נפתלי בנט, איפה היית מאז הלילה ההוא ב – 96?

מאת  | 11 בינואר 2015
 

אני מתנצל, נפתלי. סליחה. טעיתי. אני מקווה שתמצא מקום בלב המ״פ שלך לסלוח לג׳ובניק כמוני. אני מדמיין איך שמעת על הציוץ שלי בחצות, כמה כאב גרמו לך 140 התווים הללו בטוויטר בה העזתי לצטט איש צבא בכיר שהטיל ספק בקור הרוח שלך בלילה ההוא ב 1996 (במקרה שמע יחד איתי את אותו בכיר גם עוד עיתונאי. בן כספית היה שיריונר. לו מותר, מר בנט, לצטט את אותו בכיר?).

 

כמה כאב הציוץ בטח גרם לך, איך צרחת, מן הסתם,  לגילת ״יש! יש! אוי, איזו בוננזה אני הולך לעשות על זה״.

מאז הציוץ ׳הדרמטי׳ ההוא, השקעת אין סוף אנרגיה בלשכנע אותנו כמה אמיץ היית כקצין צעיר. שיכנעת אותי. בלי ציניות. רק רציתי לשאול, אם אתה מרשה, איפה אומץ הלב הזה נעלם מאז שנכנסת לחיים הציבוריים?

כראש לשכה של יו״ר האופוזיציה נתניהו, היית אחראי לכמה מהתרגילים הפוליטיים הפחדניים והמלוכלכים שהיו פה. קמפיין המילואימניקים נגד ממשלת אולמרט אחרי מלחמת לבנון השנייה. עשיתם את זה במימון עלום כשהבוס שלך ואתה מסתתרים מאחורי המילואימניקים, שלא יידעו שאתם מעורבים.

לאחר מכן, רקחתם מודעה מכוערת, שוב במימון מסתורי, בעיתונים ערביים נגד אהוד ברק, כדי לפגוע בחזרתו לפוליטיקה. חתמתם על המודעה בשם המשפחות הערביות של הרוגי אוקטובר 2000, רק שלהן לא היה מושג על המודעה.

אחרי שפרשת מלשכת נתניהו, לא העזת להגיד מילה בפומבי על מה שראית. תחשוב איזו תועלת היית יכול להביא לחברה הישראלית אם היית מספר באומץ איך בדיוק משפיעה שרה נתניהו על בעלה ועל ההחלטות שלו. ראית שם הרבה, הזדעזעת לא מעט, אבל בפומבי שתקת בפחדנות ואפילו טענת שעושים לגברת נתניהו עוול.

כמה שנים מאוחר יותר פיטרו אותך מהרגע להרגע ממועצת יש״ע. לא סתם פיטרו. דרשו ממך שתחזיר כספים למועצת יש״ע, שלטענתם לקחת ולא הגיעו לך. זה לא הפריע לך לטעון בתקשורת שעזבת ביוזמתך.

אני חושב על קצין מגלן האמיץ שחוקר של משרד מבקר המדינה הגיע אליו הביתה ואמר לו – העיד אצלנו חבר שלך ללשכת נתניהו. החבר אמר שהוא ראה איש עסקים נותן בוכטה של כסף לנהג של ביבי תוך שהוא אומר לו ״תן לבוס״. הבחור הזה, מלח הארץ, העיד בפנינו, סיפר החוקר לבנט, שמיד לאחר מכן הוא סיפר את זה בזעזוע לך נפתלי ומה אתה אמרת לחוקר?  ״באמת? לא זוכר את זה״.

אחר כך רצת לראשות ״הבית היהודי״. הפעלת שם חוקר פרטי, שסיפק מימצאים קשים נגד עמיתך, ניסן סלומיאנסקי, אבל שוב, האומץ ההוא מהצבא נשאר בלבנון (למעט ההתייצבות הכן אמיצה שלך נגד הניסיונות של רבנים להכתיב לפוליטיקאים מה להחליט). לא רצית להעביר את החומר למשטרה ורק בגלל החוקר, שפחד על רישיונו, הועברו הראיות למשטרה.

במערכת הבחירות הכללית הקודמת מצא המבקר שמפלגתך הוציאה 8 מיליון שקלים ללא תיעוד. שמונה מיליון, אבל עד היום לא מצאת בעצמך את האומץ להסביר לנו מה קרה לכסף. גם בחקירת המשטרה הנוכחית עולים שוב ושוב הדים להתנהלות מושחתת של מוסדות הבית היהודי ומפלגתה, אבל המנהיג האמיץ והקולני שלה, זה שלעולם לא מתנצל, משום מה לא אומר מילה על זה. בשנתיים האחרונות אפשרת לא נקפת אצבע כדי להשמיד את השיטה המטונפת הזאת.

אז כן, מר בנט, עשית אחלה קמפיין על הציוץ שלי. סחתיין. שמת על עצמך את ההבעה הקורבנית ובחיקוי מדויק של מורך ורבך נתניהו קראת לנו ״לתקוף אותי, לא את החיילים״. עזוב את הצביעות, אבל באמת אתה עדיין מזהה במראה את הנפתלי בנט ההוא שהיה בלבנון? קצין מגל״ן ההוא באמת היה קורא לא לבדוק את טענה הנוכחית נגד חטיבת גבעתי שבאירוע ברפיח חיילים ומפקדים, ירו פגזים קטלניים לתוך אוכלוסייה אזרחית במודע אחרי שנגמר האירוע המבצעי? אין ספק – ב 1996 היית שם בלילה ההוא במקום חשוב לחברה הישראלית, אבל סגן בנט איפה לעזאזל היית בכל הלילות מאז שנכנסת לפוליטיקה הישראלית? בצד של האומץ והאמת, לא ראינו אותך.

המאמר פורסם הבוקר ב"הארץ"

תגובות

תגובות

43 תגובות על “נפתלי בנט, איפה היית מאז הלילה ההוא ב – 96?

 1. קץמ

  הפסקת להיות עיתונאי, אתה צייד.
  סכין בין השיניים, עיניים מזרות אימה כל האמצעים כשרים.
  המטרה סומנה……לעזאזל העובדות.
  חברת לאלק עיתונאי בן כספית (שהסעיף הנפשי שלו לא ברור – כך זה משתמע).
  אותנו הקוראים הפשוטים איבדתם.
  חבל.

 2. חנה חורש

  בנט הקים מפלגה חשוכה, אולי החשוכה ביותר בישראל. כל ראשיה באים ממקומות אפלים. ממקומות שרבנים נתנו היתר ועידוד לרצוח את רבין. ממקום שאחד מהם כתב את תורת המלך המפורסמת שצריך להרוג תינוקות של ערבים שמא יגדלו להיות אויבים וכו וכו וכו
  יש דבר אחד טוב שאפשר לומר על בנט — הוא בדרך כלל אומר אמת כמו למשל שלדעתו לא תקום מדינה פלסטינית, למשל שהומואים לא יהיו כאחד האדם, אגב, בנושא הזה הוא והמפלגה שלו בהחלט בחברה "ראויה" כמו היטלר ומפלגתו בסוף שנות העשרים וראשי השלושים כאשר הם אפילו "הצליחו" ורצחו הומואים, מפגרים, צויענים ולקראת 1934 רצחו גם קומוניסטים וסוציאליסטים "רחמנא ליצלן."

  אז, בואו לא נסחף כי כאן בישראל, היום לפחות, אין להם עדין כוח לרצוח

 3. דורון

  למה אתה ממשיך לירות לעצמך ברגל? למה צריך להתנצל עם "כן, אבל…"?
  גם אם נאמין לכל מלה בנוגע להתנהלות הפוליטית של בנט, הנסיון הזה של לקשור את שירותו הצבאי של אדם צעיר להתנהלות הזו הוא נמוך, רדוד וצהוב. יש והיו מספיק אנשי צבא בפוליטיקה שגרמו לאסונות גדולים בהרבה. להשליך את בנט הקצין על בנט הפוליטיקאי זו סתם יריקה נגד כיוון הרוח ולא רלוונטי הנסיון הצבאי של המדווח. אולי אתה גם רוצה לבדוק אם בנט נסע פעם מעל המהירות המותרת?

 4. יוסי ג.

  דרוקר – אתה אחד העיתונאים הבודדים היום בארץ. שהינו עיתונאי שיכול להוות דוגמא לעיתונות לשמה.
  אומץ לב, ראייה מפוכחת, עט חדה. וראש חכם
  חזר ואמץ. אל תירתא.

 5. משה

  תמשיך כך רביב, המפלגה החשוכה הזאת תחזיר אותנו שנות אור

 6. מסכים בהחלט

  הבקשה של מפקד הפלוגה נפתלי בנט לאש ארטילרית לחילוץ שגרמה למותם של יותר ממאה אזרחים לבנונים מצביעה על הבנה בשימוש בכוח. התלהמותו ב"צוק איתן" מוכיחה שאת מגבלותיו הוא לא מכיר
  https://galperel.wordpress.com/2015/01/08/%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%9C%D7%9E%D7%A4-%D7%9C%D7%90-%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%9C%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%90%D7%AA-%D7%92%D7%9C-%D7%A4%D7%A8%D7%9C/

 7. ברטה

  היית צריך לפרסם את כל האמור לעיל גם ללא הטריגר של הציוץ ההוא. ידוע שיש באמתחתך פרטים רבים שעדיין לא פורסמו על הנעשה בלישכה ומחוצה לה, ועל אישים אחרים שעלולים להמשיך לשלוט בחיינו. עכשיו הזמן לפרסמם לפני שנעמוד בפני עובדות גמורות. אם שאיפתנו לנקות את האורוות חייבים להוציא את המושחתים מהארון. עשית כבר דרך ארוכה- סיים את המלאכה- בבקשה.

 8. פרצר

  לחיים ציפורן הזהב
  אתה איש קטן קטן קטן
  לך לצחצח את הנעלים של ביבי ובנט

 9. רמי

  רביב שלום ,

  אני מזדהה מאוד עם הדברים שאתה כותב . אתה מהעיתונאים הבודדים שנותרו ואינם כתבני החצר .
  אשמח אם תגיב במאמר חד ונוקב וללא מורא על הצביעות שב התיחסות התקשורת הישראלית הפוליטיקאים והפרשנים לפיגועים בצרפת ובהצעתם הנדיבה ליהודי צרפת לעלות ארצה לשם ביטחונם ..
  לך יש את הנתונים , אני מניח , ולכן יהיה לך קל לחדד את זכרונם … כמה ישראלים נהרגו מקום המדינה במילחמות ובפיגועים… כמה בעשור האחרון , בחמש השנים האחרונות והשנתיים האחרונות לעומת מספר היהודים שנרצחו בצרפת …
  אני אם הייתי שגריר צרפת בישראל הייתי אחרי כל פיגוע מציע לישראלים להגר לצרפת למען ביטחונם ועתיד ילדיהם . יש לו קייס מוצק ומשכנע .

 10. צביקה א'

  רביב דרוקר, יישר כוחך.
  המשך בדרכך זו, בלי הכפפות שהסרת עכשיו, ובצדק.
  אולי כך לא יצליחו המנובלים להשתלט שוב על הממשלה.

 11. יורם

  ולטובת מי שלא ידע, בנוסף לכל עלילותיו, חתום נפתלי בנט גם על המנון סיירת מגלן (בני שירת שם ולכן אני יודע ממקור ראשון!). ואם השיר האינפמטילי הזה מייצג את עומק מחשבתו הבטחונית והמדינית של המחבר, הרי שאנחנו בצרה גדולה. קראו ושפטו בעצמכם.

  המנון מגלן
  מגליל ומנגב יצא הלוחם לדרכו
  לקדמת יריחו וצל ארזי הלבנון.
  בחשכת חצות את דרכו ינווט.
  ומקצה הארץ יגיע ליעדו.

  בערוב היום יצאו אנשי החייל,
  יחגרו החגור ויענדו הקשתות.
  בקול דממה בוטחת עם רדת ליל
  יטרוף מגלן האש את טרפו.

  בעלות השחר כרוח צל חולפת,
  את לוחמי הפלגות איש לא יראה,
  את מחנק החם בעין קורצת,
  יהדוף הלוחם ופיו יחשה.

  ובשובו למכורה ליבו יהלום,
  אך ידע הוא תמיד כי אם ישאל
  את שפתיו יחשוק ולא יסגיר סוד,
  כי הוא אגרוף הברזל של עם ישראל.

 12. גדי

  כול הכבוד לך רביב דרוקר ..על מה שאתה כותב על " האח " נפתלי בנט ..בצבא בפוליטיקה ..עם ביבי ועכשיו בתור ראש הבית היהודי ..עוד חבורה של צבועים ..שרק עננם הדתים " הלאומים " ישיבות ההסדר ..והרבנות הראשית .המוצצת את דמינו ..אהה סליחה כמובן בעיקר לציבור ביהודה ושומרון ..ועם לבנט ו"ואוהדיו " כאן יש בעיה …שיפנו לבת משפט ..על תביעה ל "לשון הרע" תודה עיתונאי אחד ישר ואמיץ…

 13. מוטי

  אתה, ונועם שליט, ועוד כל מיני..
  אנשים שנכנסים לסחרור מביך ולא יודעים להפסיק.

  הבזיון מכל הסיפור הוא רק שלך.
  הרי איך ייתכן שמה שגורם לעיתונאי מקצועי וחושף שחיתויות שכמותך לפרסם את כל הסיפורים הללו זה רק בשל העלבון..?
  הרי לא טרחת לפרסם אותם לפני שיצאת מושפל בעניין בנט וה"טבח" בכפר כנא..
  כמו ילד שהגננת לקחה לו את הצעצוע כדי לתת לילד אחר, ואז הוא פולט את כל ההלשנות הקטנות הנבזיות.

  הפצת ידיעה, שהתבררה כהשמצה, תוכיח שאתה מסוגל להתנצל כשאתה צריך. וכמו ילד גדול, בלי מרמור של גן ילדים.
  בעצם.. – כבר הוכחת שלא.

 14. יונת

  נראה כמו עוד השטנקרות שיקרית של רביב, שכנראה מכין לעצמו כיסא מכובד מאחד ממפלגות השמאל הקיצוני
  ככה בונים קריירה…

 15. צל

  השב לשאלה הבאה בבקשה: מה ההבדל בין ההסתה של הימין שהביאה לרצח רבין,
  לבין ההסתה שלך (גם אם בשוגג) שהתירה את דמו של בנט בפני כל ערבי (קיבל צידוק והכשר ממך) ?
  צל

 16. LDR

  רביב דרוקר סולל את דרכו של נפתלי בנט אל לשכת ראש הממשלה.
  דרוקר הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לבנט במערכת הבחירות הנוכחית.

 17. Daniel

  ההתנצלות שלך היא פטתית בעיני כמו המשך המאמר, מזכיר לי ילד קטן שמתנצל אבל מטיח מייד אשמה אחרת. בדבר אחד אתה צודק לחלוטין, לשון הרע שלך הייתה אחלה קמפיין בשביל נפתלי בנט.. שפו , תמשיך לשקר…
  אבל היה שווה לקרוא רק בכדי להבין כמה נמוך עיתונאי יכול לרדת רק כדי לקדם את האגנדה הפוליטית שלו.

 18. מעריץ מושבע

  ראשית, אם גם בן כספית שמע את המקור הסודי שלך, אז וודאי וודאי שהאמינות של הסיפור שלך מקבלת משנה-תוקף. שאל אותו מה שלום התנועה לאיכות השלטון, מה שלום יחיעם אוחנה ומה שלום יוני קורן…
  הבעייה עם אותו סיפור, היא כמובן שהוא אפילו לא שמועה – המקור שלכם מספר לכם שהוא "ראה תחקיר", שבו כתוב מה בנט עשה באותו לילה. בכל מקרה אחר, סביר להניח שהיית נמנע מפרסום, מתוך הבנה שהאמינות כאן היא בקאנטים. יש לך מקור, שאין לך מושג מה האג'נדה שלו, מה הוא זוכר, והאם הוא דובר אמת – ואין בידיך תגובה מסודרת של בנט עצמו – ובכ"ז רצת לפרסם.
  מה קרה? אנשים שכן מוכנים להזדהות ככאלה שהיו שם, באו וסיפרו מה הם ראו ושמעו, ובנט עצמו (ההיסטרי לגמרי כאמור) ציין שיומיים אח"כ הוא שוב נשלח לעומק לבנון למשימה נוספת, דבר שלא בדיוק מתיישב עם טיפול במישהו שההיסטריה שלו חוללה אסון.

  אז מה אתה עושה? אתה מתנצל – וישר מחליף נושא. עכשיו הסיפור הוא כבר לא קנא, אלא בנט המשחית והמושחת והמחפה על מושחתים. יודע מה? אולי, אבל העיתוי, האופן וההקשר, מעלים המון ספקות, וההנחה היא שכרגע אתה עסוק בלרוק רפש, בתקווה שמתישהו, משהו מזה יידבק. אני יכול לשער שאתה מוטרד מההתחזקות של בנט בסקרים, אבל כעתונאי, אתה אמור לעסוק בעובדות, ולא בניהול קמפיין עבור השמאל.

 19. רביב דרעקר

  ממש מגוחך לראות את רביב דוקר יוצא בשצף קצף כנגד קמפיינים שנעשו על ידי המילואמניקים אחרי מלחמת לבנון השנייה בטענה שאלו קמפיינים שמומנו ותוזמנו ע"י הימין, בעוד הוא יודע שלדוגמא הקמפיין של יוקר המחייה בשנת 2011 מומן כולו ע"י תנועות שמאל. הניתוח שעשו לדרוקר בלידתו שם חתכו לו את החלק האחראי על ביקורת מול השמאל ממש פטאתי (ראה ביקורת על ישראל היום ללא ביקורת על ידעות וכדומה).

 20. עדי

  דרוקר – ליגה ג. עוד אחד מהעיתונאים שפועלים מהבטן ולא מהראש, ואי אפשר לסמוך עליהם להעברת אינפורמציה גם מה שמעניין אותם זה האג'נדה ולעזאזל העובדות.

 21. Adi

  בנט אכן מוכיח שהוא ממשיך עם האומץ שלו לשדה הפוליטי – שהוא מוכן ללכת מול מוקדי כוח משמעותיים כגון הארץ, ערוץ 10, ערוץ 2 וידיעות אחרונות, ולא לרקוד לפי החליל של הכתבים שלהם

 22. אלברט

  לרביב העיתונאי האמיץ והנחוש, חזק ואמץ, אל תשים לב לתגובות הסהרוריות והמשך להציג בפני הציבור את הפנים האמתיות של הפוליטיקאים

 23. ברטה

  בנט נבהל . עובדה- מהמגיב מוטי דרומה- נכון לעכשיו דבוקה של 10 תגובות תוקפניות לרביב. הוא מפחדדדד…. שפן.

 24. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  רביב, אתה רב איתו כמו ילד קטן. תתעסק ברשימת הכישלונות של ליבני אם אתה כזה אובייקטיבי. אתה מוזמן להתחיל בלבנון השניה.

 25. בר

  איזה פחדן ! אתה כתבת בהתחלה על זה שנפתלי התנהג בצורה פחדנית בטבח בכפר כנא ועכשיו אחרי שהוכיחו לך שכל מה שכתבת היה שטויות אתה מאשים אותו בפחדנות באופן כללי.
  רביב,קודם כל אתה צריך לבקש סליחה על עבודה עיתונאית גרועה ועדיף שתעזוב את הנושא ולא לחפש בכח להאשים את נפתלי בנט בפחדנות.זה ניהיה פטתי ומביך.

 26. איציק

  תפרסם עכשיו כל מה שיש לך,שהעם יחליט
  אבל למה בבלוג?למה זה לא בערוץ 10?

 27. עמי

  הבית היהודי היא מפלגת החושך. נפתלי הולך בעקבות המורה שהחל את דרכו במרתף במינכן וסיים בג'ריקן דלק במרכז ברלין. יכול להיות שמדינת ישראל לא תשרוד לקרוא את הפרק הזה בספרי ההיסטוריה…. הם פונים לגזענות לחושך לאטימות לאלימות והשבאב היהודי מתפתה… ארץ המתנחלים והחושך.

 28. חיים

  לעמי

  מעורר רחמים לראות יהודי מצומק כמו צימוק יבש ומתפורר.

 29. גל

  חוקר מצ"ח?! זה מה שהיית בצבא! חוקר מצ"ח.

  אתם בטח תחשבו לעצמכם, תקוף את התוכן לא את האדם.

  אוקי. תוכן – פתטי, גובל בלשון הרע, מעלה באופן משמיץ ולא ענייני משהו מלפני 20 שנה שבכלל לא בטוח שהוא נכון. מעמיד פנים שעשה זאת כלאחר יד "כולה 140 תווים". ובסוף מודה שהכל להד"ם ואז מפנה את הדיוו למשהו אחר לגמרי.
  מקיוואליזם לכיתה א'. שקוף שקוף.

  אוקי. האדם. מנאייק נשאר מנאייק. אני עם העיתונאי הזה סיימתי.

  אגב, אני איש שמאל. שירות קרבי. עושה מילואים.לא מחבב את בנט בלשון המעטה.

  תודה שגרמת לי לכתוב את זה רביב, יא אפס. איפה האינטגרטי העיתונאי שלך?

  ואגב חביבי המתמם. אם אין מקור מצליב ומאמת, ממתי כותבים ברבע לחצות, " שמעתי ממקור אחד"?

  פתטי

 30. בן

  שמע רביב,
  אני קורא (וצופה) בך כבר לא מעט זמן .
  אניחושב שאתה עיתונאי מעולה , באמת . ממש נהנה ממה שאתה מפרסם.
  ואני ממש לא מחסידיו של בנט . אבל פיספסת פה.
  יכול להיות שכל מה שאתה רושם הוא נכון ( ובאמת שאין לי מושג ) אבל הוצאת את זה החוצה בצורה של רדיפה אישית, ולכן בנט עשה עלייך סיבוב עם הפוסט ההוא. והתגובה פה לא עוזרת. נראה שלקחת את הדברים קשה , ואישי . במקום לפרסם ( כפי שאתה מפרסם לרוב ) דברים באופן מדוייק , ויחסית אובייקטיבי – נפלת לבור שהרבה עיתונאים נופלים אליו ושלאחריו תמיד יהיו משוייכים למחנה כזה או אחר. חבל.
  בסיפור הזה ( המקורי של כפר כנא ) אני עם בנט.

 31. אבנר

  מצטרף לדברי בן, ניסח זאת מדוייק.
  איך שהוא יצאת בהתנצלות אבל…
  מזכיר לי משום מה את הבדיחה הידועה:
  אישה מגיעה לרופא עור לקראת ניתוח פלסטי, רופא העור אומר לה שעם עור שכזה הוא
  לא ממליץ לה לעבור ניתוח. האישה כועסת ואומרת לו "טעית, אני רוצה חוות דעת שניה"
  (באנגלית זה עוד יותר טוב), מסתכל עליה הרופא ואומר כנעלב, את רוצה "חוות דעת שניה"
  אני אתן לך "חוות דעת שניה", "אני טעיתי, העור שלך בסדר גמור אבל את מכוערת".

 32. ג'ק

  גם אם ההתנהלות האישית של בנט כפי שמציין רביב ( לסייע לנכלוליות של הלשכה ולהסתיר את מה שיתפוצץ לשרה ובעלה בפנים מיד לאחר שביבי יודח מראשות הממשלה) לא "מספיקה" כדי לפסול אותו. הרי שההתנהלות של המפלגה שלו והשחיתות של אריאל וסלומיאנסקי , ולו רק בפרשת הדיור הציבורי מחייבים שהאיש הזה והמפלגה שלו לא יהיו בעמדות שלטון בעתיד.
  אגב , לא ראיתי אף תגובה שמתייחסת עניינית לטענות הקשות שמעלה רביב נגד בנט. בסדר, כן " רדיפה אישית " , בלה בלה בלה .
  מה , העדות על הכסף השחור בנוסח טלנסקי- אולמרט היא שקר? ה- 8 מליון החסרים- נאדה ? החוקר הפרטי – לא היה ? הפיטורים ממועצת ישע הומצאו? סתם רביב מסתכן בשורה של תביעות דיבה ?
  בעיני יש לבנט קופת שרצים שפוסלת אותו מתפקיד ציבורי. וזה, עם יד על הלב, בלי להתייחס לדעותיו ולרבנים שמאחוריו.

 33. מעריץ מושבע

  עם יד על הלב, ג'ק? טוב, אותי שכנעת.
  ברור כשמש שאתה מזדהה לחלוטין עם עקרונות הבית היהודי, ורק התנהלותו הנכלולית של בנט מונעת ממך לתמוך במפלגה הזו.
  ראוי לציין את עיניך החדות שלא זיהו אף תגובה שמתייחסת עניינית לטענות הלא-ענייניות שהועלו כאן (מייד אחרי שנכשלה ההתקפה הלא-עניינית הקודמת, ומן הסתם, מייד לפני ההתקפה הלא-עניינית הבאה).
  העובדה שאתה לא מצליח לראות שום דבר בעייתי בכך שמישהו תוקף בטוויטר בלי ביסוס, בלי בדיקה, וכשהמתברר שכתב שטויות, פשוט עובר לתקוף בנושא אחר – היא דבר מצער, ג'ק.
  אני מניח שבעקבות החשיפות הדרמטיות של דרוקר פה, בנט יצטרך להסתדר בלי הפתק שלך. זהו משבר חמור, אבל אפשר לשער שהם בכ"ז יצליחו לאסוף את השברים ולהמשיך הלאה, גם אם בכאב ובייסורים.

 34. ג'ק

  למעריץ המושבע . נכון .הוא יצטרך להסתדר בלעדי. ואני מאוד מקווה שגם בלי הרבה אחרים ושבעצם הוא לא "יסתדר" . אם להסתדר זה להתנהל כפי שהוא התנהל עד כה . כי כשהח'ברה שלו " מסתדרים" אזרחי ישראל נדפקים. ( לפרטים למשל תפנה לסתיו שפיר )
  עדיין . גם אתה לא התייחסת לטענות נגד בנט.
  ולא. רביב לא "תקף בלי ביסוס ובלי סיבה " . הוא ציין ששמע שברשת הקשר בנט היה לחוץ ופרסם את זה . הוא גם לא שפט אותו על כך ובגלל הפסטיבל שהתעורר ,רביב אפילו התנצל שהגם ש( רביב ) לא התכוון – בנט נפגע מהעליהום שעשו עליו.
  ובחזרה לנושא שלנו – מה דעתך מעריץ יקר על "הלאמת" הדירות הציבוריות עבור הח'ברה של תקומה ( בעיקר , יש גם הסוואה עם מכירה של כמות שולית לאוניברסיטת ב"ג וכו' ) אבל העיקר הלכו למקורבים. האם, מעריץ יקר , זוהי התנהלות ראויה ? האם שאר העניינים שהועלו לא ראויים לתגובה / הסבר מבחינת בנט? אתה שלם עם השליטה של הרבנים מהם יצא עמיר על הנציגים שלהם בכנסת? אתה שלם עם ההתנהלות הדורסנית של סלומיאנסקי בוועדת הכספים שעשה בית ספר לסחטנות של ליצמן? אתה באמת מאמין לחזות ה"ליברלית" של איילת שקד וה- הי טק של בנט מול התגובות של אנשי המפלגה בנושא הקהילה הגאה ?
  הוויכוח של שנינו הוא לא על בנט אלא על אפייה המושחת והמשיחי של מפלגה שמתמודדת בבחירות ועלולה בראייתי , לחבור לליכוד המושחת כשלעצמו ולהמשיך את הדרך שאנחנו רואים לאן הובילה . אני מניח , כפי שאנחנו רואים שליברמן מתרסק וש"ס עם הבלגן שלה , ולכן יש לחדד את המסרים עבור אלה שאין להם למי להצביע. בנט הוא לא "המפד"ל " שהכרנו אלא מפלגה לאומנית חשוכה , משיחיסטית וסקטוריאלית המתכסה בדגל הלאומיות .
  המסר שלי- תתרחקו מהמשיחים וחפשו את המפלגות הנקיות משחיתות. לזה לפחות אתה מסכים?

 35. שושו

  אז מה קיבלנו בסוף? בנט בדמות ביבי…רק עקום יותר…ונוכל יותר…ואדם שהספיק "בקריירה" הקצרה שלו בפוליטיקה ללכלך את עצמו, אך בעיקר לדרוס את כבודנו, הציבור התמים והטיפש שהאמין בנוכל הצעיר הזה.
  בנט אכן מבזה ומבייש אותנו.

 36. בטי

  רביב דרוקר, אני בכלל לא מחסידיו ואוהדיו של נפתלי בנט וכנראה שהפעם אצביע למפלגת העבודה או למרצ אבל מי אתה לעזאזל שתשפוט כאן את חיילי גבעתי "ביום שישי הנורא" בעת שכוחות הרשע של חמאס הפרו את הפסקת האש ניצלו זאת והרגו את טובי הלוחמים שלנו ?? האם לדעתך חיילנו ירו סתם כך ?
  פשוט מזעזע לגלות עוד פעם עד כמה ניראה שהפכת לשמאלן קיצוני שבקיצוניים. אנטי ציוני ..
  מעניין מה עשית בצבא ? בוודאי שהיית ג'ובניק אלא מה .. תתבייש לך !!! פשוט תתבייש !!!!!!!!

 37. רון

  הבעיה של כולנו היא ה" הבנטים" . דור שלם של אנשים כוחניים ושכולם בני דמותו של בנט: עם כיפה קטנה, צבר משלנו ,מ" החברה" "בא מההיטק", "יודע לעשות כסף" והצליח להעמיד מפלגה דתית לאומית שקרנה ירד בעזרת כל הנ" ל. רביב דרוקר לא חשוב.
  חשובה רוח המשיחיות הפועמת בחצרות רבים שדרכיה דרכי רמיה, עושק וחיוך צברי לבן וטהור דם.

 38. אושיק

  לילדה חנה חורש
  באיזה מהירות את משתמשת בהיטלר כאלו הוא היה אחד מחבריך הקרובים
  כנראה שאת הדרך הפשיסטית למדת מהחבר של היטלר מוסוליני .שכל מה שלא מוצא חן בענייך צריך לקטול דרך היטלר.
  את מורידה את זכר קורבנות הנאצים לזנות בכתיבה מפגרת. על רביב דרוקר חוץ מאגו דפוק וחשיבה מפגרת של עיתונאי קטן ורדוף כבוד. אף אחד לא היה מעלה בדעתו להפיץ שמועה ללא בדיקה

 39. מישהו ששייך וגם יודע

  בנט הוציא הרבה מאוד כספים על המפקד הנוכחי והגדיל את מספר המתפקדים בכ- 20 אלף. עם זאת, הוא לא נותן גישה למועמדים לרשימת המתפקדים והם לא יכולים לפנות אליהם. הרשימה של המתפקדים החדשים נשארת בידיו של בנט ורק הוא והמועמדים שהוא דוחף עושים בה שימוש. מתפקדים חדשים קיבלו טלפונים אישיים ממועמדים וממטותיהם ואילו מתמודדים אחרים לא יכלו ליצור איתם קשר. זה לא תקין, זה לא דמוקרטי.
  בנוסף ובעיקר- בנט העביר את ספירת הקולות למטה מרכזי ואסר על משקיפים כלשהם גישה לספירה. הספירה תהיה חשוכת צופים.
  כמו כן, נתוני ההצבעה יישארו בידיו של בנט בלבד והוא והוא בלבד יידע מהו הפילוח וכמה קיבל כל מועמד בכל יישוב וקלפי. עוד מידע שלא יהיה נגיש לציבור או למתמודדים.
  זו לא שקיפות, זו ממש עריצות. משהו לא טוב קורה בבית היהודי. בנט הוא בשורה, אבל לא מהסוג שבא לי לקבל.

 40. רפי מסיקה

  דרוקר אתה כל כך לא חכם גם אילו צדקת. וכמה מכוער ועלוב מה שאתה עושה עכשיו.
  כנראה שאנשים כמוך לימדו גם פוליטיקאים ועיתונאים אחרים לשחק כזה נמוך.
  אני מציעה לך בתור אזרח שבאמת מהרהר איך להצביע במדינה דמוקרטית אל תפריע
  ואל תלכלך.
  אנחנו האזרחים רוצים אוירה אחרת של חיים פה. ולא את הגועל נפש של ג'ובניק עקשן
  שכל כוחו הוא ציוץ חלוש ומסכן. רחמיי עליך

 41. חוה

  רביב לא הרבה נחשפים לבלוג שלך. אתה חייב לפרסם את המימצאים שלך בקרב אותם צעירים שהולכים אחרי בנט כי חושבים שהוא מגניב. אתה חייב את זה לנו האנשים השפויים שחושבים שבנט מסוכן ליהודים. המחשבה שחס וחלילה הוא יהיה שר ביטחון בממשלת ימין מעוררת בי חלחלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.