבר לאחר שערבי יפיל טיל על הבית שלך ויהרוג לך כמה קרובי משפחה.
  נראה אותך שהערבים חבריך יהיו פה רוב ואז תגור במדינת חמאסתן. נראה אותך אז מדבר על שפיות.

 18. סטיב

  דרוקר שמאלי שה כבר ידוע.
  העניין שחברי הכנסת הערביים הם בוגדים ומה גם שאינם מייצגים את ערבי ישראל.
  מה עניינם של ערבי ישראל עם הפלסטינים??
  גם אם תהיה מדינה פלסטינית הם ירצו להישאר כאן אז שיתחילו למצוא דרכים לשלב את הטובים מהיניהם בחברה הישראלית מאשר להעלות לסדר היום את העם הפלסטיני שלא מעניין אותנו בכלל.
  לא מבין איך ערבי ישראל בוחרים בהם בכלל הם גם בוגדים במדינת ישראל וגם בהם.

 19. atg10@hotmail.com'אחד

  ככה זה עיתונאי קטן, שבבית שלו הוא הגבר, ככה גם בחיים שלנו הוא מתנהג כמו נמושה.

 20. Alon25rag@gmail.com'המשכיל בעת ההיא יברח

  אני מסתכל על חלק מהתגובות כאן (ואין זה מיעוט התגובות) ומסתכל על עשרות אלפי לייקים לפגיעה בערבים חפים משפע ומסתכל על ילד ערבי שנשרף בעודו חי בידי יודו-נאצים ואני שואל: לא הגיע הזמן שנשאיר את כל אלה מאחור ונהגר למקום שפוי? ניתן לטוקבקיסטים האלה שאפילו בגרות לא סיימו, לפתח ״כיפת ברזל״ ולנסות לנהל מדינה לפי כללי הג׳ונגל שהם כל כך חפצים בהם. ואין להלין על מירי גרב יש לתהות על מי שמינה אותה לתפקיד כזה.

 21. הנביא

  אם טיבי והאחרים היו יוצאים היא עוד הייתה מעביהר במחטף את כל ההצבעות שמתוכננות להיום…

 22. MAOA2200@GMAIL.COM'מיה

  רביב, אתה ישר ואמיץ ולא חושש ללכת נגד הזרם. והזרם עכור כל כך…

  מירי רגב היא בהמה, מירי רגב היא – לצערנו – הבבואה של החברה שלנו. כל הפייסבוק מלא במירי רגב.

  תמשיך להשמיע את הקול שלך – תמשיך להיות לנו לפה.

 23. roni

  דרוקר, את המטרה שלך השגת – הצלחת לעצבן!
  אם מרגייש לך כל כך נח דוקא בחיקו של זחאלקה, שיבושם לך. אין ספק מירי רגב איננה מפארי הפוליטיקה שלנו, אבל. בסך הכל היא מביעה רגשות בצורה קצת מוגברת ולא מדי אינטילגנטית.
  מה שהצליח להרגיז אותי, זו הנחיתות העלובה הזו שגורמת לך להרגיש שאתה צריך להיות יותר מוסרי ומצפוני מ90% מהעם הזה. כשמנגד אתה מרגיש כה טהור וזך בחברת זחאאלקה וחבריו הממלאים פיהם מים ככל שזה נוגע להרג חפים מפשע ע"י מוסלמים שלא נוח להם לתקוף אותם ואו כמובן כשזה קורה ליהודים.
  תשאל את סבך או סבתך מיהו יהודון?

 24. zuzu@ZUBI.edu'נרי שביד

  מה יש להזדעזע ממירי רגב? אלמלא הייתה בהמה פאשיסטית גסה, היא לא הייתה מירי רגב!

 25. שי

  חושש מאלימות? גם לך יש את היכולת והאחריות לעצור אותה! למה אף אחד לא נעצר בפגנה של האריות? האם תמשיך לעקוב אחר הנושא? חושב שמירי רגב היא בהמה סרוחה? נסה להחזיר אותה לרפת שממנה היא באה ועוד ועוד ועוד. הבנת את הרעיון.

 26. רונן

  מירי רגב היא פרצופה של המדינה שאיבדה מזמן את מצפונה ושפיותה. מזל שיש עוד כמה רביב דרוקרים.

 27. ריטה

  כולנו מירי רגב! תרגעו קצת בתשקורת

 28. zigfried.mr@gmail.com'זיגי

  2 שאלות לרביב (ולפני כן, אם בכלל יש ספק – אני מסכים לגמרי עם הפוסט לרבות הזעזוע ממי שלזוועתינו היתה דוברת צה"ל):

  – האם אתה מבין מה הביא את מירב מיכאלי להגיד "מירי רגב למשל, שהיא אשה מדהימה וממש לא מה שרואים בטלוויזיה" ?
  http://blogs.haaretz.co.il/omershubert/1352/
  – סחתיין על הכנות וישירות שלך (לא רק בפוסט הזה). כעיתונאי, אתה לא חושש שתשרוף לעצמך מקורות פוטנציאלים? כאילו, אתה לא מצפה שח"כ רגב הלא נכבדה תדבר איתך בעתיד הקרוב, נכון?

 29. zuzu@ZUBI.edu'שוקה ליבוביץ

  צ'ומפי היקר, יש לך שם של קוף, ואילו הטוקבק שלך מלמד שבתור קוף אינך אינטליגנטי במיוחד (שלא לומר סובל מפגם מוחי חשוך מרפא). הבה נקווה לטובתך כי פריצת דרך מדעית תאפשר בקרוב השתלות מוח.

 30. אבי

  אני לגמרי מסכים איתך לגבי גביית מחיר הדמים הגבוה. כואב לי באמת על אותם ילדים, נשים וחפים מפשע זרעם של אלו יקומו ויהיה מחבלים – וחוזר חלילה.
  ובכן מה עדיף עוד גלעד שליט בשבי – אשר ישחרר עוד מחבלים – וחוזר חלילה
  בהינתן אפשרויות אלו אני מעדיף הפצצה על טרוריסטים מהאוויר, בזהירות.
  הלא השמאל האכיל אותנו שנים בואו נתנתק מעזה נה כבר יכול להיות .? ? ? ? קטיושות .????
  אך למרות זאת (כתיסמונת של דיסוננס) אנו מנסים להצדיק את פעולות צהל ולאמר לכל החיילים יישר כוח ותמשיכו להלחם על חייכם.

 31. debi.lehrer@gmail.com'דבי

  אני אף פעם לא מגיבה לפוסטים באינטרנט, ויוצאת מדרכי רק הפעם כדי להגיד לרביב דרוקר אל תפסיק! אל תפסיק להגיד את דעתך, ולהביא ההתבוננות החדה שלך על המציאות. אל תתייאש מול התגובות המתלהמות שאתה רואה, פה ובמקומות אחרים. אתה עיתונאי אמיץ ומקצועי ונחוש והלוואי היו רבים כמוך!!!

 32. ארינה

  ועכשיו אשמח לקרא כמה דוחה העיתונאי גדעון לוי יכול להיות.
  (ואגב – מירי רגב דוחה. נקודה. כמה? כמו בור ללא תחתית, והאמת? רק עכשיו אתה נפעם למול חדות וצחות לשונה? אל מול הנימוסים הארופאיים והשפה הנקיה מרבב? אבל בוא נגיב בימדתיות בסדר?)
  אגב אם טיל חמאס הה פוגע בגן ילדים באשדוד מצפונינו היה נקי יותר? זה שלא נפגעה אוכלוסיה אזרחית ישראלית – בוא נגיד את זה ככה זה לא כי לא ניסו…

 33. מוטי

  זחאלקה גם אשם.
  או שהוא לא יודע עברית מספיק טוב, או שהוא לא מסוגל להציג את הטיעון שלו בצורה אינטיליגנטית, בעיקר כשהוא מתעצבן.
  הוא היה יכול 17 פעם להגיד שהוא מתכוון ליוגב ולא למפכ"ל, מה שהיה מוריד את הלהבות.
  לא שאפשר להגיד משהו טוב על מירי רגב הבהמית.
  מעניין אם ביבי מבסוט שנתן לה להיות ראש וועדה. או שההתנהגות שלה משרתת רק את עצמה.

 34. arie17@netvision.net.il'אריה

  גם אני לא אוהב את ח"כ זחאלקה.
  יש עוד כמה ח"כים שאני לא אוהב.
  כאשר זחאלקה מתראיין בטלביזיה או ברדיו – אני מיד עובר לערוץ אחר.
  אבל אני מסכים עם רביב – אפשר היה להתעמת איתו בצורה יותר מסודרת,
  בצורה שהולמת חברי כנסת במדינת ישראל.

 35. dans489@gmail.com'דני

  ראיתי את מירי רגב במשדר הרצוף בערוץ 2 לפני יומיים, אחרי חצות. חילקה את הפאנל עם, בין היתר, יריב אופנהיימר , מזכ"ל שלום עכשיו. אחרי שהיא התלהמה ארוכות על ההכרח במבצע קרקעי מאסיבי בעזה, היא הפנתה את הגועל הבהמתי ליריב ונתנה מופע אימים מקומם ומזעזע. ואני אומר לכם, כאשי ימין שחולק עמוקות על שלום עכשיו, שבין אם מירי רגב עושה הצגות כדי לזכות באהדת הקהל הימני, או בין אם היא באמת כזאת – הרמה שלה כה נמוכה, כה מבישה, כה וולגרית ומתלהמת…… שהיא עושה המון נזק לימין לנושאים שאנחנו מאמינים בהם. היא מאוסה לגמרי.

 36. חמיס

  הגיע הזמן לקרוא לבהמה הזו בשם הולם: "מירי רקב"

 37. zuzu@ZUBI.edu'שוקה ליבוביץ

  "כמה דוחה יכולה להיות מירי רגב"? הרבה יותר דוחה מכפי שנחשפה במופע עם זחאלקה ולהקת הסדרנים! הגברת הזאת מוציאה שם רע לפרחות ולצ'חצ'חים ולבאסטיונרים של מחנה יהודה ולפאשיסטים של אספסוף "הפאמיליה" של בית"ר ירושלים. העובדה שהיא כיהנה כדוברת צכ"ל-צק"ל (צבא-כיבוש-לישראל, צבא-קלגסים-לישראל) מלמדת על טיבו של הצבא-הכי-מוסרי-במישור-החוף הצפוני.

 38. hamis.golan@gmail.com'חמיס

  הגיע הזמן לקרוא לבהמה הזו בשם הראוי: מירי רקב הראוי

 39. hana_yar@yahoo.com'חנה חורש

  רגב שייכת לכנופייה שכמוה בדיוק כמו שהיה בן ארי, ויותר מכך , כל צווחותיה, סיסמאותיה, האידיאולוגיה, הכל מועתק בדיוק ממה ששמענו סיסמאות וכו שהיו במאה הקודמת, בראשית שנות השלושים בגרמניה. רק, הבדל באמת קטן
  שם זה היה נגד יהודים ופה זה נגד ערבים, עובדים זרים ואפשר בשקט להוסיף לה לרפרטואר שלה גם את ה"סמולאנים"

  איך היא הגיעה להיות דוברת צהל, איך היא הגיעה לכל המעמד וההטבות והמשכורת השמנה – על זה מישהו בצהל צריך לתת תשובה

 40. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תגיד אתה הומו? או שבעצם אמא שלך ערביה? חחחח בטוח ערביה

 41. ערן

  איך ביקורת על איכות הדמוקרטיה (חופש ביטוי של חבר כנסת שממילא נהנית מחסינות) מתוייגת כשמאלניות קיצונית. האם אתם שם בימין או במרכז ויתרתם אפילו על חזות דמוקרטית? האם סלע קיומנו כל כך שביר שאפילו ביקורת מילולית של חבר כנסת על מוסדות שלטון במסגרת ועדה בכנסת מהווה איום? (ומעניין כמה אלו שרוצים להשתיק ערבים בשם גבולות חופש הביטוי מנצלים את חופש הביטוי כדי לומר דברי בלע, לעג, ונאצה שאין להם שום משקל מלבד נסיון להעליב ולעשות דה לגיטימציה למי שלא חושב כמותם).

 42. ronitgrinberg@gmail.com'רונית

  זה נכון שמירי רגב היא לא מדגם מייצג שלנו הישראלים… כן, היא מעצבנת , עממית ומרגיזה הרבה … אך את ההערות שלה היום אמרה מתוך כאב ותסכול…
  כמה אפשר לספוג תגובות אנטי ישראליות, לקרוא לחיילנו רוצחים?, לראות את חברי הכנסת הערבים מזדהים עם פלשתינאים- (שאין עם כזה…. בואו נודה!) די!!! נמאס!!!!

  כן- לצעוק !!
  לא רוצה כאלו אנשים בכנסת ישראל.
  לא מוכנה שיקראו לחיילים צה"ל שלנו המדהימים רוצחים!
  במקום להעביר ביקורת על זחאלקה אתה עוד מתנצל??????????????

 43. cohenor37@gmail.com'אור כהן

  דרוקר מה אתה אומר על לגור בעזה??
  אתה קצת מרחם??
  נמאס מאנשים כמוך!
  דייייי!
  תעופו כבר ממדינת ישראל (היהודים)!
  והחלום שלך היה להיות רבעון ממירי רגב!
  שמאלני בעעעעע!

 44. תמי

  האמת היא שרביב דרוקר הוא לא עיתונאי.הוא מזדנב משעמם ובלתי נסבל.הוא מגבב שטויות ומעייף.הדיווחים שלו רדודים .מזל שיש מלחמנ וצריכים כמה שיותר מדווחים.האמת כשהוא מגבב את השטויות שלו אני מזפזפת לערוץ אחר.כל הכבוד למירי אגב.אוהבת ישראל אמיתית.

 45. rakleze@walla.com'אדי

  גם פה (בדקה 5) הוא בכלל לא התכוון. הוא אף פעם לא מתכוון. מדובר בכלל במישהו שנע בין מורה לתנ"ך לפרשן ההלכה היהודית לא לנציג המפלגה הכי קיצונית ותומכת אויב בכנסת ישראל. (פלא שאחרי רבע ציטוט רביב הבור התקפל? איך הוא יענה לו אם אין לו מושג ברמת הסיפור התנכי הכי בסיסי שיכול להיות על דוד ושלמה ובניין בית המקדש? לפחות הוא עדיף על לינוי בר גפן ה"עיתונאית" שטענה ששגריר ישראל באום משקר לגבי 15 שניות לכניסה לממד כי אמרו לה שיש לה דקה…)

 46. דניאל

  רביב, תחזיק מעמד מול כל הרפש שכתבו לך פה. הצדק איתך!

 47. פנינה

  אולי מירי רגב לא יודעת להיתבטא כמוך ,אך היא בהחלט הולכת עם האידיאולוגיה שלך ומגנה(בצדק) על עם ישראל
  אני תוהה האם אתה חלק מהעם הזה????
  לצערי עיתונאים כמוך שמאלניים יכולים להביע את דעתם הקיצונית בפומבי, בשעה שאחרים שלא חושבים כמוך לא יכולים להשמיע קול.
  עצוב.

 48. hubelidan@gmail.com'עידן

  רביב, למה אתה לא אומר את הדברים האלה בערוץ 10, מדוע ערוץ 10 שאתה חלק ממנו ממעט להראות תמונות מעזה והרג של חפים מפשע. בבלוג שלך אתה אמיץ אבל בערוץ 10? ( מירי רגב עושה פרובקציות לצורך צבירת קולות , אתה נמנע מהם בערוץ 10 ואני חושד שמאותה הסיבה- רייטנג)

 49. פנינה

  אולי מירי רגב לא יודעת להיתבטא כמוך ,אך היא בהחלט הולכת עם האידיאולוגיה שלה! ומגנה(בצדק) על עם ישראל
  אני תוהה האם אתה חלק מהעם הזה????
  לצערי עיתונאים כמוך שמאלניים ,יכולים להביע את דעתם הקיצונית בפומבי, בשעה שאחרים שלא חושבים כמוך לא יכולים להשמיע קול.
  עצוב.

 50. nava61155@walla.com'נאוה

  רביב דרוקר, אני עצובה בשבילך על ליקוי המאורות שלך. אם אתה כל כך הגון ויפה נפש, תפסיק להכריז על עצמך כעיתונאי אובייקטיבי בערוץ 10. אתה ממש לא.

 51. EliahuBenHanan@yahoo.com'פרופ' אליהו בן-חנן

  טומי לפיד, במאמר במעריב 9.4.1993 "כלי התקשורת הם 'שטח המחיה' של השמאלנים. הם לא ירשו חדירה חושפנית לשם. הם יילחמו בפולש"
  לדעתי רביב דרוקר מדגים זאת בכל רגע שהוא בשידור. דוגמה ספציפית על מנת לסבר את האוזן: בעיתות מלחמה אלה, רביב לא מסוגל לראות את עצמו כחלק מכלל ישראל. ב- 17:40 בערך, הוא, כמשתתף באיזה פאנל בערוץ 10, תופש פיקוד על המקרופון ומשמיע את דעתו הפרטית רווית המשטמה למירי רגב מחד ומלאת החמלה לצדיק ג'אמל זחלקה ול"עם" שהוא מייצג, ערב רב של ערבים שחיים בעזה. (אל תתבלבלו, "פלשתינאים" זו המצאה שנוסדה ב- 1980).
  רביב דרוקר, שפת הגוף שלך, השפרצת הרוק תוך דיבור, העיוות בפנים, כאשר דיברת על הימין הם בסך הכל בבואה של העיוות הפנימי שלך, לדעתי. איזו עליבות, איזו מסכנות, איזו אובדן שליטה עצמית. התפוצצתי מצחוק למראה הדמות המגוכחת ומעוררת החמלה של מי שמייצג את האינטלקטואל העברי-שמאלני של ימנו.
  בברכה,
  פרופ' אליהו בן-חנן
  EliahuBenHanan@yahoo.com

 52. hilakiron@gmail.com'הילה

  מדהים שרביב דרוקר לא העביר כלל בקורת על זחלאקה , השמאל מנותק מהמציאות וצר לי שהם משתמשים בדמוקרטיה כדי לפגוע בסולדריות של עמם שלהם.בושה וחרפה

 53. ניר

  דרוקר לא יודע מה אמרו לך אבל אתה טועה ומטעה זחאלקה הוא בושה לפרלמנט הישראלי

 54. EliahuBenHanan@yahoo.com'פרופ' אליהו בן-חנן

  השלמה לטובת מי שלא מכיר את המאמר של יוסף (טומי) לפיד:
  הציווי הטריטוריאלי" ("מעריב" 9.4.1993) "…כלי הקשורת הם 'שטח המחיה' הטבעי של השמאלנים. הם השולטים בהם והם המכתיבים בהם את הטון. כמס שפתיים לדמוקרטיה, הם מוכנים להעניק לאנשי ימין את זכות הדיבור, מתוך ציפיה לדברי איוולת, המבוטלים בחיוך סלחני מהול בגועל. הם מנהלים את מלחמת בני אור בבני החושך…מה שיפי הנפש אינם מוכנים לו הוא, שלתוך שטח המחיה שלהם יחדור מישהו החושף, בחיוך סלחני מהול בגועל, את צביעותם המתחסדת, את הסנוביזם האינטלקטואלי שלהם ואת הזלזול התהומי שהם חשים כלפי ערכיו ורגשותיו של יהודי מן הישוב. חדירה כזו מעוררת אצל השמאלנים את האינסטינקטים הלוחמניים של 'הציווי הטריטוריאלי'. זוהי קריאת תגר, שכל האמצעים כשרים נגדה…"
  —-

 55. זוהר

  רביב דרוקר הנחמד,
  תפקידך הוא דיווח החדשות בלבד ללא הטמעת דעותיך הפוליטיות בהם.
  באמירת דעותיך ובהתייחסותך אליהן במהלך הגשת החדשות, אתה משפיע על דעת הציבור ..
  ולא מביא את החדשות כפי שהן ..!
  ולכל צופה יש את הזכות לפרש את החדשות הניטרליות (כפי שאתה ועוד כמה ממגישי החדשות בערוצים הרווחים) אמורים לעשות.
  אני באופן אישי לדוגמא שוללת את צפייתי בערוץ בעיקר בשל כך

 56. .maayan@hotmail.com'מעיין

  אז כולם היו לא בסדר, אבל זחאלקה היה בסדר.
  הוא צעק את זה שנרצחו 3 נערים??????
  אל תבייש את עצמך ואותנו.
  לא ברור למה צה"ל הפציץ יעד כזה או אחר?! מה אנחנו במטכ"ל? מה עם זה שנכנס כל יום לעזה אוכל ותרופות? מה עם זה שחמאס יורה ומחריב אותנו ואת יומנו- אתה מצפה שנעמוד מנגד? מה עם זה שצה"ל מתריע לפני פגיעה?
  אז אתה יכול לומר בהמי וכו' ולהשתמש במילים מרעידות זה לא אומר שאתה צודק.
  איכזבת.

 57. חסן חמוד

  מירי רגב היא מרים סבוני היא חשבה ששינוי השם יהפוך אותה לאשכנזייה משכילה ואנטלגנטית. אבל מה לעשות? הגנים חזקים יותר מכל תעלול. עליה כתב המרצה והחוקר בחוג לתקשורת מאוניברסיטת חיפה פרופ' גבי וימן:

  "לדעת רבים כשלה בתפקיד, לא רק בגלל מגבלות אישיות אלא בעיקר כי נתפשה כ"יחצ"נית של הצבא ושל הרמטכ"ל". ואכן גם במחקרי וגם במחקרו של לבל עוררו הופעותיה של דוברת צה"ל ביקורת ואף אנטגוניזם רב: יכולתה התקשורתית דורגה לרוב כבינונית והיו שטענו שהיא מעוררת אנטגוניזם."‏

 58. הרצל

  אתה לא שווה יריקה, בטח שלא התייחסות.

 59. amirorli@smile.net.il'אמיר .

  על מירי רגב.
  מספרים על עיזר ויצמן שאמר: זה שמינו את א.ר. לאלוף בצהל אני עוד יכול להבין, אבל איך מינו אותו לסמל בצבא הבריטי נישגב מבינתי .
  והמבין יבין.
  לרביב, תענוג לקרוא ולשמוע אותך.

 60. red52@walla.com'חזי האדום

  רביב דרוקר תקשיב ותקשיב טוב בגלל אנשים כמוך הערבים במדינה שלנו מרשים לעצמם יותר מידי..אם זה לעשות הפגנות ולחטוף אנשים אנחנו צריכים להראות להם שכל תושבי. מדינת ישראל מגובשים!! אנחנו במילחמה כל אחד ואחד חייב להיות מגובש בדעתותיו רק ככה ננצח!! מירי רגב עשתה את ההחלטה הכי טובה על הצד הטוב ביותר עוכר ובוגד ישראלי ככה אתה מתנהג אולי מקומך לא פה לא על אדמה קדושה לא צריכים להיות בכנסת אנשים כמוך וצריכים לשלוח את כל הערבים ל0 לבנות תבתים בעזה מחדש רק בזה הם טוביםם

 61. מרדכי

  מעניין שדיברת על ח"כ מוטי יוגב ההזוי לטענתך, מי שהיה קצין בצבא ושירת ועדיין משרת את העם גם כנבחר ציבור.
  ומעניין מה אתה עשית בצבא? ואיך בדיוק אתה משרת את העם
  תתבייש לך שאתה מגבה את הח"כ הערבי ,שמשקף לצערנו הרב ,את הלך הציבור וחוסר הנאמנות המוחלטת של האוכלוסייה הערבית בישראל.
  איזה רפש יוצא לך מהפה ועוד יותר אני תוהה איך ערוץ 10 נותן לך במה?!

 62. skzikit@gmail.com'שחר

  הישראלי החדש הוא יהודי גלותי.
  מספיק לקרוא את התגובות כדי להיווכח.
  פייסבוק? צינור השופכין של הישראלי ההוא.

 63. פנינה

  התגובה הזאת הפעם עבורכם קוראים נכבדים.
  על אף שהתקשורת שמאלנית ולא אובייקטיבית (ראו כאן לפניכם) אני שמחה שהרוב היהודי השפוי בארצו הוא ימני לאומי.
  וזאת הנחמה האמיתית כנגד תופעות שכאלה….

 64. zuzu@ZUBI.edu'יוסף למפל

  "פרופסור" בן-חנן היקר, תרומתו היחידה של יוסף/טומיסלב לפיד לאנושות היא בנו יהיר לפיד — הגמד הנבער, נטול ההשכלה, הקומבינטור והשקרן הפתולוגי. תרומתו כהוגה דעות הייתה פחות או יותר כתרומתה של מרים רגב, הבהמה נשוא הפוסט של דרוקר. אך הבה נבחן את טענתו של הברברן השמן לפיד לגופה. הוא טוען, לדבריך, כי "כלי התקשורת הם 'שטח המחיה' של השמאלנים," וכי "לא ירשו חדירה חושפנית לשם. הם יילחמו בפולש" – ומכאן שלפיד עצמו שמאלני, שהרי הוא התמקם בכלי התיקשורת ולא הרשה (לפחות ניסה לא להרשות) חדירה פולשנית אליהם. אני ממליץ לך, "פרופסור" יקר, לחפש מקורות יותר אמינים מאשר נפיחותיו של הביריון המילולי גס הרוח שעשה קריירה פוליטית קצרת-מועד משינאת דתיים, מזרחיים, עניים, זרים, ושאר האנושות פרט לו-עצמו, לידידיו הספורים (ובהם הפושע המורשע אולמרט), ובני משפחתו.
  לדעתי רביב דרוקר מדגים זאת בכל רגע שהוא בשידור. דוגמה ספציפית על מנת לסבר את האוזן: בעיתות מלחמה אלה, רביב לא מסוגל לראות את עצמו כחלק מכלל ישראל. ב- 17:40 בערך, הוא, כמשתתף באיזה פאנל בערוץ 10, תופש פיקוד על המקרופון ומשמיע את דעתו הפרטית רווית המשטמה למירי רגב מחד ומלאת החמלה לצדיק ג'אמל זחלקה ול"עם" שהוא מייצג, ערב רב של ערבים שחיים בעזה. (אל תתבלבלו, "פלשתינאים" זו המצאה שנוסדה ב- 1980).
  רביב דרוקר, שפת הגוף שלך, השפרצת הרוק תוך דיבור, העיוות בפנים, כאשר דיברת על הימין הם בסך הכל בבואה של העיוות הפנימי שלך, לדעתי. איזו עליבות, איזו מסכנות, איזו אובדן שליטה עצמית. התפוצצתי מצחוק למראה הדמות המגוכחת ומעוררת החמלה של מי שמייצג את האינטלקטואל העברי-שמאלני של ימנו.

 65. zuzu@ZUBI.edu'יוסף למפל

  פרופסור" בן-חנן היקר, תרומתו היחידה של יוסף/טומיסלב לפיד לאנושות היא בנו יהיר לפיד — הגמד הנבער, נטול ההשכלה, הקומבינטור והשקרן הפתולוגי. תרומתו כהוגה דעות הייתה פחות או יותר כתרומתה של מרים רגב, הבהמה נשוא הפוסט של דרוקר. אך הבה נבחן את טענתו של הברברן השמן לפיד לגופה. הוא טוען, לדבריך, כי "כלי התקשורת הם 'שטח המחיה' של השמאלנים," וכי "לא ירשו חדירה חושפנית לשם. הם יילחמו בפולש" – ומכאן שלפיד עצמו שמאלני, שהרי הוא התמקם בכלי התיקשורת ולא הרשה (לפחות ניסה לא להרשות) חדירה פולשנית אליהם. אני ממליץ לך, "פרופסור" יקר, לחפש מקורות יותר אמינים מאשר נפיחותיו של הביריון המילולי גס הרוח שעשה קריירה פוליטית קצרת-מועד משינאת דתיים, מזרחיים, עניים, זרים, ושאר האנושות פרט לו-עצמו, לידידיו הספורים (ובהם הפושע המורשע אולמרט), ובני משפחתו.

 66. סמדר

  אתה חצוף שאתה מרשה לעצמך לכתוב כותרת מסוג זה על חברת כנסת, אתה חצוף שבקום להסתכל על התנהגותך המוטה והלא מקצועית אתה מבקר את התנהגותה של ח״כ. אם לא ברור לכם התקשורת ואתה בהם זה שאתה קורה לעצמך עיתונאי אבל אתה בעצם פרשן ואתה יודע מה ? דעתך שווה לדעתי ולדעתם של עוד ישראלי רבים . וכשהיא מזלזלת היא שווה הרבה פחות

 67. loginntlv@gmail.com'לביא

  אתה זוכר שלפני כמה זמן הבן אדם אמר היינו פה לפניכם וניהיה גם אחריכם?

  מה זה הצורך להגן על הטינופת הזה

  מה לא תעשה בישביל ריטינג

 68. ירון לונדון

  דרוקר אתה חולה. רק על הבלוג הזה מקומך בכלא.
  אתה וכל הערבים אוכלי מדינת ישראל שיושבים אצלנו בכנסת.
  אני משלם להם משכורת כדי שהם יעליבו אותי ואת המשפחה שלי שנרצחו בדם קר על הקמת המדינה הזאת
  שהיא שלנוץ מדינת ישראל – מדינת היהודים.

 69. איריס

  רביב, הפוסט הזה הוא דוגמא מצויינת לתיעוב שמרבית הציבור חש כלפי התקשורת שאתה אחד מבניה הבולטים.
  אפס פטריוטיות, אהדה למסיתים ומטפחי גיס חמישי על חשבון משלם המסים ובחסות בית המחוקקים, סימפטיה קבועה לכל מי שהוא נגד ישראל, הישראליות, היהדות והערכים הציוניים. וכמובן, קול רם, צווחנ,י צועק וצבוע המברבר על רוממות החפש והדמוקרטיה, שלטון (כנופיית) החוק וכל אותה העת רומס ברגל גסה וזעזוע מתלהם את כל מי שמעז לחשוב אחרת ממשטרת המחשבות.
  אתם כמובן, אנשי העולם, שואפי "מדינת כל אזרחיה"( ראה "אייקון" התרבות המפחידה השחקנית גליה אלמגור)- יודעים ומבינים יותר טוב מכולנו מה צריך לעשות (תמיד לתת עוד קצת למי שרוצה בין אם זו אדמה, משאבים, הכרה ולגיטימציה ותמיד על חשבון הצד שלנו), לקלוט את כל חלכאי ונדכאי כל העולם, שוב, כי למה לא – אנחנו נאורים בעיני עצמנו כמובן כל עוד הם לא מתגוררים אצלנו בשכונה אלא אי שם בדרום ת"א או בכלל בדרום.
  ראשים המדברים את עצמם לדעת בכל ערוצי תהקשורת ויודעים יותר טוב מכל אחד תמי להכנס, מתי לצאת, איך להתחיל ואיך לגמור.
  עליונים ומוסריים מאד בעיני עצמם והחברים מהשמאל העולמי ומאד מאד עיוורים למה שבאת קורה ומתרחש כאן. אוהבי השונאים אותנו ומבקשי השבת החשמל לעזה גם אם זה במחיר חיים ישראלים.
  באמת, צר לי עליכם. אתם אכן, אדיוטים שימושיים.

 70. נמרוד

  לפרופ׳ אליהו בן-חנן

  כול ( כמעט ) מילה בסלע..

  עצוב לראות את המגיבים/המעריצים מזילי הריר שהדרוקר
  הצליח לשטוף להם את המוח..

 71. mbinyami@zahav.net.il'מיכאל

  יש התחושה שמשהו בסיסי מאוד מתפספס כאן.
  מדינתנו במלחמה נגד חלאות המין האנושי, רוצחים, טרוריסטים תאבי דם אשר מנצלים כל הזדמנות לנגח את המדינה היחידה בעולם אשר מאפשרת להם לחיות כאן בכבוד גדול מן הראוי להם, דמוקרטיה אשר לא זכו ולא יזכו לה בשום מדינה ערבית, הם מנגד קוראים תיגר על המדינה, אזרחיה, מנהיגיה ומתריסים ומסיתים.
  רביב דרוקר, טענת בדבריך שזחאלקה כלל לא הפנה את הדברים כלפי המפכ"ל אלא לח"כ היהודי שישב לידו. אז מירי רגב היתה צריכה לקבל זאת ולא להתקומם כי לא מדובר במפכ"ל אלא בח"כ יהודי. נראה לי שנפלת קצת על הראש, נראה כי אין גבול וסוף למה שאתה וכמוך מוכנים לעשות כדי לתפוס עוד כותרת, נראה כי המושג נאמנות למדינה ולעם ישראל הם ממך והלאה, נראה כי תמיכה באוייבי המדינה בשעת מלחמה אינה הוגדרה פעם כבגידה אלא הפכה ללגיטימית בעינך ובעיני הזויים שכמוך.
  אני מתבייש במה שתאוות הפרסום ושכרון הכח גרם לך. אני מיצר על כך שכמוך יושבים במקום משפיע. אני מתבייש בך מאחר ותעשה הכל כדי לנגח יהודי דתי חרדי ומנגד תחסום בגופך את מי שינסה לומר אמת אשר אינה תואמת את האינטרסים הצרים והאגואיסטיים שלך.
  צר לי עליך רביב.
  הלוואי ותתפכח, הלוואי ותעשה חשבון נפש ותבין, לשתף פעולה עם האוייב בזמן מלחמה זו בגידה, שתבין שלא צריכים את זחאלקה, טיבי, זועבי ודומיהם בכנסת ישראל כל עוד יש עיתונאים כמוך.

 72. ישראלי מודאג

  מירי רגב היא הגדרה המדויקת לישראלי המכוער: גס, תוקפן, אלים, מתלהם, גזען, בור, נוטה לפאשיזם, בקיצור – בהמה

 73. Dalazarus@gmail.com'דוד לזרוס

  רביב, הפעם הגזמת ! אתה חובר לגדעון לוי !

 74. yanay1805@GMail.com'תמיר

  רביב אתה פרשן שלא רואה את המפה אתה רואה רק מה שמתחשק לך ועוצם עיניים כמו הקוף כשלא מסתדר לך עם הנפש היפה שלך, אני למדתי איתך בילדות והייתי מתגאה בכך בתחילת דרכך,הרבה מאוד החמיאו ולאט לאט הפכת בלתי נסבל וכששמך מוזכר הרצפה חוטפת יריקה,אתה כמו החמאס שמוכר לעמו שקרים, קיבלת במה ואתה מנצל אותה נגד עמך ממשלתך ונגד ראש ממשלתך,לרגב יש קושי עצום לשבת עם בוגדים ולכן זה משבש אותה מעט אבל לך נוח איתם להחריד ,אתה נשמע לא טוב וקשה פשוט קשה לשמוע אותך .מוטי יוגב "ההזוי" היה מג"ד שלי בצנחנים על הלילות שלו בלבנון אין לך מושג, קשה לי לשמוע איך שאתה מדבר עליו ,כמה הבנאדם הקריב,מי אתה שתדבר עליו בצורה הזאת,מי,מי מי, בזמן שאתה מחבק מסיתים בוגדים ואנשי רוע זה קשה כפליים.אם המחבלים בכנסת היו מנסים לגשר בין הציבור פה בארץ מזמן היה שלום,אבל לצערי לא את זה הם מבקשים אלא ההיפך תבדוק ,תעשה תוכנית תחקירים כמו שאתה יודע ואולי אם אתה כזה טוב כמו שאתה טוען אולי תעלה על משהו למה לעזאזל האינטרס שלהם ליצור שנאה??????

 75. asal.2772@gmail.com'אסף

  מר דרוקר, אני מסכים שרגב בזויה, אני מסכים שמה שהיא עשתה היה דוחה, אבל מצחיק אותי שדיברת עם ח"כ זחאלקה "כדי להראות לו שיש גם אנשים שפויים", כאילו שהוא איזה נער תמים שנקלע לסערה. כאילו שהוא לא ציניקן מסוכן בדיוק כמו ח"כ רגב, כל אחד מהצד שלו. אתה מנסה לצייר לך כאן טובים ורעים. האנשים בשני העמים הם ברובם אנשים טובים, אבל המנהיגים של שני העמים (ובעיקר של הערבים, הן בשטחים והן בתוך מדינת ישראל) הם ציניקנים ומרושעים ואלימים.

 76. דנה

  אתה טועה במקרה הזה, רביב. ראיתי את השידור הישיר מערוץ הכנסת. היה שם שוטר בכיר שהראה קטעי וידאו של מפגינים אלימים בשועאפט, ממש מאסה של אנשים שמאיימים על שוטרים ומשחיתים רכוש. יידויי אבנים בהר הבית, ועוד כהנה וכהנה. לזחאלקה כנראה לא היה נוח לראות את התמונות האלה והוא התחיל למלמל משהו עם דם על הידיים, רגב נדלקה אבל ראו שאם הוא יסביר את עצמו או יתנצל הוא יוכל "לצאת מזה". הוא בחר שלא, בחר להמשיך בנקודה שזה היה ברור שהוא מתכוון לדנינו (רגב במפורש אמרה את זה והוא היה יכול להסביר אז למי הוא מתכוון)- והשאר היסטוריה.
  צר לי אבל חבר כנסת לא יכול לדבר כך אל משרת ציבור מבלי שיהיו לכך השלכות. שידבר ככה לחברים שלו. או למירי רגב היה פתיל קצר מדיי במקרה הזה אבל אי אפשר ממש להאשים אותה.

 77. אלי

  דרוקר פעם הערצתי את תחקירך הפעם הגזמת אתה עיתונאי לא מליץ יושר בייחוד לחכ שממש מייחל להשמדתנו גמרתי אומר לא לראות אותך יותר

 78. אלי

  טוב. תגן על הטרוריסט זחאלקה.
  והוא טרוריסט במלוא מובן המילה.

  רביב דרוקר – אני בז לך על הפוסט הזה. גועל נפש

 79. מתבייש שיש מירי רגב

  רביב, כל הכבוד על האנדרסטייטמנט. מירי רגב היא לאומן-סוציאליסטית ממוצא יהודי.

 80. haroon@bakabit.co.il'הרון

  האויבים של העם היהודי מאחלים לו כמה שיותר חברי פרלמנט כמו מירי רגב , היא מראה כמה שנאה ודם רע יש בתוך העם הזה.

 81. יוסקה

  רביב קבל ח"ח על הבלוג. ראיתי את השידור והתביישתי. אין לי שום סימפטיה לזחאלקה, אבל מהות הדמוקרטיה היא חופש דיבור. אכן לפוליטיקה יכולים להגיע כל מיני זבלים, אבל לחשוב שהגברת הנ"ל הגיעה לדרגת תא"ל בצבא – זה מדאיג ומעורר תהיות.

 82. אלי

  יש זבלים שמעדיפים את אויבינו על האחים שלהם

 83. אור

  אין לי שום כוונה להתחיל לקרוא את כל התגובות, רפרפתי על כל מה שהיה בין הדברים של רביב ועד לתיבה שבה אני כותב ממש ברגעים אלה ויש לי כמה דברים להגיד ברשות הקהל הנכבד (בתקווה שמישהו בכלל יימצא את הדברים שאני כותב עכשיו):
  1. אין שום קשר בין מפלגת בל"ד, חברי הכנסת שיצאו ממנה או התבטאות כזו או אחרת של זחלקה לבין מירי רגב ותגובותיה. (מאחר ולא הייתי בישיבה אין לי שום יומרות להצדיק או לסנגר על ח"כ זחלקה ויכול להיות שאכן היה מקום להוציאו מהדיון. לצערי הרב, אם אני מבין נכון – זה לא העניין בכלל.
  2. העניין – ולצערי הרב ממש לא בפעם הראשונה שזה העניין, ועל כך אני יודע גם מקרוב וגם מהרחוק – מירי רגב מרשה לעצמה לנהוג כאחרונת הבהמות הגסות. היא נוהגת בטיפשות, פעמים רבות אינה מבינה בכלל את הרקע העובדתי לטיעונים שאותם היא טוענת, אינה בקיאה בחוקים שבשמם היא אמורה להחליט החלטות, אינה יודעת דבר על מנהל תקין ומסודר (שמועות מספרות כי היא אף אינה מקפידה על לבוש הולם בישיבות מכובדות) ועוד שלל סופרלטיבים שאפשר לחלק לה.
  3. היה לי ויכוח לאחרונה עם מישהו שהשתתף בישיבת בלהות בהשתתפותה של רגב הצווחנית הבורה. אותו אדם טוען כי היא בורה ואינה מבינה אפילו עד כמה ההתנהגות שלה היא בהמית. לצערי הרב (אין לי מילים כדי לתאר עד כמה אני מצטער) ההיפך הוא הנכון. מירי רגב, היא גאון – היא מבינה טוב מאוד מה הציבור אליו היא פונה מחפש, היא מבינה טוב מאוד כיצד להלהיט את הרוחות והיא יודעת לתמרן את השלהבות הללו לכוח פוליטי. המשחק אותו משחקת רגב הוא מכוער, הוא אלים, הוא לא דמוקרטי והבעיה המרכזית (שגילויים שלה אנחנו 'זוכים' לראות בימים אלו ממש) היא שאש שכזו נוטה להתלקח ולצאת מכלל שליטה.

  החברים הניאו נאצים (לא אני אמרתי – אפשר לראות את החולצות) של הצל יואבי כמו גם שלושת הרוצחים הבזויים שייתב לעם ישראל לשבת עליהם שבעה שרצחו את הנער הערבי מירושלים הם תוצאה קיצונית (לעת עתה) של אותה התנהגות נוראה של מירי רגב וחבריה.

  גועל נפש, סחי ובחילה הם, לצערי, המילים הרכות שיש לתאר את התנהגותה הפתולוגית של חברת הכנסת מירי רגב. הכשרת הקרקע לשמיטת הבסיס הדמוקרטי והיהודי, ההומניסטי והסולידרי בחברה, הנחת היסודות למלחמת אחים מרובת פלגים בישראל הן המילים המתארות ממש את אותה 'בהמה גסה'

 84. אלי

  הטוקבק האחרון בטח של חברו השמאלני אור הלר האוביקטיבי כביכול

 85. רועי

  אבל רביב – אתה מתנסח בדיוק כמוה:
  "דוחה", "בהמה", "הדבר הזה".

  אתה אולי מצליח לעטוף את זה בעברית טיפה יותר גבוהה, אבל אתה מתפלש בהתנהגות הזו בדיוק כמוה.
  יכולת להעביר את אותה הביקורת בלי לרדת למה הזאת. גם אתה יכול להחבר עם ה"צל" כנראה.

 86. גיל

  דרוקר ?
  מי אתה ושכמותך , כלומניק קשקשן בשקל יושב אם קוטלר במרפסת ומקשקש
  מה עשית בחיים? חוץ מלברבר ולברבר ולברבר , אתה איש רוח , איש ספר , איש מדע
  איש צבא , מה ? כתב בשקל וחצי
  לא שאני אוהב את מירי רגב הבוטה
  אבל מחבלים בכנסת ישראל , זאחלקה , זועבי , טיבי , צרצור ושאר מיני מלאכי חבלה
  אלו מזמן היו צריכים לשבת בכלא לכל הפחות ולכל היותר לשחרר אותם אחר כבוד בעקבות חברם משרת החיזבאללה בשארה .
  דמוקרטיה ? בדיחה איפה אתה חי , פארלמנט בעולם המערבי שיסבול שליחי טרור כחברים בו בשם הדמוקרטיה ?
  אין גבול !

 87. mdolnikova@hotmail.com'Masha Dolnikova

  כל הכבוד לך רביב דרוקר! מלים כדורבנות! (בעצם מירי היא הדורבנית היותר מעוקצנית…)

 88. jonacham@netvision.net.il'טל

  הגברת הזאת היא חרפה אפילו לבית המחוקקים שלנו, שממילא רוב חבריו לא מצטיינים באלגנטיות או בתחכום. פה ג'ורה. שכל אין. נימוקים מהתחת. סתם בליל של בריונות וצווחות של פוליטיקת ביבים. מירי רגב, את מגעילה אותי!

 89. liorsam18@walla.com'ליאור

  חתיכת מתנשא אשכנזי היית מת להיות חצי ממירי רגב.אנחנו זה הרוב תתחיל להבין את זה!!!

 90. Nobo@walla.co.il'ירון

  רביב , מחזק את ידך . אתה ממלא תפקיד חשוב מאין כמוהו.

 91. yosi12@gmail.com'יוסי

  כמה שהיא תהיה דוחה עדיין פחות דוחה ממך. עיתונאי קטן. מאד.

 92. michalkulka@hotmail.com'מיכל

  דברים מדוייקים לחלוטין. כשראיתי את התנהגותה חשבתי על כל הפעמים שבהן הגברת הנכבדה הרשתה לעצמה להגיד בפורומים ממלכתיים דברים גרועים בהרבה. כולל ההשתוללות להגנתו של ראש עיריית נצרת כמדומני.

 93. ליטל

  רביב, הוצאת לי את המילים מהפה! איזו הקלה לשמוע קול שפוי…

 94. אבי

  דרוקר, סע לעזה ! שם מקומך ! שב ותמרר על מר גורלך יחד עם חנין זועבי, אחמד טיבי, זחלאקה והחבר עוכר ישראל שלך גדעון לוי.
  תתבייש ! אני מתבייש להיות ציוני/יהודי/לוחם, אם יש אנשים כמוך שמתיימרים לייצג אותי !
  זחלאקה חברך וידידך לנשק לא מדבר בשם הדמוקרטיה, אלא בשם הטימטום שנתן לעם שלם לשים את שונאינו, עוכרינו והרוצים להשמידנו בשם הדמוקרטיה בתוך פיות צוררי ישראל. זחלאקה וחבריך 70 שנה אחורה, היו עושים לעם היהודי מה שהיטלר עשה, אבל אתה בשם הדמוקרטיה מדבר דברי הבל.
  אם עד היום עוד הערכתי אותך ככתב מקצועי, היום אני מזפזפ מיידית לערוץ 2 ! תתבייש ! לך תתאסלם !

 95. מירב

  מר יקר, תתבייש לך, אין לו שום זכות להגיד למפכל את הגועל שאמר ונראה לי שכולנו יודעים שזה היה מכוון אליו, ידוע שהבלדים למינהם היו מעיפים אותך מפה מהר ככל האפשר,. למיאי רגב כל הזכות להעיף אותו מהישיבה הנל וטוב שעשתה כך! פשוט חוצפה זוהי מדינת היהודים!!

 96. SSSK@WALLA.COM'מיכל אלוני

  אני בטוח ומיסטר דרוקר תסכים איתי שאם היה נופל על הבית שלך טיל היית מדבר אחרת ,ואני מאחל לך שפעם הבאה אם תפרוץ מלחמה ויפלו פה טילים הכתובת תהיה ביתך ולא על בית פלוני באשדוד או בית אלמוני בנתיבות

 97. איתי

  מה שכל המטנפים פה לא מבינים, שלמרבה הפלא, אתה כן מרגיש שייך למירי רגב. ולכן תחושת הבושה. ולכן הצורך להתנצל בפני זחאלקה.
  אולי תעשה את הצעד הנוסף. אתה לא אחראי על מירי רגב. אל תהיה תקוע גם אתה ב"אנחנו והם". תהיה שמאלני.
  וכן, מירי רגב היא בעיקר אדם מסוכן למדינה.

 98. dfadfa@dfafa.com'דוד

  ג'מאל זחאלקה חושב שרצח תינוקות יהודים הוא מוסרי.

  גם בעינויים לא תצליח להוציא ממנו את האמירה המובנת מאליה שרצח טלי חטואל ובנותיה, או שלהבת פס, או משפחת פוגל מאיתמר, וכמובן שלושת הנערים, הוא מעשה לא מוסרי.

  להגיד שאני נופל מהכיסא שדרוקר יוצא להגנתו? לצערי אני לא יכול לומר זאת.

 99. tamir12ar@hotmail.com'תמיר

  מסכן, אמא ואבא שלו אחים……אחרת איך יצא ככה, הדרוקר הזה?

 100. sk2203@walla.com'סיגל ק.

  לשאול כמה דוחה יכולה להיות מירי רגב זה כמו לשאול כמה גדול הוא הים, כמה עצום הוא היקום, כמה נעליים עוד תזרוק שרה… כנראה שיש דברים שהם אינסופיים ואי אפשר לכמת אותם 🙂

 101. גואל

  רביב- אותיות בריב.
  בריב נקים דמוקרטיה לא?
  המשפטים שבחרת להשתמש בהם כנגד עמך,
  מעליבות אותנו, וחשבתי שאנחנו מאותו העם.

  לעניין,
  אין פרטנר לשלום בצד הערבי,
  ואין איש שמאל עם שכל/בינה/דעת במוחו.

  לכם המגיבים החכמים והצודקים והיודעים ושוחרי השלום ובעלי ההון וקטני האמונה והבוגדים מהשמאל,
  לא לעולם חוסן!

 102. שמיל

  דרוקר בתור מישהו מהימין השפוי אני חייב להגיד לך שאתה הפרובוקטור ראיתי אותך בטלויזיה במהלך המבצע וההתנהגות שלך ביא צבועה, אני מקווה שאם תרים תתחת החלק שלך והמרוח בקרם הצביעות התל אביבי ותעבור לדרום לכמה שנים אולי תתקלף ממך שכבת הצביעות שדווקא בך.
  עיתונות אמיתית זה לדווח על הדברים כמו שהם, ואם כבר אתה מביע דעה נשמח לשמוע איך אתה ה"מומחה הגדול" פותר את בעיית ירי הטילים מעזה

 103. דויד

  תמיד דיברת כמו ילד כפות אולי פעם אחת תהיה גבר ותסתום את הפה המסריח שלך ותעשה את העבודה שלך בלי להעביר בקורת…

 104. Nitzan2606@walla.com'ניצן

  שיפסיק לשקר ולשחק אותה מסכן הזחלאקה הזה שיודע רק לצעוק ולהתנהג בברבריות שהאופיינת לצערי לבני עמו ולשמאלנים החשוכים!
  מעניין אולם שלם הבין שהוא אמר את המשפט ״ ידייך מגואלות בדם״ למפכל…. אבל אתם השמאלנים כמו הערבים בוחרים להיתפס, להאמין ולצדד ברוצחים שאם היתה להם ההזדמנות היו מעלימים אתכם מעל פני האדמה- שמאלנים ימניים ממש לא מעניין אותם!! הם רוצים מדינה אחת בשבילם! הם לא מעוניינים בשתי מדינות לשני עמים!! מה נסגר אתכם! דרוקר על פניו נראה שאתה בן אדם נאור עם בינה אך מבחינתי ההיפך הוא הנכון! אתה אדם חשוך, תמים נאיבי והכי גרוע בוגד בעם שלך שנלחם כלכך עבור הנחלה בה אתה נמצא היום!!!

 105. צביה

  נשים את מירי רגב בצד… על משקל "כמה…" אשאל כמה מתחסד יכול להיות רביב דרוקר ? טוב מאוד שבדמוקרטיה שלנו כולם יכולים להביע את דעתם וזו גאוותי הגדולה במדינת ישראל הנאורה שלי. אבל צריך לשים גבולות חוקתיים לגייס חמישי שמסית ומטיף נגד מדינת ישראל בעודו משרת כח"כ בכנסת ישראל. בנוסף התבכיינות דרוקר על פגיעה בבלתי מעורבים לא מנידה עפעף אפילו בממשלות הכי פרו-פלסטיניות באירופה, כי אף מדינה (אף מדינה!!) לא הייתה מסכימה שלמעלה מעשור (או שמא נאמר מאז קום המדינה) יש פה קבוצה שמטרתה להשמיד את אזרחי מדינת ישראל היהודים בכל מחיר כולל שימוש באנשיהם שלהם כמגן אנושי! רביב אם אתה כותב פוסט על בלתי מעורבים פלסטינים לפחות תהיה מאוזן ותכתוב מי בכל זאת מערב אותם, מילה קטנה על האיומים שמשגר חמאס לאזרחיו שלא יעזו לעזוב את בתיהם כדי שישמשו כמגן אנושי למצבורי טילים ואמל"ח וטרוריסטים פחדנים שיוצאים ממחילותיהם רק לשגר טילים ולזרוע הרס והרג ומיד רצים למחילה כפחדנים הכי שפלים שהם אכן באמת. תשרת את מקצועך נאמנה ותדווח תוך הצגת שני צידי המיתרס. כל כך קל לפקפק כל פעם על נחיצות מתקפות צה"ל על יעדים שונים אבל לא אחדש לאף אחד דבר אם אזכיר ש- יש פה מלחמה!!! זה לא טיול שנתי. כל אזרחי מדינת ישראל הם בלתי מעורבים שנפגעים יום יום על לא עוול בכפם רק בגלל שחמאס או קבוצה ג'יהדיסטית אחרת רוצה למרר לנו את החיים. לא אתנצל שיש ביכולנו להתגונן. שהתברכנו ביהודים מוכשרים שהמציאו את כיפת ברזל ובאיש שהתעקש להפעיל אותה מבצעית במיידי (עמיר פרץ תושב שדרות שחווה על בשרו את איום הטילים) ובכך מנעו בוודאות המוני הרוגים ונפגעים כפי שמכוונים לכך צוררי ישראל. לא התכוונתי לכתוב פוסט אבל יצא לי כזה כי זה פשוט מקומם שעיתונאי בכיר מדווח באופן חלקי ומסולף רק כדי לצאת המתחסד שהוא.

 106. 333

  סמולן קטן. שום דבר מועיל למדינה לא יצא משכמותך

 107. דוד

  מי אתה שתדבר ככה עליה ?!? ישמאלן מסריח עיתונאי בשתי שקל

  ובך הכל אתה 000000000000000000000000000 !!! הומו

 108. חנן

  רביב

  פעם אהבתי את השנינות שלך. חשבתי שאתה מקורי דעתן אמיתי
  לצערי לאחרונה אתה נראה מלהג עצמך לדעת , מלכך פינכה שמאלני של גדעון לוי.
  שמאלן קטן שלי – צא לי מהמסך לפני שנאיץ את סגירת ערוץ 10 .
  יצאת מבחיל בגיחוך על הטייסים ביחד עם ידידתך הפוסטמה אושרת קוטלר.
  תמשיכו כך בדרך לים.

 109. 333

  אם אתה מוכן להכיל בגידה וסיוע מובהק לאויב בכנסת(שמאלנים וערבים) מדוע לא גם להכיל גזענות(כ"ך שהוצאה מהכנסת)?
  מי שמך לברור אילו מפלגות יהיו מעל החוק ואילו לא? רגב שייכת למפלגה שומרת חוק, וזחאלקה שייך למפלגה פורעת חוק. אתה תתביייש לך שאתה מגן עליו!!!

 110. arie17@netvision.net.il'אריה

  מירי רגב הייתה דובר צה"ל כאשר דן חלוץ היה רמטכ"ל, עד כמה שזכור לי.
  הייתה לה דרגה של תת אלוף.
  אני לא יודע אם זה היה תת אלוף אמיתי או רק דרגת ייצוג, כמו נחמן שי או כמו עודד בן-עמי.
  בכל מקרה, אם זה דרגה ממש או רק דרגת ייצוג – ככה צה"ל הגדול שלנו מלמד את הקצינים שלו לדבר?
  ואם צה"ל לא מקדיש לזה תשומת לב – מן הראוי שיתחיל, אבל מהר!!
  אני אוהב את זאחלקה בערך כמו שמירי רגב אוהבת אותו.
  אבל יש כאן עניין של נימוס אלמנטרי.

 111. levinson66@gmail.com'יניב

  הדוחה הוא אתה מר דרוקר היקר.
  שמאלן עוכר ישראל.

 112. almonious@hotmail.com'גל

  אז הוא שינה את הסיפור, ואתה מייד קיבלת ללא כל ערעור את דבריו..

  אבל פספסת משהו חשוב שקרה שם, שניה אחרי שהסדרנים מצאו בעצמם סוף סוף את העוז להיענות לבקשת היו"ר לסלק את הח"כ החצוף: אחמד טיבי ישב שם ודיבר לרגב בשקט ונימוס. וזה מישהו שצווח בפראות על כל מה שזז כי הוא יודע שזה מה שמביא לו קולות.
  אפילו הוא ישב בשקט ונימוס.
  בלי מישים, רגב לימדה אותנו לקח לשוב עם הגיס החמישי הזה. לא יאמן. אנחנו במלחמה עם האויב הפשיסטינאי, ויש להם נציגים בבית המחוקקים שלנו!
  כמה גרמנים-נאצים היו בפרלמנט הבריטי בWW2? האמריקאי?

 113. ss

  עד מתי שמאלנים כמוך?! עד מתי יהודים שונאי ישראל!??

 114. bkatz@nana10.co.il'שראלי

  קראתי בעיון רב את דבריו של דרוקר, פעם, פעמיים ושלוש, ואח"כ את הכותרת שלו. מעניין, אבל, כל מי ששאלתי על זה, ורוב האנשים ששאלתי ממש לא מצד ימין של המפה הפוליטית, הזדעזעו מההתנהגות המבישה של זחאלקה, והריעו למירי רגב על שהעיפה אותו לכל הרוחות. וזה כולל גם אותי, שאני רחוק מאד מהגברת ודעותיה. הבעיה עם אנשים כמו דרוקר, זה שהם מהווים משקל לא קטן באמצעי השידור האלקטרוניים שלנו. והאויב שלנו (לא רגב אלא החמאס, מר דרוקר) מסיק מסקנות שגויות על הלך הרוח בחברה הישראלית. והמידע השגוי הזה, שמופק ע"י אנשים כמו דרוקר, יונית לוי, גדעון לוי ואחרים, תורם לצערי להחלטות השגויות שהאויב מקבל. לכן, אנשים כמו דרוקר לא רק שמפיקים דברי הבל ושטות ליד המיקרופונים שניתנו להם, אלא הם גם גורמים לנזק ממשי (דרך אגב, גם לאויבים שלנו אותם הם כל כך מעריצים ברוב סכלותם).

 115. ednalkri@gmail.com'עדנה

  מירי רגב לא ראויה לשבת בכנסת. הפעם הגדישה את הסאה
  ומה שמעציב מאד שיש עוד מגיבים התומכים בבהמה הזו.
  בושה שהתבטאויות רחוב כאלה עוברות לסדר היום. כאלה לא
  מדינה שטופת גזענות.
  חברת כנסת?! אם הייתה מורה בבית הספר הייתה מפוטרת אחרי יומיים.
  מירי רגב , תת רמה. מעוררת בחילה ושאט נפש!!!
  גזענות

 116. רן, עמק יזרעאל

  דרוקר לכלכת בגדול. להגן על זחלאקה זאת ירידה ברמה.
  הבן אדם שקרן ומסית ואתה קונה את מה שהוא אומר במעין
  הערצה לא ברורה.
  ולמה אצלך כל מי שהוא שפוי הוא איש שמאל? משוואה שאינה הגיונית
  וגם לא מראה על אינטילגנציה גבוהה במיוחד.
  בקיצור דרוקר סימנת את עצמך כאיש שמאל קיצוני.
  לא שפיות ולא נעליים.
  שה' ישמור אותנו מכל שונאינו: הפנימיים והחיצוניים.

 117. mik776

  כולי פליאה וצער שאנשים רציניים מופתעים מהאשה הזו כל פעם מחדש.
  מדאיג מאד שבצבא עברה את המסננות. לא שכל הקצינים הבכירים גאונים אבל זה כבר מוגזם.

 118. micyoel@gmail.com'מורדכי היהודי

  מירי רגב מגעילה ברמות, יום אחד כשתקום פה הדיקטטורה היא תהיה השלטת ומוטי יוגב ינקה לה את הטלפון.
  בכנסת שלנו יש התבטאויות תת רמה, אבל אוי לחבר כנסת ערבי שיוציא מילה לא נכונה מהפה.
  צריך להסתכל על הסרטון ולהבין איך נראית מדינה שהולכת כל הדרך לקיבינימט.

 119. amitsadeh1@gmail.com'עמית

  מר דרוקר
  צר לי על ראיית העולם הצרה שלך כעולם הנמלה , אין לי אלא לתהות האם הפרובוקציה מוכרת או שאתה באמת לא מסוגל לראות מעבר לקצה אפך. מירי רגב היא אישה גסה, על זה אנו מסכימים , וקל לך כאדם אינטיליגנט לעשות צחוק ממנה ומכמותה, כשם שאנשים יותר חכמים ממך יכולים לעשות לך. אולם ככל שזה יישמע מוזר, האישה הזו, גסה ככל שתהיה ,היא לא מה שמדאיג אותי. היא לא מדאיגה אותי כ יש לה כרזימה של תיש ויכולת התבטאות של ילד בן שש. אתה ואנשים ששמותך מדאיגים אותי .האם אנשים לכאורה אינטליגנטים לא מסוגלים להבחין בכך שח"כ זחאלקה, טיבי, זועבי ושכמותם הם הדמקרטיה שמשמידה את עצמה.
  הם בדיוק נמצאים בצד השני של המתרס בין הדמוקרטיה לאנרכיה. קרוב אולי לגבול , אולם אל תתבלבל , מעברו השני.
  ח"כ טיבי וזועבי הם אנשים אינטיליגנטים, משכילים, ויכלו בקלות להיות חלק במדינה הציונית. כן כן הציונית , מה לעשות , ככה יצא…
  אבל הם בחרו שלא, הם בחרו להתבדל ולתת לציבור אותו הם מייצגים סיבות להתבדל, הם ואנשים כמוך , הם קובעי המדיניות ודעת הקהל והם שמדאיגים אותי.
  ברור לכולם שערביי ישראל צריכים להיות שווי זכויות במדינה הזו , וחוקתית הם שם. אולם קם הגולם ויכה את הגנן, הם מנצלים את הדמוקרטיה להשמיד את עצמה. ערביי ישראל יכלו למצוא עצמם במידה שהם אזרחים שווי שכויות וחובות ! בה , ולהיות חלק מהחברה הישראלית במלוא מובן המילה, ולא להסתפק בשליחת נציגים לכנסת ולכוב נולד. מה שמחזיק אותם היא אנשים קובעי מדיניות כמו זחאלקה שמוכרים להם שהם לא חלק, שלעולם לא יהיו חלק, ושגם אין טעם להיות חלק, כי יום אחד זה גם ככה כבר יהיה אחרת. אין אני טוען שהם לא מעוניינים בדמקרטיה, מה שהם מעוניינים בו , יהיה אשר יהיה , הוא לא מה שני וכמותי רוב אזרחי ישראל רוצים בו, וזאת עובדה פשוטה.
  ברור היום לכולנו , כי החמאס, החיזבאללה, סוריה , אל קעידה, ועוד רבים המעוניינים להשמידהו לא יוכלו לנו. מבחינה צבאית שום גראד לא ירסק את המדינה הציונית היחידה על פני כדור הארץ. ולכן הדבר היחיד שיגרום לזה שאנחנו , עדיין הרוב במדינה, נחיה המבדינה שאיננו שותפים לערכיה היא הדמוקרטיה עצמה.

 120. תראה את האספסוף שמגיב כאן. זה אומר הכל. מדינת וימאר.

  1933

 121. חסן חמוד

  פני נבחרי העם כפני בוחריהם, מרכז הליכוד בחר במרים סיבוני, בדני דנון , בפיגלין ובחמוטלי ואמר לא לדן מרידור, לבני ביגן ולמיכאל איתן.
  רוסו כתב ב"האמנה החברתית" ברגע שנבחרי העם מבכרים לשרת את עצמם במקום לשרת את העם מתחילים לצוץ ניצני הפשיזם. מספיק סבב קטן ברשתות החברתיות כדי להבין, שניצני הפשיזם כבר מזמן הפכו לג'ונגל. מירי רגב מתנהגת בצורה שהיא מתנהגת כי זה משרת אותה, מכפיים! כפיים! כמו בליל החינה עד הזובור שעשתה לזחאלקה. היא עושה שמח ליצר השנאה של קהל היעד שלה וזה עובד. היא יודעת ששנאת ערבים זה מקצוע מבוקש בפוליטיקה הישראלית.

 122. exmaple@example.net'חזי

  ההפתעה שלך מפתיעה אותי, רביב. נולדת אתמול? ברוך הבא לישראל של 2014.
  זו פניה של החברה הישראלית. מדינת שנאה. שנאה לערבים, שנאה לאשכנזים, שנאה למזרחים, שנאה בן אדם לאדם.
  אין לאנשים סבלנות, אין סובלנות, אין אמפתיה, אין אכפתיות.
  "אני ואפסי עוד", אמר הנביא ישעיהו על בבל.

  הרשה לי לתקן – ברוך הבא לבבל של 2014.

 123. yaelhalperin@yahoo.com'יעל הלפרין

  כנראה שיש עוד מקומות דוחים ומגעילים כי כל פעם שהאשה הזאת חושפת עצמה בטי.וי. מתגברת הבחילה ועולה הקבס. אין סוף לנמוך שבו היא נמצאת ואין קרקעית לתהום ממנו היא עולה.כל הכבוד רביב דרוקר.אתה בן אדם או כמו שסבתא שלי היתה אומרת: מנטש׳.

 124. חיים

  שלום רביב ,
  ליד הבית-ישראל היתה פעם דמוקרטיה משגשגת שקראו לה לבנון ושם חיו רוב ברור נוצרי שפיתח את הכלכלה בנה מדינה שהעלתה לרגל אנשים מקצוות העולם בהישתאות ובהערצה למדינה הקטנה הזאת (תראה את סרטי הערבית הישנים של מצרים)שלמרות שלא היה לה נפט היתה משגשגת כלכלית הנוצרים במדינה מרוב שהיו פלורליסטיים(כמוך רביב) אימצו את כל מי שהגיע להתארח אצלהם פתחו בפניו את השער כיבדו אותו באוכל מביתם , יום אחד התעוררו ומצאו את עצמם בבעיה דמוגרפית כי מי שאימצו (הפלשתינאים והמוסלמים )מותר להם ע"פ הדת להינשא ל4 נשים אז יש להם 40 ילדים בממוצע ויותר (בדיוק כמו בעזה)כך דמוגרפית מילאו את לבנון יום אחד בגלל רצח (דומה לזה של הנער בירושלים)החליטו הפלשתינאים לטבוח במארחיהם כי ע"פ הדת והנביא הם כופרים בדיוק כמונו אנשים כמו עורכי דין מוסלמים ופלשתינים שהתארחו ואכלו אצל נוצרים היו אלה שהרימו סכין וטבחו, הם הפכו לנרדפים בארצם למזלם של רבים מהם בגין ושרון נענו לקריאתם לעזרה נכנסו ללבנון וישמו בשטח את דרום לבנון ואת צבא הדרום שהשאיר הרבה מהם בחיים, רביב אתה ואחרים שכמהים לפלוראליזם שכזה חותאים בדבר אחד אין לכם הבנה עמוקה של מי שאתם עומדים מולו אתם עומדים מול נביאם של אלה שציווה אותם להרוג את הכופרים היהודים והנוצרים(ולא יגיע עוד נביא לשנות את הדת) יום אחד הם יגיעו לשעת כושר שכזאת פה במדינת היהודים שתשאיר אותך ורבים כמוך עם פה פעור ודף נייר שרשום עליו שלום תטבעו בים!
  יש אנשים מקסימים במגזר הערבי הפלשתינאי אבל כשזה נוגע ללאום שלהם בשניה בשניה אחת יתהפך לרובם הפיוז מספיקה סיבה שולית וקומץ של חמומי מח קנאים לדת לסחוף את כל אלה שמינקות גדלים על שנאת יהודים ונוצרים !
  רביב תתעורר!
  אנחנו עזבנו את עזה ויש לה גבול עם מצרים אם הם היו רוצים רק אוכל ושגשוג 9 שנים זה הרבה זמן להוכיח שהפנים שלהם לשלום הם רק הוכיכו שכל הבטון הולך למנהרות וכל הכסף זורם לטילים וטרור אז תתעורר מר רביב דרוקר ! תתעורר ! אתם מסכנים את דור העתיד של הישראלים של היהודים !!! לינק לנוצריה לבנונית שגרה כיום בארה"ב ומרגישה נרדפת גם שם במערב :
  http://www.youtube.com/watch?v=960TpXRnT8g
  http://www.youtube.com/watch?v=j8o8OWpfa6E
  אני יודע שתבטל את דברי במחי יד אבל אני מנסה לפחות לשנות את דעתך!

 125. תהילה

  איזה יופי לראות שהטוקבקיסטים הם אנשים עם חשיבה וראייה נכונה של המציאות
  בניגוד לעיתונאי תקרא קצת את התגובות כאן
  נקווה שיעוררו אצלך נקודות למחשבה..

 126. dorit1710@gmail.com'אני

  דרוקר, תמשיך להשמיע את קולך ואפילו ביתר שאת, אנו חסרים באופן נואש לקולות שפויים ובתקשורת זה מצרך נדיר במיוחד. יישר כוח, תמשיך!

 127. הל

  כל מילה בסלע. מירי רגב אישה אלימה. לדעתי היא על כדורים. תמיד מתפרצת ומתלהמת. חמומת מח עם פתיל קצר. הזוי הזוי הזוי שזו הייתה דוברת צה״ל. דחוף לקב״ן!!

 128. shirale68@walla.com'שירה

  מסכימה אפשר לומר שעם כל מילה . אפילו השתעשעתי .
  חייבת להגיד שהפרחות בשכונה מדברות יותר יפה ממירי רגב הזאת .
  הכי מצחיק שאנשים מתעצבנים על טיבי ואחרים על ההתבטאויות שלהם בלי לשים לב
  שהיא פותחת את הפה יותר מכולם , וזה לא בשביל להגיד את דעתה אלא יותר בשביל האגו ולצאת חזקה על אחרים .
  לא יכולה לשמוע אותה, כולה רעש וצלצולים .
  כמו שאומרים – " איסתרא בלגינא קישקיש קריא"

 129. eligutt@gmail.com'דר" א. ג

  שלום רביב: מבקש שתקרא כי זו פעם ראשונה שאני בכלל מגיב
  בעוד שאני מסכים איתך לגבי התנהגותה של מירי רגב הרי הפיסקה השניה :
  "חלק מפעולות צה"ל שנויות מאוד במחלוקת."
  "צה"ל אומר – שמענו חבורת אנשים מתכוננת לשיגור ולכן, הפצצנו. אשמח לשמוע הקלטה כזאת). "
  מראה את דעותיך המתקרבות לדעות של "הנאור" גדעון לוי.
  בעוד הוא לא מסתיר זאת הרי אתה מתיימר להיות כתב מהימן , שקול, ולא בעל עמדה קיצונית .
  ולכן לאור הצורך בגילוי נאות נראה לי שבשם ההגינות תפסיק להיות עיתונאי אלא אולי תהפוך לפוליטיקאי

 130. eligutt@gmail.com'דר" א. ג

  מבקש שתקרא זו פעם ראשונה שאני בכלל מגיב
  בעוד שאני מסכים איתך לגבי התנהגותה של מירי רגב הרי הפיסקה השניה :
  "חלק מפעולות צה"ל שנויות מאוד במחלוקת."
  "צה"ל אומר – שמענו חבורת אנשים מתכוננת לשיגור ולכן, הפצצנו. אשמח לשמוע הקלטה כזאת). "
  מראה את דעותיך המתקרבות לדעות של "הנאור" גדעון לוי.
  בעוד הוא לא מסתיר זאת הרי אתה מתיימר להיות כתב מהימן , שקול, ולא בעל עמדה קיצונית .
  ולכן לאור הצורך בגילוי נאות נראה לי שבשם ההגינות תפסיק להיות עיתונאי אלא אולי תהפוך לפוליטיקאי

 131. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  קצת דוחה ודי נמאס כבר שכל אחד אומר על האחר כמה הוא דוחה, כמה שסעים ושנאה והתלהטות יצרים יוצאים בסיטואציות של מלחמה…אולי קצת אהבת חינם…מעייף כבר לשמוע על שנאה בכל מקום בתקשורת ובפייסבוק

 132. זיו

  דרוקר אני בצד שלך!
  מירי רגב היא אכן תרבות "האח הגדול", זו הרמה שלה, אך את זה אני יכול לכתוב לך אסור!
  אתה יכול להביע דעה נחרצת על התנהלותה, אך במעמדך אינך יכול לומר "דוחה" על נבחרת ציבור (לצערינו) .

 133. טל

  ביטוי חדש בשיחדש: "אזרחים לא מעורבים" – להבדילם, כמובן, מאזרחים שכן מעורבים.
  ומעמד חדש, ששמעתי בשימוש ברדיו ('גלי צה"ל'): "גברים בגיל לחימה" המשמש לציין ילדים ובני נוער שמעל גיל (10 ? כמה זה היום ?)

 134. נועה

  רביב דרוקר, כשראיתי אותך בחדשות אמרתי לעצמי ״הפרשן הזה, אנטי ביבי, אבל שמאל מתון״. אחרי קריאת הכתבה הזאת נחשף הפרצוף האמיתי שלך: שמאל קיצוני רדיקלי, כאשר אמירותיך רומזות באופו ברור על ״אכזריותו של צהל״ כביכול. דעותיך הן דעותיך, מותר לך כמובן להביע אותן במסגרת חופש הביטוי. אבל שתדע לך שבתור צופה, איבדתי כל אמון בדבריך. האויב פגע בבית ספר באשדוד, אינך שואל את עצמך מדוע עשה מעשה זה ?? לא. כמובן שלא. רק מעשי צהל ראויים לעמוד בביקורת. אעביר ערוץ כשאראה אותך, וזו תהיה מחאתי השקטה. מקווה שעוד יפעלו כמוני. זחאלקה מדבר שטויות כהרגלו ואני לא מוכנה לשתף פעולה עם אנשים שמגבים את דברי השקר שיוצאים מפיו.

 135. sceasary@yahoo.com'שי קיסרי

  חזק ואמץ רביב,
  מצער לראות שדיון שקול וענייני על אמירות קשות מנשוא מסמן אותך כ"שמאל קיצוני". אסור לסתום פיות – גם לא פיות מפיקי מרגליות כשל חברת הכנסת רגב – אך חשוב להציג את הבעיתיות שבדבריה. זהו אינטרס של הימין השפוי להוציא ביטויים ואמירות כאלו מתחום הביטוי הלגיטימי בישראל.
  לא כל מה שאומר פלסטיני אזרח ישראל הוא קדוש – אבל חשוב מאד להקשיב. אלו קולות שמושתקים בדרך-כלל ומוגברים רק כשיש בהם פרובוקציה או השתלחות.
  ההיסטוריה של הרציחות הפוליטיות בישראל נוטה לגוון פוליטי מסויים מאד – מארלוזורוב ועד גרינצוייג ורבין. הייתי מצפה ממנהיגי המחנה להתוות קו ברור כנגד השתלחות כזו. זכותכם וחובתכם לתקוף מילולית את דרוקר ולוי (לא שיש הרבה דמיון…) אך כשיש הסתה מפורשת לאלימות של ממש – מתפקידם של ראשי הימין (ושלא במקרה – מנהיגי המדינה) לצאת בצורה ברורה כנגד קולות אלו.

 136. אח של דריקס

  מירי שכחה להגיד לסדרנים להחזיר את הכסא

 137. עמי

  מי שדוחה כאן זה אתה דרוקר! יהודון עלוב שחי עדיין בגלות מזרח אירופאית , שעדיין חושב שיש להיתרפס לערבי התורן על מנת להצדיק את קיומך העלוב… באשר למירי רגב – של נעליך בפני האישה האיכותית, הרהוטה והפטריוטית הזו. יש לך הרבה קילומטרים לרוץ בכדי להגיע לקרסוליים שלה…

 138. לאה

  כן ירבו כמו מרי רגב אולי הספקתה לשכוח אבל כאשר המחבלים מצליחים לטבוח בנו הפלסטיניים מחלקים סוכריות
  בפיגועים שנפגעו ילדים או ילדים נשארו ללא הורים זה הם לא זוכרים. ביום העצמאות אנו אומרים זכור להזכיר לנו אבל משפחות
  שנפגעו זוכרים זאת כל יום ומרגשים את הכאב המדינה שלנו נותנת להם לחיות אבל הם לא רוצים שנחיה
  את הכסף שהם מקבלים משתמשים בו לקנות נשק להשמיד את ישראל אבל עם ישראל חי למרות שעומדים עלנו לכלותינו
  לערבים יש את מדינות ערב לנו יש מדינה אחת פלשתינים לפי התנ"ך הם נקראים פולשים והם פלשו לישראל בדיוק כמו המסתננים
  לכן אין להם חלק ונחלה בישראל ומרי רגב אומרת את האמת ומתנהגת להם כמו שהם ראויים

 139. שירה

  כן ירבו כמו מרי רגב אולי הספקתה לשכוח אבל כאשר המחבלים מצליחים לטבוח בנו הפלסטיניים מחלקים סוכריות
  בפיגועים שנפגעו ילדים או ילדים נשארו ללא הורים זה הם לא זוכרים. ביום העצמאות אנו אומרים זכור להזכיר לנו אבל משפחות
  שנפגעו זוכרים זאת כל יום ומרגשים את הכאב המדינה שלנו נותנת להם לחיות אבל הם לא רוצים שנחיה
  את הכסף שהם מקבלים משתמשים בו לקנות נשק להשמיד את ישראל אבל עם ישראל חי למרות שעומדים עלנו לכלותינו
  לערבים יש את מדינות ערב לנו יש מדינה אחת פלשתינים לפי התנ"ך הם נקראים פולשים והם פלשו לישראל בדיוק כמו המסתננים
  לכן אין להם חלק ונחלה בישראל ומרי רגב אומרת את האמת ומתנהגת להם כמו שהם ראויים

 140. שירה

  לערבים מותר להתנהג בכנסת איך שעולה על רוחם. מירי רגב היא השתיקה את הכלבים שנבחו כן ירבו כמוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.