המסמכים הקבועים שמלווים את לשכות נתניהו לדורותיהם

| 22 בפברואר 2015

אני מראש מתוודה – המסמכים הללו שוכבים אצלי שנים. לא פרסמתי אותם בזמן אמת, כי חשבתי שיש דברים יותר משמעותיים ששווים תחקיר והתעמקות. אני לא מזלזל בהתנהלות המעצבנת והקטנונית של הזוג נתניהו, אבל כשמתחילים להתקשקש איתם על בקבוקים ועוזרת שהפכה למבשלת, אז מחמיצים את התמונה הגדולה. אני גם שייך לאלו שחושבים שמה שהתפרסם עד עכשיו לא שווה חקירה פלילית. ברור שאפשר למצוא עבירות בספר החוקים למה שקרה עם החשמלאי או לסיפור רהיטי הגן, אבל יש גם שכל ישר מאחורי החלטה אם לפתוח בחקירה פלילית ואלו לא סוג הפרשיות שראויות לחקירה פלילית, בטח לא נגד ראש ממשלה מכהן. הן בוודאי ראויות למשפט הציבור ולבחינה ציבורית.

לשכת נתניהו ובית נתניהו תמיד התנהלו ככה. מה זה ככה? קודם כל, הלשכה מטפלת תמיד בעניינים הפרטיים של בני הזוג ובבתיהם השונים, לא משנה מה המשרה שמאייש נתניהו באותה עת. שנית, חובות, חובות ועוד פעם חובות. לא משלמים, בעלי מקצוע כועסים. גם הסיפור של עובדים שמשלמים על הוצאותיו של נתניהו וצריכים לבקש לאחר מכן החזר, אינו חדש. ממש לא.

אני מפרסם כאן מקצת מהמסמכים המפורטים עד אימה בנושאים הללו. אם יש דבר שהפתיע את כל מקורבי נתניהו לדורותיהם בסיפור הזה, זה הסרטון של גלאמין עם שרה נתניהו. לא עצם הצילום שלו. זו התנהלות בכיינית שיגרתית, אלא מצב הבית. אם יש מישהי שיודעת לרדת לפרטים הקטנים של תחזוקת בית, כל בית, זו שרה נתניהו. אין פרט קטן מדי לתיקון ולטיפול (וזו זכותה המלאה, כמובן). מעון ראש הממשלה בירושלים זוכה, מסתבר, ליחס שונה. מני נפתלי טוען כי היא אמרה לו בישירות שזה לא שלהם ולכן, לא מתכוונת להשקיע בו.

כך או כך, הנה הסבר קצר על המסמכים שאני מצרף:

1. המסמך הראשון הוא קטע ממסמך מתגלגל שיגרתי בו אחד מאנשי הלשכה מרכז את כל התיקונים שצריך לעשות בבית הזוג בירושלים ב – 2006 (נתניהו אז באופוזיציה) וכותב מה סטטוס הטיפול. זה נעשה אחת לכמה שבועות ומתעדכן כל הזמן. בקטע שהעתקתי לכאן "עופר (הקבלן) טען שאין בכוונתו להגיע אלא אם כן תשולם לו היתרה". חייבים לו כסף, מסתבר. חייבים גם כסף למכבסה, אבל הם איבדו לגברת "חולצת משי יקרה" אז צריך להתקזז. בסעיף החשמל נאמר שהם שלחו חשבונות חשמל ללשכה מאז 1999. האם יכול להיות שהם חייבים כסף כבר 7 שנים?

2. המסמך השני הוא 4 שנים קודם, שנת 2002. נתניהו אינו נושא בתפקיד רשמי, הוא איש עסקים, אבל כראש ממשלה בדימוס יש לו לשכה שמממנת המדינה. בחורה בשם רויטל כהן מהלשכה כתבה לעו"ד דוד שימרון על כל החובות שיש ללשכה לספקים שונים. היא כותבת רק על חובות "דחופים ביותר", חובות שמוגדרים על ידה ככאלו שהספקים התקשרו לא אחת וביקשו תשלום. יש שם  משכורות שלא שולמו חודשיים ושלושה, בעל מכולת שמחכה שישלמו לו כמה חודשים ועוד ועוד.

3. המסמך השלישי הוא מכתב מציפי נבון, זו שהייתה בשר מבשרה של לשכת נתניהו ומשפחת נתניהו במשך שנים ארוכות, כולל בלשכת שר האוצר. היא כתבה לאותו עו"ד דוד שמרון, שהיא שילמה על ארוחותיו של מר נתניהו ומצפה להחזר.

4. לבסוף, צירפתי לינק לקובץ מתגלגל נוסף, הפעם תיקונים בבית בקיסריה. אותו בית מפורסם. גם אבי פחימה, החשמלאי המפורסם במדינה, מוזכר שם. כל מי שטוען שהדברים הללו מתנהלים מבלי שמר נתניהו יודע מדבר, אז שיתפכח. המסמך ממוען גם למר נתניהו ומשיחות רבות עם אנשים שהיו שם, מערבים אותו בזה לא מעט. גם במסמך הזה, שמתעדכן כל חודש מ – 2005 והלאה (נתניהו בדיוק פרש מתפקיד שר האוצר, חלק מהזמן הוא חבר כנסת ולאחר מכן, יו"ר האופוזיציה) אפשר לראות את אותם תסמינים. דני כהן אחד הודיע בנובמבר 2005 שלא בא יותר עד שישלמו לו. בדצמבר 2005 (החלה כבר מערכת הבחירות ונתניהו שוב מועמד לראשות ממשלה) נכתב ש"לאחר פגישה עימכם", דני כהן הסכים לבוא ולבצע את העבודות וגם שילמו לו. "עימכם" זה אומר שמר נתניהו פינה מזמן העמוס ערב בחירות קריטיות כדי להיפגש עם הקבלן דני כהן ולפייס אותו?

יש איזה בחור בשם חן, שאחראי לגינה ואולי יביא איזה עציץ שהבטיחו לו ממשרד האוצר. הבחורה הקפדנית מלשכת נתניהו עוסקת גם בצורך בחוט לעפיפון (אחד הילדים היה צריך?), בפס לרובה, בכל רטיבות ובכל שטיח. איפה גלאמין כשצריך אותו?

בעדכון מה 18.9.06 נמסרת בשורת איוב. אבי בלשניקוב, אז מנכ"ל הכנסת, מסר כי לא אושרה הגבהת הגדר. הזוג נתניהו (נתניהו אז יו"ר האופוזיציה), מסתבר, רצה שהכנסת תממן את הגבהת הגדר בבית בקיסריה על חשבון המדינה ומטעמי אבטחה, אבל "צברי מלשכתו של בלשניקוב" לא אישר ונאמר שבזה אי אפשר לעזור כי "מילתו של צברי בענייני ביטחון היא האחרונה". באסה. אפשר להתנחם בכך שהכנסת תטפל בשבוע הבא, לפי המסמך, בדירת המאבטחים ובבוטקה.

מסמך ראשון: טיפול מתגלגל בתחזוקה הבית בירושלים

מטלות לבית בירושלים + שונות: 18.01.2006

 

 1. עופר הקבלן – א. תיקוני רובה

ב. אריחים בחדר כביסה

ג. תיקון בדבק שיש חורים במרפסת.

ד. כיסוי של פאנלים מפלסטיק.

ה. רטיבות.במרפסת.

לאחר ביקורו של בועז ביטמן ב- 08.12 ושל דני כהן נקבע כי בועז יקבע מועד בתאום עם עופר לביצוע העבודות לאחר שיחת טלפון עם הנ"ל מתברר שעד שלא תשולם לו היתרה אין בכוונתו להגיע לביצוע העבודות גם בשיחה עימי עופר טען שאין בכוונתו להגיע אלא אם כן תשולם לו היתרה.

 

 1. עוזי – א. דלת זכוכית

ב. לצבוע ארון חשמל באופוויט.

ג. רטיבות במרפסת הסגורה – מגיע לסיים את העבודה ביום חמישי ה- 05.01 ומצטרף לישיבה מורחבת שתתקיים ביום חמישי בשעה 12:00.

 

 1. ציון הנגר –

א. . לקיחת מידות למדפים בארון חשמל – בוצע

          ב.  ארון קטן בחדר ארונות – יביא את הדלתות בצבע שמנת  ביום חמישי.

 

 1. בועז ביטמן –

א.  2 מנורות עומדות לסלון – ביקר באיקאה ולא מצא מנורות ראויות, ממשיך לחפש.

 

 1. שמוליק מהשטיחים – א. החלפת שטיח במדרגות במקומות פגועים.

ב. להחליף פס מתכת בחדר של האופר במעבר בין החדר למקלחת.

 

 1. פוטו ניסים מצלמת וידאו + מטען.

 

 1. תשלומים ופגישות:

א. גדי ארנון

ב. מורה לשחמט

ג. מכבסה – "ניקוי יבש אייל" – לשלם עבור החוב ולהתקזז (איבדו לגב' חולצת משי יקרה)

ד. שי שיטרית – תשלום עבור שכירת מחסן + חוב שלו עבור 2 הובלות שהתחייב לשלם ואת            שילמת (סה"כ הוא חייב לכם).

ה. פזגז – פגישה עם מנהל סניף י-ם.

 

 1. רפי הצלם פגישה בנוגע לתמונות של הבר מצווה של יאיר – יגיע ב29.01 ביום א' בשעה 10:00 בבוקר.

15לקבוע עם אופנתיו ביקור נוסף לתיקונים – נקבעה פגישה ליום ד' ה-18.01 בשעה 17:30.

 1. טיפול בנושא החשמל – בויילר מהנדס החשמל + מוזס חשמלאי – נשלחו חשבונות חשמל ללישכה מאז 1999.

 

מסמך שני: ריכוז חובות דחופים, לשכת נתניהו – 2002

 

 

 

ירושלים,כ"ט אב תשס"ב

7 אוגוסט, 2002

 

לכבוד

עו"ד דוד שמרון

 

 

דוד שלום,

 

בהמשך לשיחתי עם דורית, ערכתי בדיקה בהתאם לרישומים שנמצאים אצלי וריכזתי את כל התשלומים הדחופים ביותר. ("דחופים" =  ספקים אלו התקשרו אלי לא אחת, וביקשו תשלום.).

 

בברכה,

רויטל כהן

להלן הפירוט:

 

מס"ד שם הספק תשלום עבור מספר חשבונית/חודש סה"כ לתשלום הערות
1 חברת המחשבים U2 בניית תוכנת ניהול לו"ז יחודית לצרכי המשרד + שעות תמיכה והדרכה # 1112מחודש מרץ 25,632.68 ₪( כולל מע"מ)
2 מכון "מדגם" ביצוע סקרים וקבוצת מיקוד # 5161מחודש מאי ויוני 127,189 ₪(כולל מע"מ)
3 חברת כ"א "חבר" משכורת לחנה גרישקן #3015מחודש מאי 3,58.13 ש"ח יש לשקול להעביר את חנה כעובדת של הקפ"ץ ולא של כ"א – יחסוך הרבה כסף
4 מכולת "יעקוב כהן" מצרכי מזון ללשכה # 0416מחודש יוני 4,411.49 ₪ (כולל מע"מ)
5 רכזים – מטה ר"ג משכורות המשכורות של הרכזים עדיין לא שולמו(חודש יוני? יולי?)
6 מסעדת "הגן הטכנולוגי" ארוחות צהרים  חודש מאי 1,507 ₪( כולל מע"מ) בשל בעיה טכנית, המסעדה אמורה להוציא לנו מספר חשבונית חדשה
7 דודי אדלר ביצוע עבודות מחשבים – הוזמן ע"י חיים בשארי # 0049מחודש מאי 3,525. ₪(כולל מע"מ) דוד אמור לדבר עם בשארי על העבודה המצ"ב
8 הד ארצי- מולטימדיה קניית ספרי "מכתבי יוני" # 20000175מחודש אפריל 609,90 ש"ח
9 שרון שרמן מנהלת את המטה בר"ג לא קיבלה משכורת על שבוע של חודש יוני + חודש יולי אמורה לקבל 6,000 ₪ נטו לא כולל תנאים סוציאלים + בונוס עבור שעות נוספות( מומו אמור לקבוע את גובה הבונוס) לפי מיטב ידיעתי עדיין לא הוכן חוזה סופי
10 מכון קינן-שפי ביצוע מבחני התאמה לשרי גרניצה # 6860מחודש מאי 784 ש"ח (כולל מע"מ)

 

העתק: שלמה פילבר

 

 

 

מסמך שלישי – עובדת הלשכה רוצה החזר על כסף ששילמה עבור ארוחותיו של ביבי

13 בספטמבר 2001

ס- צ05

 

 

לכבוד

עו"ד דוד שמרון

ירושלים

 

 

דוד היקר,

 

מצ"ב חשבוניות על חשבון ארוחות צהרים של מר נתניהו במשרד:

 

חשבונית מס' 0481 מתאריך 31.6.01  ע"ס 140 ש"ח

חשבונית מס' 0505 מתאריך 26.6.01 ע"ס 125 ש"ח

חשבונית מס' 0582 מתאריך 31.8.01 ע"ס 25 ש"ח

חשבוניות מס': 0259, 0260 , 0258 ,0257 : ע"ס 240 ש"ח

 

סה"כ- 530 ש"ח

 

שילמתי את המצ"ב במזומן מכיסי ואת התשלום יש להעביר אלי .

 

 

ב ב ר כ ה,

 

ציפי נבון

מסמך רביעי – עדכון מתגלגל על תחזוקת הבית בקיסריה

תיקוני הבית בקיסריה משפחת נתניהו

 

 

תגובות

תגובות

52 thoughts on “המסמכים הקבועים שמלווים את לשכות נתניהו לדורותיהם

 1. sagiv.livni@gmail.com'שגיב

  וכמובן שצריך לשלוח איש מקצוע כדי לפתור את בעיית ה"סוללות לעכבר". חשוב שיהיה מהנדס בוגר הטכניון בהצטיינות יתרה.

 2. conadav@gmail.com'נדב

  אז מסתבר שלא רק אולמרט כראש ממשלה סיאב את המערכת.
  שלמה המלך כבר טען כי מה שהיה הוא שיהיה, ומה שנעשה הוא שיעשה. חבל.
  וגם קטע סאטירי קצרצר בנושא:
  http://conadav.com/?p=8313

 3. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  צריך להתייחס באותה דרגת חומרה לכל החשדות. ראשית קיים דפוס התנהגותי סידרתי כמו בתיק קצב. שנית ,אי אפשר לדעת איזו עבירה לכאורה תפתח תיבת פנדורה, ותמיד לזכור את אל קאפונה.

 4. anat.yerushalmi@harvard.edu'געגועיי לאולמרט

  שקרניהו-נהנתניהו וקרפדתו הגמדית הכעורה הם צמד גנבים מנוולים חסרי בושה. הקמצנות הפתולוגית של הזוג הזה, הכרוכה בעושק של בעלי מלאכה, נותני שירותים, ופקידות ועובדים זוטרים הנאלציםו לממן מכיסיהם את תאוותיהם של "בנג'י" ו"שרהלה" ואחר כך להתבזות במירדף אחר הכסף האבוד, גורמת לפושע המורשע אהוד אולמרט להיראות כמלאך שרת. הוא לעולם לא היה גונב ממישהו שעובד בשבילו.

 5. anat.yerushalmi@harvard.edu'בנציון

  מר נתניהו היקר, המיסמכים שהביא כאן דרוקר מראים שאתה טינופת הרבה יותר מצחינה ממה שחשבתי. על רעייתך האהובה לא ארחיב את הדיבור משום שהיא אשה חולה מאוד. המחלקה הסגורה מצפה לה. לך, אני מקווה, מצפה מוסד סגור מסוג אחר. אתה גנב נקלה.

 6. a.b@c.com'יוסי

  דרוקר, אולי תחסום את נדב הנודניק?
  הוא מספים את התגובות באופן קבוע כדי לפרסם את האתר שלו.

 7. ריינבאו

  אני משער שעכשיו יש התרוצצות היסטרית. מאמין שיגייסו רואה חשבון (אולי "הבחור מגבעתיים", משה לאון מקורבו), כדי לעשות סדר בחשבוניות שלא שולמו ולהתחיל לשם מהר, כדי לבוא אח"כ עם סיפור שהכל נבע בגלל נפתלי או בגלל שראש הממשלה היה עסוק באיראן. אם ביבי יפול ב- 17/3, רביב דרוקר צריך לקבל את פרס ישראל !

 8. anat.yerushalmi@harvard.edu'בנציון

  דרוקר צריך לקבל את פרס ישראל על מה? על ש"המסמכים הללו שוכבים אצלי שנים. לא פרסמתי אותם בזמן אמת"? אי-פירסום המיסמכים הוא בגידה בתפקידו העתונאי! ממש כמו המעשה המחפיר של אורי רוזן, עורך מאקו, אשר נמנע מלפרסם קלטת המנציחה קלגסים נאלחים מ"הצבא הכי מוסרי בעולם" מתעללים באכזריות בפלסטינים עירומים וכפותים רק משום שהוא חשש כי ערוץ 10 היקר שלו ייסגר (רוזן עצמו מספר על כך בספרו שראה אור בימים אלה). אז מה היה לנו? ראש ממשלה נוכל שממשיך להיות ראש ממשלה נוכל (בנוסף להיותו ראש הממשלה הגרוע ביותר בתולדות המדינה – וזה תואר שהתחרות עליו צמודה ביותר!), ופושעי מלחמה נתעבים שמתהלכים בינינו כאילו כלום, כשהוא והם נהנים מחסינות עתונאית! אז כן, בטח שלדרוקר מגיע פרס ישראל. מה פרס נובל – פרס נובל!

 9. lioragb@gmail.com'ליאורה

  מה הפלא שלאדון שר האוצר/ראש הממשלה אין זמן לנהל את ענייני המדינה. תראו כמה מטלות קשות, גדולות, מורכבות ומסובכות מוטלות, בכל רגע נתון, על כתפיו. ואני, שמנהלת משק בית בעצמי, ללא צבא של עוזרים ועוזרות שסרים לפקודתי, חשבתי שזה פשוט. מסתבר שזה לוגיסטיקה ממש ממש מסובכת. אז מה רוצים מבחור בינוני שרק סיים Mit שנשוי לדיילת. הוא הולך לאיבוד בסבך הבירוקרטיה. וכספים? נו באמת. תעזבו אותו מזה. זה גדול עליו.

 10. greda116@gmail.com'אושיק

  דרוקר בא לי להקיא ממך אתה קורא לעצמך עיתונאי??? שמרת את המסמכים שנים קבלה של 25 שקל?

 11. akilahav@gmail.com'עוזי

  נופת צופים, דרוקר
  תמשיך לעבוד!
  אבנים שחקו מים

 12. רון

  לצערי כל הקבלנים ובעלי המקצוע שמוזמנים לעבוד בשביל הזוג המלכותי צריכים לבקש לחות 80% מהתשלום מראש.

 13. צ'ומפי

  ריבונו של עולם, את מי זה מעניין?? דקה אחרי הבחירות לא תכתבו על זה מילה ואם זה המצ"ב, אין סיבה שתכתבו היום.

 14. chicken_cracker@hotmail.com'יריב

  כל הכבוד !
  סתם משהו שכדאי שתשים אליו לב: בקובץ התיקונים בקיסריה (מתאריך 18.09.06) סעיף 2 מדבר על שיפוץ הגינה הקדמית של הבית בקיסריה והיא תעשה על ידי הגננים של הכנסת.

  סתם שאלה, האם הגננים של הכנסת אמורים לעשות את הגינה הפרטית של ירום הודו? האם הם יכולים בכלל לקחת ממנו תשלום ? (בהנחה שמישהו שילם להם)

 15. lederuzi@gmail.com'lederuzi

  יפה,אכתוב מספר דברים (יתכן שיש צורך בצינזור)לצערנו הרב כפי שכתבת בפתיחה-כל מי שמכיר את נתניהו-יודע שהנ"ל לא אוהב לשלם.אולם הבעיה שלא ציינת(מטעמי צינעת הפרט)היא אשתו:
  להלן מספר עובדות שרוב הליכודניקים לא מכירים:
  1.שרה היתה נשואה(נישואים ראשונים) לדורון נויבורגר, חבר קיבוץ געש, שהתכוון לפרסם ספר על שרה נתניהו, אך לבקשתה הוציא בית משפט לענייני משפחה ברמת גן צו מניעה זמני בעניין. לבסוף בהשפעת דני קייט, מזכיר הקיבוץ, ולימים יועצו של בנימין נתניהו, נמלך נויבורגר בדעתו והספר לא ראה אור. כדאי שתנסה להוציא מדורון את הפוינטה מהספר שלו.-אז נוכל להתחיל ולהבין את כל הסיפור.
  2.בעימות הטלויזיוני עם יציק מורדכי נרמז ששרה מחזיקה הסכם("לופת ביצים")עם בנימין נתניהו.
  3.רק אישפוז כפוי/או הפרדת רשויות (ראש ממשלה מאשתו)תוכל להביא שקט והתנהלות ראויה של "לשכת ראש ההממשלה"

 16. nowhere@gmail.com'משפט הציבור?

  "משפט הציבור" זה אוקסימורון במדינה שלנו. אצלנו נשפטים רק בבית משפט (וגם בתי המשפט זה לא משהו). ביבי יעוף דרך מעשיהו, לא דרך פתק בקלפי. אם ביבי-טורס לא עבד, גם חשבונית לחשמלאי תספק אותנו.

 17. YUVAL@harvard.edu'יובל גילון

  סיפרתי לבת דודי האנגליה מבחר מסיפורי הזוג הקיסרי. היא נדהמה. לדבריה, גם באנגליה נחשפו פרשיות שחיתות של חברי פרלמנט ושרים אשר רימו בהחזרי הוצאות וכדומה – אבל כולם גמרו את הקריירה ברגע שהדברים התגלו, הועמדו לדין, וחלקם נשלחו אפילו למאסר. רק בישראל, מדינת עולם שלישי לכל דבר ועניין, מערכות אכיפת החוק והציבור הישראלי עוברים שתיקה על מעשיו של נוכל, רמאי וגנב סדרתי כמו ביבי נתניהו ואשתו חולת הנפש שרה.

 18. peled.j@gmail.com'יונתן

  אכן זוג מלכותי. יש בהם כל התכונות של מלכים אבסולוטיים: נרקיסיזם, חמדנות, ייצריות, אטימות לסביבה, המדינה – זה אני, בוז לכל אחד ואחת שאיננו הם. קטנוניות, נקמנות, חתירה לשלטון ללא כל מעצורים. כנראה שרוב העם מעריץ אותם דוקא בגלל תכונות אלה…

 19. elib38@gmail.com'עלי בלום

  אני לא נדהם.האיש לא יודע מה צורתו של ארנק.
  המחזה "הקמצן " של מלייר תפור עליו כמו כפפה ליד.

  עלי בלום

 20. adiazar15@gmail.com'טל

  יובל גילון , באנגליה חברי פרלמנט עברו על החוק ועברו עבירות של מרמה וקבלת דבר במרמה (לדוגמא : לחבר פרלמנט מגיע כסף לשכירת דירת שרד בלונדון , חלק מחברי הפרלמנט הציגו חוזי שכירות ,פיקטיביים או אפילו מזוייפים והכניסו את הכסף לכיסם וחלק השכירו את הדירה לצד שלישי ולקחו את הכסף וכהנה וכהנה תוך שימוש בחשבוניות פיקטיביות במקרים אחרים) , מה הקשר לנתניהו, פה מדובר בעניינים של אמות מידה של מוסר או צניעות ואין קשר למרמה או פלילים ,אז איפה בדיוק מדינת העולם השלישי אני תוהה , אבל תיזהר שהעובדות לא יבלבלו אותך. לגבי קביעתך שרעיית ראש הממשלה חולת נפש , אין לי הרבה מה לומר לך חוץ מזה שממבט בהבנתך את העובדות וביכולת של בת דודך להבין את ההבדלים בין שני המקרים לא נותר לי להסיק אלא שאתה חייב להיות תוצר של גילוי עריות

 21. amirorli@smile.net.il'אמיר

  רביב, חזק ואמץ!פרס פוליצר הישראלי שלך! אולי יחולק עם בן כספית.ולא בן יקבל שנה אחריך. תודה לך !!!

 22. YUVAL@harvard.edu'יובל גילון

  תשובה לטל:
  כאשר רהיטי גן שנרכשו בשביל המעון הרישמי מועברים בפקודת משפ' נתניהו לארמונם הפרטי בקיסריה – זו גניבה. כאשר שרה הנורמלית משלשלת לכיסה את החזר הפידיון של בקבוקים שהוחזרו – זו גניבה. כאשר נרות נשמה שנרכשו בשביל המעון הרישמי מועברים לקיסריה – זו גניבה. ודרך אגב, משלם המסים אינו צריך לשאת במחיר נרות נשמה בשנת האבל על אביו של ביביהו או חותנו. נתניהו מקבל משכורת ( לא רעה בכלל), אז שיתכבד וישלם מכספו. האם המשכורת נועדה רק להפקדה בתוכנית חיסכון? הלאה: כאשר עובד שהמדינה מממנת את העסקתו מטפל באביה החולה/מוגבל של שרהלה הנורמלית – זו גניבה כספי ציבור. גם אי החזר הוצאות לעובדים שרכשו מוצרים ותכשירים שונים לפי הוראת זוג הקמצנים העלוב הזה, או ששילמו חשבונות אוכל, מסעדות, תאטרון וכו' – זו לא רק גניבה אל ניצול כוח השררה. בין אם אני תוצר של גילוי עריות או נמרים, מדובר בצמד טנופות חסרי בושה. ההגדרה המדעית של אופיים של השניים היא: חרא של אנשים. 24 קראט חרא. ואילו תגובתך מעידה כי אתה תוצר של מחלה ממארת חשוכת מרפא: ליכודיסיס – ובלשון בני אדם: פגם מוחי ממאיר. לשכמותך אין מנהיג ראוי יותר משקרניהו נהנתניהו.
  יובל גילון , באנגליה חברי פרלמנט עברו על החוק ועברו עבירות של מרמה וקבלת דבר במרמה (לדוגמא : לחבר פרלמנט מגיע כסף לשכירת דירת שרד בלונדון , חלק מחברי הפרלמנט הציגו חוזי שכירות ,פיקטיביים או אפילו מזוייפים והכניסו את הכסף לכיסם וחלק השכירו את הדירה לצד שלישי ולקחו את הכסף וכהנה וכהנה תוך שימוש בחשבוניות פיקטיביות במקרים אחרים) , מה הקשר לנתניהו, פה מדובר בעניינים של אמות מידה של מוסר או צניעות ואין קשר למרמה או פלילים ,אז איפה בדיוק מדינת העולם השלישי אני תוהה , אבל תיזהר שהעובדות לא יבלבלו אותך. לגבי קביעתך שרעיית ראש הממשלה חולת נפש , אין לי הרבה מה לומר לך חוץ מזה שממבט בהבנתך את העובדות וביכולת של בת דודך להבין את ההבדלים בין שני המקרים לא נותר לי להסיק אלא שאתה חייב להיות תוצר של גילוי עריות

 23. YUVAL@harvard.edu'תאודור אור

  אמיר: הפרס היחיד שיוענק לבנימין ("בן" עאלק) כזבית הוא פרס עלילת הדם או פרס השפן. כזבית פירסם "תחקיר" שהעליל עלילת דם על שופט ביהמ"ש העליון תאודור אור בהסתמכו ללא בדיקה על "מידע" שקרי שמסרו לו סוחר סמים מורשע ואשה חולת נפש (לא, לא שרה), וכאשר נחשפה שיקריות ה"תחקיר", בתוך דקות מועד הפירסום, היתמם "העתונאי החוקר" כזבית ואמר כי הוא רק "דיווח". כלומר, אשמים מוסרי המידע הכוזב, העורכים שאישרו את פירסום ה"תחקיר", התנועה האנטישמית הבינלאומית, ההתחממות הגלובלית, בוקו חראם, דאעש, הכול — רק לא הוא. אם תבדוק את ה"סקופים" שלו תגלה שרבים מאוד מהם הופרכו זמן קצר לאחר פירסומם. זה שהוא מתעב את נתניהו רק מוכיח ששעון שבור מראה את הזמן המדוייק פעמיים ביממה. ודרך אגב, סגנונו של כזבית אינו ראוי. קשה לקחת ברצינות מי שעושה שימוש כ"כ מופרז בגידופים.

 24. YUVAL@harvard.edu'יובל גילון

  תודה, ברטה. ועוד דבר אחד: אם מנהיגנו היקר רוצה להסתיר את קרחתו, זה עניינו. אבל אם אני ואחיי האזרחים נדרשים לשלם בשביל עבודת "מעצב השיער" — כלומר, מלאכת האיש המלקט את אניצי השיער ששרדו ומצמיד אותם בדבק נגרים לקרקפתו הצחיחה של הוד מעלתו — זה ענייני ועוד איך. לא עליי ועל אחיי האזרחים מוטלת החובה לממן את התחזות נתניהו לבעל רעמת שיער שופעת, אלא על בעל הקרחת עצמו. ולא, ביביהו, אל תעלה אפילו בדעתך טריק שקוף כגון מינוי "מעצר השיער" ל"יועץ ראש הממשלה לענייני שׂיעור", או האחראי על ההתיישבות במעלה קרחות והסביבה. יא קמצן, שלם! מכיסך! "עלה קרח, עלה קרח"!!! "שלם קרח, שלם קרח"!!!

 25. aviril2010@gmail.com'aviril

  אז אני מבקש להציג כמה דילמות לכל מי שמתלבט עבור איזו מפלגה להצביע ,.אלה השאלות האמיתיות שחייבות להשאל ולא אלה המוכתבות ע"י "פרשנים מדיניים" למיניהם : 1. מי שסבור שאבו מאזן הוא פרטנר לשלום אמת ולסוף הסכסוך והאשם במבוי הסתום הוא נתניהו ,שיצביע לתנועה הציונית . 2. מי שסבור שאובמה עומד לחתום על הסכם טוב עם האירנים שלא יביא אותם לעמדת מדינת סף גרעינית ולא יסכן בכך את קיומה של ישראל , שיצביע לתנועה הציונית . 3. מי שסבור שעליית מחירי הדירות בשנים האחרנות היא אך ורק באשמת נתניהו מבלי שחלק מהאשמה מוטלת על אהוד אולמרט וחביבו יאיר לפיד ,שיצביע לתנועה הציונית . 4. מי שסבור שישראל לא צלחה את המשבר הכלכלי העולמי מ 2008 וגרמה לאבטלה גבוהה ולעצירת הצמיחה , שיצביע לתנועה הציונית. 5. מי שסבור שממשלת נתניהו כשלה במדיניות הבטחון הלאומי ובמאבק בטירור, שיצביע לתנועה הציונית . 6. מי שסבור (כמו ציפי לבני ) ששיחרור גלעד שליט היתה טעות וכי בניית הגדר לאורך הגבול עם מצרים משגה ,שיצביע לתנועה הציונית . 6.מי שסבור שהתקשורת בעיקר זו האלקטרונית ! היא אובייקטיבית ומטפלת בנתניהו ובמשפחתו בצורה הוגנת, שיצביע לתנועה הציונית .

 26. adiazar15@gmail.com'טל

  יובל גילון , מסתבר שיש לך בעיה חמורה בהבנת עובדות וידע קלוש בהבנת החוק , או לחילופין שפשוט אין לך מושג . 1 רהיטים שנרכשו למעון הפרטי – זו לא גניבה כל עוד נתניהו מכהן , בתום הכהונ ה החוק קובע שעליו להחזירם לרשות המדינה , זו עובדה וכמה שלא תנסה לסובב את זה זו עובדה , תטען לגבי מוסריות העניין , זה בסדר כל אחד ואמות המוסר שלו אבל גניבה זה לא 2 אם אכן עובדת המקבלת שכר מהמדינה עבדה כמטפלת לאביה של שרה זו עבירה אבל זה עוד לא באמת ברור וזו עדות של אדם אחר וכל עוד אני חי במדינת חוק עם פרקליטות ובתי משפט עצמאיים אני בניגוד אליך אמתין שהעניין יתברר שם 3. לגבי נרות נשמה ושלל יתר השטויות האלו , שוב פלילי זה לא , מיסרי או לא ישפוט כל אדם על פי אמות המידה שלו.
  אני דווקא לא ליכודניק אבל בניגוד אליך אני דמוקרט ומאמין בשלטון החוק , אני גם מאמין שמוסדות המדינה וסמלי המדינה חשובים יותר מאיש זה או אחר שמכהן בהם בנקודת זמן זו או אחרת אני לדוגמא לא האמנתי לא בשרון ולא באולמרט , ראיתי בשניהם אנשים מושחתים ולא ראויים אבל מעולם לא כיניתי איש מהם חולה נפש , הבעיה עם אדיוטים כמוץ שאתה מוכן למות למען הדמוקרטיה שאתה רוצה אבל לא מוכן לקבל את העובדה שאתה לא חלק מהרוב , אתה מסוכן יותר לדמוקרטי מפשיסט

 27. YUVAL@harvard.edu'שייקה ליבוביץ

  ל-AVIRIL:
  1. מי שמשוכנע כי נתניהו אינו פרטנר לשלום אמת ולסוף הסכסוך – לא פרטנר למו"מ עם אבו מאזן ולא פרטנר למו"מ אפילו עם אמא תרזה – שיברח מנתניהו והליכוד כמו מפני שריפה. 2. מי שסבור שלאיראן אסור להגיע לעמדת מדינת סף גרעינית אבל לישראל מותר אינו יודע איפה הוא חי. 3. מי שלנתניהו אין חלק מכריע באשמת הזינוק במחירי הדיור (גם אם לפיד אשם, נתניהו היה הבוס, ומחובתו היתה לפטר אותו), הוא חסיד שוטה של "מנהיג" שאינו מסוגל לקחת אחריות . 4. מי שסבור שישראל צלחה את המשבר הכלכלי העולמי ב-2008 בלי להגדיל את שיעורי האבטלה, שיהיה בריא. 5. מי שסבור שממשלת נתניהו לא כשלה במדיניות הביטחון הלאומי ובמאבק בטרור, חי בלה-לה-לנד . 6. מי שאינו מבין שעיסקת שליט (חייל דמיקולו שבמדינה נורמלית היו מעמידים אותו לדין על שלא ניסה אפילו להתנגד ולהילחם) היא לא רק שערוריה, אלא מוכיחה שנתניהו — "מר טרור" עאלק, שהטיף שוב ושוב שאסור לשאת ולתת עם טרוריסטים — הוא רמאי חסר תקנה, סובל מפיגור שכלי. 7. מי שהתיקשורת — האלקטרונית, המודפסת, "החברתית" וכו' — לא מוצאת חן בעיניו, שיקרא את הפמפלט היומי של הלשכה "הביביתון". ולבסוף, AVIRIL, בבחירות יש עוד כמה אופציות חוץ מהמחנה של הרצוג ולבני.
  נ"ב–מי שרוצה כי המדינה תיחרב, שיצביע ביבי וליכוד, כי הם יעשו זאת הכי טוב והכי מהר.

 28. YUVAL@harvard.edu'יובל גילון

  טל, תשובה קצרה: אתה מבלבל את המוח ומפגין בורות. ולא יעזור לך: המנהיג שלך הוא גנב קטן, קמצן גדול, וחרא של בנאדם. אדם שאינו פורע את חובותיו, בייחוד לבעלי חוב שהם אנשים קשי יום, הוא 24 קראט זבל. גם בחירת ליבו, שרק קצה הקרחון של מעלליה וטירופה התפרסמו עד היום, מעידה על סמרטוטיותו. ובזה תם מבחינתי הדיון.

 29. adiazar15@gmail.com'טל

  יובל גילון – הנה הגענו לתמצית העניין , הוא חרא וגנב וזהו , עובדות כבר לא משנות , החוק כבר חסר משמעות , הוא חרא וזהו , ככה מסתיימים כל הדיונים עם אנשים שלא נותנים לעובדות לבלבל אותם וככה בדיוק הגיע אדם מושחת כמו אולמרט לראשות ממשלה , המדיניות שלו התאימהלאנשים מסויימים ומאותו רגע לא עניין אותם כמה הוא גנב שיחד ושוחד ועכשיו אותם אנשים בדיוק עושים דה לגיטימציה לנתניהו , מדיניותו אינה מתאימה להם ולכן ניתן לעוות עובדות ולהתאימן לתאורית המושחת , הכל כשר כדי להחליפו , זו לא דמוקרטיה , זה יותר מזכיר פרק ממראה שחורה מאשר מדינה מתוקנת ואני מסרב להיכנע לשטיפות המח שעליך כבר עבדו מצויין , תהיה רגוע אותך כבר לא ישלחו למחנות החינוך מחדש.

 30. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  טל, אם זה נראה כמו חרא ומריח כמו חרא זה חרא.

 31. YUVAL@harvard.edu'ציפורה שפיצר

  טל: מה הקשר לאולמרט? ראשית, אולמרט הגיע לראשות הממשלה כי הוא נבחר באורח דמוקרטי – בדיוק כמו נתניהו. שנית, כשהוא הגיע לראשות הממשלה לא נזקפה לחובתו שום הרשעה ולא נודעו מעלליו הפליליים. שלישית, וזה העיקר, שחיתותו של אולמרט אינו עושה את נתניהו לצדיק. עצם הטענה שלך שמי שמתנגד לנתניהו הוא בעד אולמרט היא חוצפה ושקר ממדרגה ראשונה. אני למשל חושבת שמקומו של אולמרט בכלא. וזה לא מפריע לי לחשוב שגם מקומו של נתניהו מאחורי סורג ובריח (את אשתו צריך לאשפז). מה שהכי דחוף הוא לסלק את נתניהוו מהשלטון כי הוא אדם בלתי מוסרי, שקרן ללא תקנה, רודף שררה ותאב בצע. ואילו אתה דמגוג מאד לא חכם.

 32. YUVAL@harvard.edu'לייזי בן-אריה

  כשאני קורא מה שכותבים אנשים כמו טל, מתעורר אצלי רצון לשאול אותם: תגידו, איך זה להיות כזה מטומטם? זה לא כואב? זה לא מפריע לכם בתיפקוד? זה לא מחבל בקשריכם החברתיים והמקצועיים? החלמה מהירה, טל!

 33. aviril2010@gmail.com'aviril

  …שייקה לייבוביץ' העם מטומטם ולכן הוא בוחר שוב ושוב בנתניהו שהורס את המדינה …בטח שהעם לא חכם ומתוחכם כמוך שרואה את המציאות נכוחה . אתה רואה במשכורות שאבו מאזן משלם ל"לוחמי חירות " כלשונך הכלואים בישראל הפגנת רצון לסוף הסכסוך כמו את םניתו לבית הדין בהאג .
  טוב מסביר לי את זכותה של אירן לנשק גרעיני ומצרים וטורקיה וסעודיה מזדהות איתך ומבינות לליבך והן לא יצטרפו כלל למרוץ החימוש . וחוץ מזה נתניהו מאיים חדשות לבקרים להשמיד את אירן ואילו המנהיג חמינאי הדמוקרטי .,נוקט רק במתק שפתיים …וכולו דברי שלום ..
  אתה סבור כמו לפיד( שלא זו בלבד שיש לו ציון עובר במבוא לכלכלה הוא פרופ' לכלכלה )שמע"מ אפס הוא הוא הפתרון למחירי הדירות ורק נתניהו מחבל בזדון בכך. ואתה צודקת נתניהו לא פיטר אותו .
  ומה לעשות ? אני בן אדם לא בריא ולא רואה כמוך ששיעור הצמיחה אצלינו שואפת לאפס כמו באירופה ואני לא רואה כמוך ששיעור האבטלה אצלנו היא 25% כמו ביוון ובספרד .
  ..בענין שחרור גלעד שליט ..ראה למעלה "העם מטומטם" ונתניהו הוא רובוט ולא אנושי .
  ונכון בן כספית, רביב דרוקר ,נדב אייל, רזי ברקאי , יונית לוי ,רינה מצליח,אמנון אברמוביץ' ( רשימה חלקית מהפריים טיים ) הם מה זה אובייקטיבים ? ובכלל אינם עסוקים בציד ראשו הפוליטי של נתניהו ! בישראל היום אגב כותבים דן מרגלית שהסיר מועמדותו לפרס ישראל, יוסי ביילין, ועינב גלילי .
  …בענין הבטחון הלאומי אתה צודק ומספר קורבנות הטירור בזמן שלטון נתניהו גדולים לאין שיעור בהשוואה לתקופת שלטונם של רבין,פרס,שרון ,ואולמרט לבטח כשמחשבים מספר קורבנות לשנת שלטון . ! נתניהו סתם בירבר ולכן העולם לא הטיל עיצומים על אירן .
  והפצצות על מישלוחי הטילים לחיזבללה ,בוצעו בכלל ע"י חייזרים .
  כן אתה צודק נתניהו הורס את המדינה . תראה בעצמך הוא לא מדביק את הקצב בבניית כבישים ומחלפים ואיזה פקקים של מכוניות וג'יפים מפוארים נגרמים לנו בכבישי הארץ ? ואיזה זה חוצפן הוא כשהוא מונע מילדינו בהם תלמידי בליך ללכת רק במותגים במאות שקלים ? ואיזה חוצפן הוא שתוחלת החיים הממוצעת בישראל היא רק הרביעית בעולם ? ואיזו חוצפן הוא שבזמן שלטונו שיעור תעסוקת הנשים והחרדים צמחה ? ואיזו חוצפה שבזמן שלטונו ילדים ישראלים זוכים באולימפידות למתימטיקה ? ושיא החוצפה שישראל הקטנה היא במקום השלישי בנסד"ק . ותאגידי היי טק ענקיים מקימים בישראל מרכזי מחקר ופיתוח ..וולא צודק נתניהו הורס את המדינה .

 34. adiazar15@gmail.com'טל

  לייזי המחלה היא לא אצלי , אני לא ניזון מהזיות ותאוריות אני חי על עובדות , ובעולם המציאות לקרוא לנתניהו גנב ומושחת זה מנותק מהמציאות ומחוסר בסיס עובדתי , תקראו לא נהנתן , לא מוסרי זה בסדר אלו אמות מידה שמשתנות ואינן מדידות וזכות כל אדם לדעתו , בעינייהוא נהנתן , אני אישית לא חושב שהוא לא מוסרי אבל הוא בהחלט נהנתן , גנב הוא לא , וגם לא מושחת , אילו הן עבירות פליליות שמוגדרות בחוק ולא דעה של אדם כזה או אחר , ולקרוא לי טיפש כי אני לא נגרר ומסרב להיכנע לשטיפת מוח שמנסים לעשות על ביבי כבר 20 שנה זה יותר מעיד עליך מאשר עליי.
  ציפורה , מה הקשר לאולמרט ? אין ויכוח שאולמרט נבחר בצורה דמוקרטית , אבל מה קרה בזמן כהונתו ? את מעלה על דעתך שהחקירות נגד אולמרט היו מתקיימות נגד נתניהו והוא היה ממשיך לכהן תחת אותן חקירות כמו אולמרט , להזכיר לך איך התקשורת בראשות ידיעות גוננה עליו תחת אותן חקירות ? איך כל אותם פרשנים שעכשיו זועקים ביבי מושחת על נרות נשמה ובקבוקים רצו את אולמרט חזרה ושפכו אלפי מילים על כך אחרי שהורשע בטלנסקי בהפרת אמונים ונקבע שם שהיו מעטפות כסף ? אני לא טוען שכל מי שהגן על אולמרט היום מתייצב נגד ביבי אבל מה שאת עושה , ההשוואה בין מעשיי אומרט שהורשע נכון רגע זה בקבלת שוחד ובהפרת אמונים לביבי שחקירת משטרה לא נפתחה נגדו זו דמגוגיה מנותקת מהעובדות .עזבי לרגע את הבחירות , ובבקשה גשי לאתר מבקר המדינה וקראי את הדו"ח שהתפרסם שבוע שעבר , אבל קראי את כולו כולל על הכנסת ועל בית הנשיא ותגידי לי מה היה שם באמת חמור ואיפה באמת גנבו מאיתנו כסף ציבורי במשרות , בתקציבים מנופחים ובמעשים שכבר לפני זה בוקרו ונאסרו בדוחות קודמים של המבקר ובשום מקום בתקשורת אין התייחסות , כלום , קצת הגינות , יש פ שטיפת מוח מכוונת , אני לא אומר שהאיש צדיק ומותר להתנגד לו מותר לא להסכים לו , בעיניי "הפשע" שלו זה חוסר היכולת להגיע לפיתרון לבעיה הדמוגרפית שהשטחים יוצרים לנו ולמצוא דרך להיפטר מהם אבל זה שאני לא מסכים איתו לא עושה אותו גנב ומושחת ולהיפטר ממנו על ידי הפיכתו למושחת בכוח זה לא דמוקרטי .

 35. YUVAL@harvard.edu'מיקי נויברגר

  עושה רושם של"טל" הזה יש יותר מדי זמן ופחות מדי שכל. חלאס, נודניק!

 36. יובל

  אהבתי במיוחד את סעיף 15 במסמך האחרון:
  "למצוא חוט שמתאים להרכבת עפיפון".

  די מדהים הסיפור הזה – זוג אנשים "נורמטיביים" וללא מוגבלות פיזית אמיתית שכבר בערך 15 שנה לא ביקרו בעצמם בסופר, מכולת, חנות טמבור, ניקוי יבש וכו' וכו'

  ניתוק של לואי ה 16

 37. adiazar15@gmail.com'טל

  מיקי , כן , זה באמת מרגיז שמישהו מעז לשים לכם מראה מול הפרצוף , ממש מציק אה? טמבל. . . . . .

 38. nuritadavid@gmail.com'נורית

  רביב היקר שלום רב,אני ימנית בדיעותיי אך בבחירות האחרונות הצבעתי למפלגת העבודה רק כדי שביבי לא יהיה שם.הרגשתי בוגדת אך הבנתי שהחינוך-בריאות-כלכלה חשובים לעין ערוך ולא פחות מהביטחון.אני מחזקת את ידיה של התקשורת היום,אנא,פרסמו זאת בכל מדיה אפשרית אתם תהיו אחראים לכך אם האיש ייבחר שוב.הייתי בחוג בית של רפי רותם לפני שבוע המדינה מתנהלת כמאפייה אחת גדולה .תעצרו את זה !הפעם אני נותנת את קולי ל"כולנו".בהצלחה וחג פורים שמח,נורית

 39. gershon.steinberg@gmail.com'גרשון

  רביב, שאלה להבנת המידע בנוגע למסמך 2 :
  1. מה תפקידו של עו"ד שומרון לעניין זה באותו זמן?
  2. בסעיף 2 יש הוצאה של 127,189 ש"ח עבור ביצוע סקרים וקבוצת מיקוד. האם זוהי הוצאה שלשכת ראש הממשלה לשעבר צריכה לממן? ואם כן, יש הגבלות כלשהן?

 40. a-messing@bj-is.com'אריק

  שאלה לרביב דרוקר:
  האם אתה, או למיטב ידיעתך מי מהקולגות שלך, יודע, באופן כללי או פרטני על קיומו של הסכם בין ראש הממשלה לאשתו הקשור ל"פרשת הקלטת" או אולי אף לתקופה מוקדמת יותר (תקופת בנג'מין ניתאי) ? מדובר רבות על כך ברמזים שונים אך מעולם לא במפורש. אם מי מהעיתונאים יודע על כך ואיננו מפרסם זאת לדעתי חטאו גדול בהרבה מאשר כל מה שניתן לייחס לזוג נתניהו. בדרך כלל, "אחר-כך" כולם מכים על חטא של "ידענו ומדוע לא פרסמנו" .

 41. לנה

  ברור וצודק ויש לפתוח מחלקה באברבנאל עבור הזוג וכל מי ששיתף איתם פעולה. מכל הדרגים. כי אם לא יבוא אחריו באגס באני על סטרואידים מהבית היהודי שהוא סוג נוסף של טירוף ושחיתות.

 42. לנה

  יש לפנות להוריו של דורון הבעל הראשון אולי הם לא חתמו על הסכם סודיות.

 43. YUVAL@harvard.edu'ד"ר יהודה אברבנאל, בת ים

  לנה: למה לפתוח מחלקה נפרדת בשביל צמד הגנבים-נוכלים נתניהו והמשת"פים שלהם? הגיע הזמן שיעלו אל העם. לכן, הם יאושפזו במחלקות רגילות. נאשפז איתם גם טובקיסטים אובססיביים מסוגו של טל, בשלב ראשון לטיפול אמבולטורי.

 44. נועה

  אתה משכנע את המשוכנעים,חוץ מהאספסוף שמסתובב איתך מפוסט לפוסט
  אף אחד לא קונה את הסחורה הממוחזרת שלך !

 45. gershon.steinberg@gmail.com'גרשון

  רביב,

  לא ענית לשאלתי מיום 24.2.14:
  "רביב, שאלה להבנת המידע בנוגע למסמך 2 :
  1. מה תפקידו של עו"ד שומרון לעניין זה באותו זמן?
  2. בסעיף 2 יש הוצאה של 127,189 ש"ח עבור ביצוע סקרים וקבוצת מיקוד. האם זוהי הוצאה שלשכת ראש הממשלה לשעבר צריכה לממן? ואם כן, יש הגבלות כלשהן?"

  כאן מדובר על סכום מאד משמעותי. האם זה לגיטימי? והאם יש הגבלה?

 46. livloovit.levi@hotmail.com'יהודית

  דרוקר אתה מתוסכל , מיואש, ויודע שאתה קטנוני רודף בצע , גם יומך יגיע ותרד מנכסיך , כי אתה סתם צהובון רכלנית " בורא עולם לא סולח למלשנים ורכלנים שמדברים לשון הרע , ביבי יבחר על אפך וחמתך , ישנם שרים בממשלה גנבים ועבריינים שאתה חבר איתם , היום שבו יסגרו את ערוץ 10 ואת העיתון שלכם , אשמח לראות אותך בין מחפשי העבודה בלישכה , אתה הבאת את הקלון על עצמך , ואתה כניראה צריך לשלם את המחיר , מתביישת בך ובתקשורת המעליזה את ראש הממשלה שלנו שמסכן עצמו בכדי להציל אותך ואת משפחתך .

 47. lederuzi@gmail.com'lederuzi

  ברור שליהודית יש חסך מיני קשה,ואת כל התיסכולים (עקב האמת הכואבת)מוציאה על דרוקר.יאלה רביב הוא סה"כ השליח.דרך אגב עם בממשלת ביבי יש שרים גנבים ועברינים,מסמכי רביב רק נותנים אסמכתא שאנחנו חיים ב"חצר ביזנטית" עם נתינים(כמוך) שנותנים דוגמא כיצד טמטום צריך להראות.

 48. moish.talisman@gmail.com'משה טליתמן

  כשאני קורא את התגובות התומכות בנתניהו אני חושב שצדק מי שאמר שלא צריך להחליף את השלטון – צריך להחליף את העם. קלסן – מומחה למדע המדינה שספריו נלמדים בכל העולם – אמר שלכל עם יש את הממשל שהוא ראוי לו, ואני תוהה במה חטאנו שזה מה שמגיע לנו.
  משה

 49. alavsky@gmail.com'אבי

  שלום רביב דרוקר
  אני מציע לך לבדוק את "עבודתה" של שרה נתניהו כפסיכולוגית בבית ספר.
  תבדוק מה היקף משרתה,שכרה בהתאם וכמה באמת היא נוכחת במקום עבודתה.
  תגלה דברים מדהימים.
  האשה מקבלת משכורת ויחסית איננה עובדת.
  בהצלחה

 50. tamir_s1@yahoo.com'תום לנג

  אני מכיר אישית גברת אחת, עצמאית בעלת מקצוע חופשי, אשר נקראה לא מזמן לבית ראש הממשלה כדי להעניק טיפול מסוים לאשת ראש הממשלה, ואשר השכר הרגיל והסביר המשולם בגין עבודה כזו נע בין 800 ל- 1500 ש"ח. מכונית השרד של ראש הממשלה נשלחה כדי לאסוף את אותה בעלת מקצוע מתל אביב לירושלים וגם להחזיר אותה לתל אביב, על חשבון משלם המיסים, כמובן. אבל, השכר שקיבלה אותה גברת היה 75 שקלים בלבד, כולל מע"מ, אשר שולמו לה במזומן, במטבעות (כן, במטבעות!). אולי אלה היו המטבעות שאשת ראש הממשלה קיבלה מהנהג שלה תמורת העירבון על הבקבוקים שהיא שלחה אותו להחזיר.
  כמובן שזו היתה הפעם הראשונה והאחרונה שהיא הסכימה לבוא לשם, אבל, כנהוג לומר במקומותינו, פראיירים לא מתים – הם רק מתחלפים. ובמקרה הזה, יש מי שדואג להחליף אותם ולנצל אותם, כפי שנוצלה הגברת הנ"ל.

  אבל, מר דרוקר, הגם שאני מאמין שכל מה שכתבת הוא נכון, אני משוכנע שחטאת לתפקידך כעיתונאי (כלב השמירה של הדמוקרטיה?) בכך שלא חשפת את הידוע לך בזמן אמת.

  למה?! מדוע חכית עם זה עד לפני הבחירות? ומה היה קורה אם לא היו מקדימים את הבחירות? – האם היית ממשיך להסתיר את המידע הזה במגירתך? אני תוהה מה עוד יש לך שם במגירה, שאתה יכול וצריך לפרסם, אבל לא עושה זאת משיקולים כשלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.