מכתב פרידה (??) משטנצלר וגם על התומך הגדול שלו, לוחם הצדק יואב יצחק

מאת  | 18 באוקטובר 2015
 

אחרי הטור האחרון שלי על קק"ל, קיבלתי (עוד) מכתב איום בתביעת לשון הרע. עד הרגע האחרון מסתבר שאפי שטנצלר לא יפסיק עם מכתבי האיום האלה. הנה המכתב:

מכתב לדרוקר (1)

הנה מכתב התגובה שלי:

עו״ד זילר שלום,
אני שמח לפגוש עורכי דין חדשים על מצבת עורכי הדין הבלתי נגמרת של קק״ל, שמאיימים בלשון הרע ואני מקווה שהמכתב ממך לא מבטא חלילה פגיעה בזכויותיהם של זאב שרף, חיליק גוטמן, אשר אקסלרוד וגדעון פישר. אם הארגון היה משקיע את כל הכסף שהוא שופך על איומים בלשון הרע על מטרות ראויות, כולנו היינו יוצאים נשכרים מכך. 

לגופו של עניין. 
בוודאי אין צורך לספר לעורך דין ממשרד מכובד על כך שחוק איסור לשון הרע מגן על הבעת דעה. כשמדובר בהבעת דעה, אתה הרי יודע, שאין צורך לבקש תגובה, אחרת כל מאמר בעיתון היה מלווה בחמש תגובות. 
המאמר שפרסמתי בבלוג שלי ופורסם גם ב״מרקר״, הוא כל כולו הבעת דעה על עובדות ידועות. הדעה אולי לא נעימה לאוזניהם של החברים הנכבדים אפי שטנצלר, אלי אפללו ומאיר שפיגלר, אבל היא דעה שמוגנת במסגרת חופש הביטוי. 
לפני שתשלח לי עוד מכתב – אני יודע שהדעה המוגנת צריכה להיות מבוססת על עובדות נכונות. כידוע לך, פרסמתי מספר תחקירים עמוסי עובדות. הדעה שלי לגבי תפקוד הארגון, דרך ההתנהלות שלו, המנהלים וההסכם עם המדינה נשענת על התחקירים הללו. 
אני בטוח שלא תצטרף אליי בתקווה שביום שני ייבחרו מנהלים חדשים לקק״ל, שישנו את הדרך בה הארגון הזה מתפקד ויתמקדו פחות בלשלם חשבונות שמנים למשרדי עורכי הדין היקרים בארץ ויותר במציאת הצדקה ראויה לקיומו של הארגון העשיר הזה. 
בכבוד רב
רביב דרוקר

 

לא קל לאפי שטנצלר למצוא תומכים לקראת הבחירות למועמד העבודה ליו"ר קק"ל, שייערכו מחר בועידת המפלגה. מזל שיש את יואב יצחק. לוחם הצדק הנמרץ הזה, שהקשר בינו לבין עיתונות דומה לקשר ביני לבלט קלאסי, פרסם כתבה שתובעת את עלבונו של שטנצלר. אין ספק שרק שיקולים ענייניים עומדים מאחורי הכתבה.

יואב יצחק בעד שטנצלר

לפי יצחק, על שטנצלר בכלל פורסמו כזבים. יצחק בדק. כמו שהוא בודק בדרך כלל. כמו שהוא בדק לפני שהוא כתב את דבר השטות שמבקר המדינה מדליף לי פרטים מתוך הדו"ח שלו ושהוא דיבר איתי מספר פעמים לאחרונה (לדעתי, לא דיברנו שנתיים). מסתבר שהיועץ המשפטי של קק"ל, כך יצחק, הגיש תלונה במשטרה נגד מבקר המדינה על כך שהוא מדליף פרטים מטיוטת הדו"ח שלו. יצחק באמת חושב שזה לא בסדר. גם כשפרסמתי את "ביבי טורס" מה שממש הפריע ליואב יצחק הייתה העובדה שמישהו אולי לקח את המחשב של נתניהו ושמשם צמח התחקיר. זה לוחם שחיתות אמיתי. כשיצחק פרסם כל רבע עובדה בבדיקת המבקר על הבית שקנה אהוד אולמרט ברחוב כרמיה (שוחד! שוחד! הוא כתב אלף פעם), כשהוא ניזון מהדלפות ממשרד המבקר, לא הייתה בכך שום בעיה. רק עכשיו העוול שנעשה לשטנצלר הורג אותו. חבל שעוד מישהו קורא את אתר הזבל של יואב יצחק, חבל שעוד לא חשפו עד הסוף את האינטרסים מאחוריו. נקווה שזה עוד יגיע.

תגובות

תגובות

22 תגובות על “מכתב פרידה (??) משטנצלר וגם על התומך הגדול שלו, לוחם הצדק יואב יצחק

 1. עמירם ברוטמן

  תביעות דיבה נגד החושפים כל מיני פרשות די ידועה. התובעים לא בהכרח דואגים רק לפרסומי העבר, או חוששים מפרסומי העתיד. מדובר לדעתי בתביעות לצרכיי פרסומת או מלחמת התשה נגד העיתונאי. בעבר הגיש אולמרט איומי תביעות או תביעות סרק בהרבה רעש ומשך אותם בשקט רב.

 2. איתמר בן אמ"י

  העתונאי דרוקר ופרקליט השטן זילר חולקים תכונה משותפת – שניהם עילגים. אני ממליץ שיירשמו לקורס בעברית (אם יירשמו יחדיו, יקבלו בוודאי הנחה קבוצתית). התולע יואב יצחק נזקק גם לקורס כזה, אך ברמת מתחילים.

 3. איתמר בן אמ"י

  תיקון קטן: … התולע יואב יצחק נזקק גם הוא לקורס כזה …

 4. שוקי

  לא חושב שיש ליצחק אינטרסים נסתרים. די ברור שהוא מונע מתחושת מרמור עמוקה וסלידה מקולגות שנתפסים כרציניים ומשפיעים יותר. הוא באמת ובתמים מאמין לדברים שהוא כותב.

 5. עוזי

  רביב היקר.
  במקום שבחים על הפוסט (שמגיעים לך), אני קורא לך לחשוף כאן (או בכל מקום ציבורי אחר) את האינטרסים הזרים של יואב (כדי שלא) יצחק.
  זה חשוב הרבה יותר מכל מאמר נוסף על כנופיית שטנצלר שהולכת סופסוף בדרך כל בשר.
  מישהו חייב לערוף את ראש המפלצת הזאת
  עד מתי רשעים יעלוזו?

  נ"ב: ברכות, בכל זאת, על רשימת עורכי הדין במשרד הרצוג פוקס נאמן. זה לבד עושה את הכתבה. גם מצחיק וגם מפחיד. צירוף קטלני.

 6. יוסי

  מאד חבל שעורכי הדין לא מגישים תביעת לשון הרע- היו מתגלים הרבה נושאים שעד עתה נסתרו מעין קורא ורואה. אפשר היה גם לחשוף ערוותם של עורכי דין שתמורת בצע כסף מוכרים נשמתם למולך הבצע. מחר כבר ננשום לרווחה – יעופו לנו מהעיניים כל ראשי קקל יחד עם המשפטנים בגרוש שלהם .יש לקוות שעם מנהיגות חדשה גם יחשפו האורוות, יהיה בירור וחקירה מעמיקה על מעשי העבר – עוד יש לך רביב הרבה עבודה. טוב שההנהגה הקלוקלת הזו תורחק- יחד עם עכברושי השלטון, עורכי הדין שניזונו מהארגון המיותר והעלוב הזה. חזק ואמץ, רביב, והמשך להילחם בזיפתים ומשרתיהם. חבל רק שאף אחד לא חושב להלאים את הגוף המיותר הזה, המסריח מהיסודות. חלוקת השלל של הארגונים – מחליאה. למה לא קם גוף שימליץ ליהדות בתפוצות לא לתרום יורו או דולר אחד לגופים מיותרים, המוגנים על ידי עלובי אישים ומיותרים לחלוטין. אין טעם לשקר את עצמנו- מסחטת הכספים מיהודי העולם – מפרנסת טפילים ומסייעת לרקמת השחיתות לפרוח. גם אם הם עושים דברים טובים- הם מקלקלים את הנוער, את האמון במוסדות העם היהודי ובאמון במשטר ובממשל. יש לבצע חקירה יסודית לגבי כספי הארגון ונתיבות פיזורם, כולל בכל מה שקשור להתנחלויות המיותרות – ולהכין תיק שיועבר ליועץ המשפטי החדש להמשך בדיקה.

 7. עמוס

  רביב, אתה אינך מתייחס לגילויים בתחקיר שנעשה על דני עטר. האם לדעתך עטר שהרזומה שלו מכיל חקירות משטרה, תלונות ודוחות קשים של מבקר המדינה ראוי להיבחר לראשות הקק"ל?

 8. מ

  יואב יצחק.
  שכיר חרב של כל המרבה במחיר.
  צריך להוריד אותו כי הוא זה שגורם לאזרחים פשוטים לומר שכל העיתונאים שקרנים ורמאים.
  קודם כל תוציאו את העשב השוטה שנקרא יואב יצחק זה יותר חשוב מכל כתבת תחקיר.יכול להיות שיש עוד כמה אבל הוא בטוח
  תנו לנו האזרחים הפשוטים להאמין שמה שכתוב בעיתון הוא נכון. (למעט התאריך )

 9. עו"ד

  נהניתי לקרוא את התשובה המושחזת של דרוקר לעו"ד זיילר. מקווה שזה יתפוס בבית המשפט, כי דרוקר מרגיז כל כך הרבה אנשי הון-שלטון, והם כולם מחזירים מלחמה שערה כדי לשמור על השמנת שלכם, עד שדי בטוח שמתישהו מישהו יצליח לעשות לדרוקר נזק ממשי., כי בבית המשפט לא תמיד יש משפט צדק, כפי שכולם יודעים… אני אישית מקווה שלא, אבל זה כמו לראות את הנער הסיני הצנום בטייננמן מול שיירת הטנקים האדישים. לא דרסו אותו בסוף?

 10. קריאה ביקורתית

  קוראים יקרים,
  לא כל מה שכתב בעיתון נכון, מוטלת על הציבור
  החובה להיות קורא בקורתי, להבין שגם לעתונאי
  יא אג׳נדה אישית שמונעת מאינטרסים ושיקולים זרים
  לאמת במיוחד אם הוא מגלה אובססיה לנושא מסוים.
  (לדוגמה הסיקור הנרחב בתוכנית ״עובדה״ בזמנו לפיו קצין הדרוזי ירה בילדה קטנה בעזה, לאחר שנים ומסע
  צלב נגדו הוא זוכה והתחקיר הוכר ע״י בג״צ כשקרי)
  דרוקר, אתה הזוי ומשועמם… בזמן שאתה נטפל לקק״ל נחשפות פרשיות שחיתות אמתיות ומתכלים עתונאים אמיתיים. קח בחשבון שאם המהוויך מה תעשה ? למי תטפל ועל מי תתפול?
  מירב

 11. עמוס צדקוני

  במדינה בה המנהיגות משקרת תדיר
  גילוייך המצויינים את תקוותנו תאיר
  כל עוד יש אמיצים כמוך עומדים בשער בהיכון
  יש תקוה יש אופק לאומה שאיבדה החזון
  מחזק את ידך
  עמוס צדקוני, רעננה

 12. קורא

  דרוקר: אני קורא את הבלוג שלך מדי פעם, וגם את התגובות. כמה מהמגיבים מפנים אליך שאלות או מעירים הערות שיש בהם טעם. אתה לעולם אינך משיב. זו גסות רוח. בלוג אמור לייצר דיאלוג. אופציית התגובה לא מיועדת רק לאפשר לכמה נודניקים לשחרר קיטור. ההתעלמות שלך מתגובות רציניות מהווה זילזול בקוראיך. (למען הסר ספק, מעולם לא פניתי אליך בשאלה או הערה כך שלא את כבודי הפרטי אני תובע).

 13. ברטה

  זה שהפירמה ענקית לא אומר שהצדק מסתובב במסדרונותיה. מפלצת ההגנה מהצדק.

 14. אריקו

  מקווה מאוד, כמו עוד רבים וטובים, שהפיקוד העליון של קק"ל יתחלף.

 15. אריקו

  הבוקר, יום שלישי, יש יו"ר חדש.
  ברכות לרביב דרוקר.

 16. ברטה

  הקרן -קיימת, ישראל- בדרך החוצה. לא נותר אלא להמתין ולראות אם לא החליפו כינים בפשפשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.