למה שאול אלוביץ' לחץ לטובת יואב יצחק והאם גם זה קשור לנתניהו?

מאת  | 27 בפברואר 2020
 

יואב יצחק כרגיל מתפרע עם כל מיני פרסומים מופרכים. את דעתי על התופעה המגונה הזאת והמוטיבציות שלה כבר אמרתי מספיק. בחומר החקירה של תיק 4000, תיק בזק – וואלה יש קטע מעניין שנוגע ליצחק. חוקר הרשות לניירות ערך, יריב עמיעד, על סמך החומר שליקט מהניידים של מנכ"ל וואלה, אילן ישועה, מתעניין מה פתאום וואלה עזרו לאתר הזניח של יצחק והאם זה קשור לנתניהו. הנה הקטע במלואו:

החוקר יריב עמיעד: תגיד, נקודה נוספת, יואב יצחק… 

נחקר, אילן ישועה: כן.

חוקר, יריב עמיעד: שאול קשור אליו באיזה דרך? 

נחקר, אילן ישועה: יואב יצחק אה… 

חוקר, יריב עמיעד: יואב יצחק קשור גם לרוה"מ? 

נחקר, אילן ישועה: אין לי… תשמע, מידי פעם אני קורא דברים שקשורים שם אה… שיואב יצחק שולח. כאילו אבל זה היה נראה שהוא כאילו לוקח קו שתומך בראש הממשלה באופן מלא (ההדגשות שלי – ר.ד.) שכאילו מאוזן 

חוקר, יריב עמיעד: מותר, מותר, מותר לכל אחד לקחת איזה קו שהוא רוצה. מבחינת הקשר אני מדבר ישיר?

נחקר, אילן ישועה: או.. אוקי, אז…אני לא יודע

נחקר, אילן ישועה: עם שאול כן היה ששאול ביקש ממני… הוא היה אה… אה… היה לנו איזושהי עסקה עם יואב יצחק שהוא אה.. נותן לנו… יש לנו עסקאות שאנחנו עושים עם כל מיני אתרים קטנים… 

חוקר, יריב עמיעד: כן…

נחקר, אילן ישועה: הם שולחים אלינו טרפיק ואנחנו נותנים להם קצת כסף אז שאול לחץ על הקטע הזה שאני אעשה את העסקה, היה לי… כאילו לחצתי על כל מיני תנאים שם מול יואב יצחק אז שאול לחץ עליי שאני כן אעשה את העסקה הזאת.

נחקר, אילן ישועה: שזה חשוב לו שאני אעשה.. 

חוקר, יריב עמיעד: אוקי, מה (לא ברור, נכנסים בדיבור)

נחקר, אילן ישועה: העסקה כזאת, אני נותן ליואב כסף.. 

חוקר, יריב עמיעד: כן. 

נחקר, אילן ישועה: ויואב נותן לנו קידומים לתוך אתר וואלה, וואלה קונה טרפיק אליה. 

חוקר, יריב עמיעד: מה זאת אומרת? תסביר לי. 

נחקר, אילן ישועה: אתר… 16

חוקר, יריב עמיעד: נגיד אני נכנס ליואב יצחק מחלקה ראשונה… 

נחקר, אילן ישועה: ואז הוא שולח לינק לתוך וואלה, הוא אומר ויש ידיעה עכשיו כזאת בוואלה, אתה לוחץ ואז נכנסים עוד אנשים לוואלה.

חוקר, יריב עמיעד: עם יואב יצחק? 

נחקר, אילן ישועה: כן. 

חוקר, יריב עמיעד: הוא לחץ עם עוד גופים ספציפיים? 

נחקר, אילן ישועה: לא. 

חוקר, יריב עמיעד: הוא הסביר למה דווקא עם יואב יצחק? 

נחקר, אילן ישועה: לא. הוא אמר "תעזור לו, הוא בחור טוב, הוא בלחץ תזרימי וזה.."

 

מעניין למה אלוביץ' לוחץ רק לטובת יצחק. הוא לא מצטייר מחומר החקירה כמי שנחלץ לטובת כל מיני בחורים טובים עם לחץ תזרימי. האם זה מצב בו מוטב אחד של נתניהו עוזר למקורב אחר של ביבי?

תגובות

תגובות

10 תגובות על “למה שאול אלוביץ' לחץ לטובת יואב יצחק והאם גם זה קשור לנתניהו?

 1. ביבי כראש השטזי

  ביבי כראש השטזי:"יש לנו רשימות של אזרחים שלא הצביעו"…מה זה ענינו מה אזרחי ישראל עושים בזמנם הפנוי?! נדמה לליכוד שכל העם הזה נוצר כדי לשרת אותו.כי לעם ולמדינה אין שום תועלת בליכוד

 2. עומר

  ביבי קנה לא רק עיתונים דרך השפעתו והטייקונים שמנהלים את הבובה ביבי, אלא קנה גם עיתונאים וזה ברור מי. לפני כשנתיים-שלוש פתאום כל מיני "עיתונאים" הפכו להיות יחצנים שרופים של ביבי שלא בוחלים בכלום ואתיקה עיתונאית מהם והלאה וכבר לא אכפת להם מהשם והמוניטין שלהם. ומכיוון שאיני מאמין בטוהר כוונותיהם ובזה שראו את האור, היה ברור לי מיד שכסף מעורב.
  יש לא מעט אנשים שיודעים, כולל מר דרוקר, למה ביבי היסטרי להישאר בשלטון עד מותו. ביום שהוא יפנה אותו, ואת מנופי הלחץ שיש לו על מערכות החוק ממקומו כראש ממשלה, וכל השחיתות שלו תתחיל לצוף, זה יגיע לתיק 30,000 עם עוד הרבה מאוד מקורבים ואנשים במערכת השלטונית ומאנשי ההון. הוא מהכלא כבר לא יצא חי.

 3. גיא

  מעניין מאיפה רביב דרוקר קיבל את המידע הזה.
  מה שמפריע לדרוקר זה לא יחסי קח ותן שהם מקובלים בתקשורת אלא שהיחסים האלה לא לטובת "המאפיה התקשורתית שמאלנית" שהוא וחבריו בנו.
  מחכה לתחקיר על הקשר בין רביב דרוקר לפרקליטות שהביא אותו לחלל את זכרו של גל בק ז"ל.

 4. לגיא ,ביבי הוא המנהיג הכי גרוע בהיסטוריה הישראלית

  לגיא,"קח ותן" לא אומר לשקר בשביל ביבי.וידע תמורת ידע.זה לא הטבות במליארד שקל לבזק.פאניקת הקורונה בישראל,נראת כמו בקשה של טרמפ מביבי:"תהרוס את הקשרים עם אירופה".גם הקשקשת של ביבי סביב פעולות ישראל בגבול הצפוני,פשוט מעודדת חזית שניה מול ישראל.ולכן שמיר צדק כשאמר שביבי הוא מלאך חבלה

 5. בן אברהם

  הרמה של המאמר לא מתאימה לרביב דרוקר. אוסף סתמי של מילים על עסקאות מקובלות באתרים והצגתם כאילו מדובר בעסקת שוד המאה. אם זה מה שמצא, אז מצבו של יצחק יצחקי מעולה.

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  טרמפ הוא לא ידיד ישראל,כי הוא מתערב בבחירות בישראל.בכל העולם שונאים את טרמפ

 7. חנוך ש

  תראה, רביב, את הצד היותר מופלא של כל זה. את ה"אחר כך".

 8. נורית

  אילו כתב שקרים גנצ היה מממש את איומו לתבוע אותו
  לכן הכל ברור כשמש… וכך גם הכותב/ת כאן חה

 9. ריקו

  מה יגיד יואב יצחק על כך שאם ביבי ינצח, נקבל שלישיה מובחרת: שקרן מדופלם שאישר לגרמניה למכור צוללות למצרים ועשה זאת במחשכים, מה שנראה לכאורה כמו בגידה.
  יחד אתו נקבל גם אשה מופרעת, עבריינית מורשעת שמנהלת לנו את המדינה. וכאילו אלה לא מספיקים, מצטרף גם פשיסט בהתהוות, מבקר הופעות זימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.