חשיפה: מסמכי הקרן הציבורית של ביבי ומסמכי הביקור בפריז שמימרן היה חלק ממנו

| 7 ביוני 2016

בתחקיר "ביבי טורס" נחשפתי לאותה קרן מסתורית שנתניהו הפעיל כשהיה "אזרח מודאג". זה מוזר שנותנים לאדם פרטי להפעיל 'קרן' כזאת. קרן מקבלת הטבות מס, כמובן ועדיפה בהרבה על פעילות כאדם פרטי, אבל אילו פעילויות יכול נתניהו לעשות בקרן שהוא לא עושה כאדם פרטי? כשהוא מדבר, מסביר למען ישראל זה בשם הקרן או בשמו הפרטי. מוזר. במשרד מבקר המדינה לא התרגשו, יותר נכון, לא הרגישו שיש להם את הסמכות להתעסק גם בסיפור הזה שקרה כשנתניהו לא תחת כנפיהם, אלא אזרח פרטי. העברתי להם את המסמכים ואת התהיות, הפניתי גם שאלות ללשכת נתניהו ואפילו פרסמתי את זה בקטנה, אבל זה נבלע בים הסיפורים. רשות המיסים, למשל, לא התעניינה בזה.

הנה מסמך על פרטי הקרן:

פרטי הקרן של שימרון נתניהו

הנה מכתב לדוגמא שנוסח לתורמים לקרן. אגב, כל המסמכים שיש לי מתוארכים ל 2002. נתניהו טוען שקיבל את הכסף ממימרן באמצעות הקרן ב 2001.

מכתב דוגמא של תרומה לקרן שימרון

יש נסיעה אחת בה בוודאות מימרן פגש את ביבי באותה תקופה. סוף המילניום, משפחת נתניהו בפריז. הנה לו"ז הנסיעה. מעניין מה זה בית ההארחה הזה.

נסיעת מאיר חביב פרטית תחילת 2000

לקראת הנסיעה שולחת משפחת נתניהו את רשימת הדרישות שלה. הנה המכתב:

אבנר ויאיר מבקרים אצל מאיר חביב רשימת דרישות 2001

תגובות

תגובות

19 thoughts on “חשיפה: מסמכי הקרן הציבורית של ביבי ומסמכי הביקור בפריז שמימרן היה חלק ממנו

 1. אלירן

  אם הקבצים יהיו בפורמט PDF, הם ייפתחו אוטומטית ולא ניאלץ לשמור אותם. כך יותר אנשים יקראו אותם…

 2. Lioragb@gmail.com'ליאורה

  רביב יקירי. אל תירא. מלאכתך הקדושה חשובה מאין כמוה. זו אינה רכילות (למרות הקבס האוחז בנו) אלא מלחמה על עתיד השלטון והמדינה. איננו יכולים להרשות לעצמנו את המשך שלטון הקיסרות שמאיים על עתידנו. ומכיוון שאין דרך אחרת להעיפו מהשלטון, צריך להבהיר לציבור כי שחיתותו הבלתי נתפסת פוסלת אותו מהמשך הכהונה, אם באמצעות הליכים חוקיים (שאני לא מאמינה שאי פעם יתקיימו) ואם בשכנוע הציבור (בוא נהיה אופטימיים בלית ברירה).
  ב ה צ ל ח ה

 3. 1110706@gmail.com'יעקב ב.

  פרס פוליצר הישראלי מגיע לך!
  אולי תוכל לעשות שירות נוסף לציבור ולבדוק את שהתרחש בקרן הציבורית – מטרות, נושאי פעולה, יעד הכספים, פירוט ההוצאות, המנהלים וכו'.

 4. יעלי

  מדהים מדהים מדהים – מה צריך עוד לעשות להעיף את הזוג המגעיל הזה מהחיים שלנו?
  ממש ייאוש.

 5. דרוקר המלך

  דרוקר המלך. אין מילים.כלב שמירה של הדמוקרטיה.

 6. mo.bit@web.de'מוריס

  שלום מר דרוקר, ראה, אנ עוקב בקביעות אחרי רוב מה שאתה עושה ואומר, אם זה המקורת ראיונות, כתבות תגובות וכן תכוניות בהם התארחת,
  התכנים שלך היו כאלה שבתהליך גרמו לי להתעניין באישיותך. ( בימינו קשה מאד להאמין להרבה מאד אנשים בכל רחבי הקשת האנושית בישראל)
  האוםן בו אתה מביט למצלמה, הבעת פניך, הפשטות הכללית שאתה מייצג, גם כשאתה אמור לכעוס בראיון קשה לראות זאת במיוחד כשאתה מביע עמדתך כלפי אלא שאתה מקר, לא אוהב, נראתה כאדם שהמניע שלך הוא לא שנאה אישית, מבחינתי כצופה הגעתי לתובנה שטוב לעם הז שיש אנשים כמוך, ראשית כאדם ובעל מקצוע, קשה מאד לבקר את מעשיך קשה לי מאד למצא משהו בו יכותי להגיד~ שמע אתה מגזים~ או~ מי ממן אותך?~
  ההופעה שלך בגב האומה המחשת לי סופית שאין להמנע מלומר לך עלה והצלח, טוב לעם הזה שיש עוד מי שמיצג את שארית הדמוקרטיה בציון .

 7. razmal55@gmail.com'רז

  יישר כח לך אביב
  לצערי אין הרבה עיתונאים חוקרים כמוך
  אל פחד
  בסוף האמת מנצחת.
  נראה לי שיש היום מקורבי משפחת הקיסרות שמתחילים לחשוש לישבנם יותר מלישבנו של הקיסר. (שהרבה מהם נפגעו או ננטשו או נבגדו)
  בסוף יהיה כמו אל קפונה.
  מהמקום הכי לא צפוי האלמט יגיע כולי תקווה שבקרוב

 8. nobody@mailinator.com'Nobody

  Anybody tried looking up that phone number in the French reverse telephone book? Could easily figure out where that 'beit ha'aracha" was

 9. hikeret@gmail.com'איתמר קרת

  עבודתך לעשות תחקירים ומזה אתה מתפרנס. וכנראה בכבוד, ובוישם לך. לא קל להיות ראש ממשלת ישראל, עבודה של יום ולילה.
  תמיד יהיו אזרחים לא מרוצים בכל מצב. בנימין נתניהו עושה עבודת קודש. אף אחד לא מושלם. לחפש פשלות ניתן למצוא אצל כל אחד, ואולי בלי לפגוע בזכיות גם אצלך. צריך גם לעושת תחקרים על מעשיו הטובים של נתניהו, ואני מאמין שיש לא מעט.
  נואם בחסד עליון, הופעה בציבור בארץ ובעולם מרשימה את קהל שומעיו. תן לו קצת קרדיט.

 10. אבי

  באופן כללי ההתנהגות הפיננסית של פוליטיקאים לשעבר (בזמנו) היא נושא מעניין. כיצד חלק בוחרים להשתמש בקשרים ובידע לעגל פינות ולתרום לביתם על חשבון המדינה שהם כל כך אוהבים. נראה אכן שהיה שימוש אישי רב בכספי הקרן, והקשר האישי עם האיש נראה כמו של משרת או בן משפחה. קצת מוזר. מה הוא קיבל בתמורה?לביבי לא היה גם חשבון באיזה מקלט מס בחו"ל כך ששוב לא שילם מיסים למדינה?

 11. zviraviv@gmail.com'ZVI RAVIV

  KOL HAKAVOD
  I AM IN THE US WITH NO HEBREW COMPUTER
  CONTINUE TO EXPOSE, UNTIL WE ALL KNOW THE TRUTH!
  CONGRATULATIONS
  ZVI

 12. sefi@gnail.com'ספי כהנא

  רביב דרוקר האובססיה שלך כנגד ראש הממשלה ושל ערוץ 10 להפיל את ראש בממשלה עלתה לכם ביוקר בבחירות והיא תחזור אליכם כבומרנג גם בהמשך .
  נעשיתם פתטיים כשאתם פותחים כל מהדורת חדשות בשפן חדש שאתן שולפים בניסיונותיכם הבלתי נלאים להכפיש את ראש הממשלה. אבל מסתבר שהעם לא מטומטם .רק אתם לא לומדים . המשיכו כך. ושוב לא תבינו איך ומה קרה שלא הצלחתם .

 13. sefi@gnail.com'ספי כהנא

  בהמשך לפוסט בקודם, לכאורה קשה להבין את עיסוקיך האינסופיים במשפחת נתניהו. למעשה זה מובן . אדם צריך להתפרנס. נראה שערוץ 10 משפה אותך היטב על מאמציך הכבירים בנושא.

 14. גדי

  חחח כול הכבוד לך על עבודתך בענין משפחת נתניהוא .ולמטומטמים כאן ..מה לעשות נתניהו הוא ראש הממשלה בשלוש קדנציות .וזה המחיר שהוא משלם על טפשותו ואהבת החיים הטובים.אז מר דרוקר תמשיך בעבודתך .ובחשיפת שקריו ובזבוזיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו

 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה? יש עוד אנשים המאמינים בזוג נתניהו? מהי תרומתם למדינה?

 16. benzionke@gmail.com'ben zion

  מחזיק לך אצבעות על פעילותך ללא מורא וללא משוא פנים ! תודה וחג שמח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.