חשיפה: הטיוטה הראשונה והקשה של מבקר המדינה בסיפור ביבי טורס

| 1 בפברואר 2015

כמעט 4 שנים חוקר מבקר המדינה את הנסיעות של בנימין נתניהו לחו"ל ומשפחתו על חשבון גורמים זרים. 4 שנים! מדובר בטיסות שבוצעו בזמן שנתניהו כיהן כשר האוצר של ממשלת שרון. הטיוטה הראשונה הייתה גמורה כבר לפני כמעט שנתיים וחצי, אבל עד היום לא פורסם הדו"ח (על חלק מהתקופה יש למבקר נימוק/תירוץ – היועץ המשפטי ביקש ממני לא לקדם את זה).

הנה כמה פסקאות מאותה טיוטה. הערת הקדמה – ייתכן, כמובן, שהטיוטה השתנתה. ייתכן שלנתניהו יש הסברים ממש מעולים לכל נסיעה. מההיכרות שלי עם החומר, זה לא ממש סביר, אבל הגורם היחיד שאמור לדעת, מבקר המדינה, יוסף שפירא, לא נראה כמו דמות שבאמת נחושה להביא לנו את האמת בפרשה. אז הנה כמה ציטטות מהטיוטה הטעונה ההיא:

"ילדיו (של מר נתניהו – ר.ד.) ממומנים בחלק מהטיסות על ידי גורמים זרים. כן נמצאו מספר טיסות בהן מר נתניהו מומן על ידי גורם זר אחד כאשר במקביל רעייתו ועוזריו ממומנים על ידי גורם זר אחר (במילים אחרות, מימון כפול – ר.ד.) . לא אותו גוף שמימן את טיסתו של נתניהו ללא מתן כל תמורה מצידם של גברת נתניהו לארגון הזר שמממן אותם. לדעת הביקורת, יש במימונים האלה שמסתכמים בעשרות אלפי דולרים משום קבלת מתנה אסורה ובחלק מהמקרים אף פגיעה בטוהר המידות"

חשוב לציין, אלו לא דברים שנאמרים בעלמא. הטיוטה המצוטטת כאן נכתבה אחרי חקירה של למעלה משנה וחצי של משרד מבקר המדינה, בה היה מעורב צוות בהשתתפות רינה קרמפ, מירי וייס וגם חוקר בכיר ומיומן כמו נחום לוי. לא בכדי מר נתניהו ועורך דינו, דוד שימרון,  עבדו קשה (והצליחו) כדי להדיח את נחום לוי מתפקידו ולסכל את החקירה. במאמץ הזה השתתפו, אגב, בכירי הליכוד יריב לוין, גלעד ארדן ובני בגין. הם נפגשו עם היועץ כדי לדאוג שטיסות של עוד פוליטיקאים ייחקרו (נחקרו, הדו"ח יצא מזמן ונמצא קצת לכלוך בפינות. לא שום דבר שדומה לטיסות נתניהו) ועל הדרך גם הזכירו שלא הוגן שלוי יחקור את זה כי הוא חקר בעבר את נתניהו בפרשת עמדי והמתנות.

הנה כמה דוגמאות שהובאו בטיוטה למילים החריפות הללו:

 

 1. "…ביוני 2003 יעקב שוסטר, איש הכספים של לאודר, (מימן את) עלות טיסתה של שרה נתניהו לארה"ב – אנגליה – צרפת
 2. בינואר 2004 הבונדס שילם את מר נתניהו ואת עוזריו. רעייתו (מומנה) על ידי ידידי הליכוד בארה"ב".

 

הדמות המרכזית ב"ידידי הליכוד בארה"ב" היא ארי הרו, שמשם התקדם לפוזיציות משמעותיות סביב נתניהו בשנים האחרונות.

 

 1. "ארגון בשם EFR שייתכן וקשור לאוניברסיטת רוטרדם, הזמין את מר נתניהו. בחומר שהתקבל ממשרד האוצר יש חשבון שמשרד האוצר משלם על חדרי ילדים במלון. 624 אירו…עוזרו של נתניהו, רן ישי, ליווה את ילדיו של מר נתניהו להולנד…לדעת משרד מבקר המדינה, מימון שהותם בחו"ל של ילדיו של מר נתניהו על חשבון קופת המדינה נעשה שלא כדין. משרד מבקר המדינה רואה זאת בחומרה…על המדינה ומשרד האוצר לפעול להשבת הכספים ששולם שלא כדין עבור שהות ילדיו של מר נתניהו בחו"ל".

 

למי שלא הבין, לפי הממצא הזה, לכאורה, משרד האוצר שילם את החדר של ילדי נתניהו בחו"ל. לא פחות מעניין, עוזר שר האוצר נסע להולנד על חשבון קופת המדינה רק כדי לשמש כבייביסיטר של ילדי נתניהו בטיסה (אז הם עוד היו קטנים יחסית). העוזר הזה קודם מאז לתפקיד משנה למנכ"ל משרד ראש הממשלה.

 

 1. "טיסתה של ציפי נבון (עוזרת שר האוצר, ששימשה בפועל כרל"שית של שרה בלשכת שר האוצר וטסה לצרפת עם בני הזוג – ר.ד.) מומנה על ידי משרד האוצר בעוד לפי מסמכי הבונדס, טיסתה מומנה על ידי ארגון הבונדס. החשד שהגברת נתניהו מומנה על ידי הבונדס…הביקור בריביירה הצרפתית, על פי מנהלי בונדס אירופה, נכון לתאריך הביקור, מומן שלא כדין על ידי הארגון".

 

במילים פשוטות, מימנו פעמיים את ציפי נבון וחושדים שמהעודף שילמו את הכרטיס של שרה נתניהו.

 

 1. "מהביקורת עולה כי הנסיעה האמורה של מר נתניהו לארה"ב (נסיעה מ 28-31 באוקטובר 2004 לארה"ב – ר.ד.), שהייתה כאמור נסיעה פרטית (נתניהו דיווח עליה כפרטית – ר.ד.), הבונדס מימן את שהותו של מר נתניהו במלון בניו יורק בסכום של 2,164 דולר…מהביקורת עולה כי מר נתניהו לא פנה לוועדת המתנות או לוועדה למתן היתרים אם מדובר בטובת הנאה אסורה…לגבי הנסיעה ביולי 2005, שהותו במלון של נתניהו ורעייתו בסכום כולל של 5,300 ליש"ט מומנה על ידי הבונדס. יש בכך משום קבלת טובת הנאה שחייבה אישור ועדת המתנות או הועדה למתן היתרים. לדעת משרד מבקר המדינה, כאשר המדינה מממנת את נסיעת שר במימון ממשלתי מן הראוי שגם שהותו תמומן על ידי המדינה ולא על ידי גורם זר".

 

בטיוטה ההיא הוזכרו עוד טיסות ונכתב כך: "בכל הטיסות לעיל, קיים לדעת הביקורת, חשד לקבלת מתנה אסורה, ניגוד עניינים ואף חשד לפגיעה בטוהר המידות בכך שמר נתניהו בהיותו שר אוצר, רעייתו ועוזריו מומנו בסכומים של אלפי דולרים על ידי גורמים זרים ואנשי עסקים".

 הנה הסיכום בטיוטה ההיא לגבי הטיסות של שרה נתניהו, בזמן שנתניהו הוא שר אוצר:

 

בתקופת כהונתו של מר נתניהו כשר אוצר, התלוותה אליו רעייתו לרוב נסיעותיו בחו"ל. מרבית נסיעותיה של רעיית השר מומנו על ידי גורמים זרים בסכום כולל של למעלה מ – 50 אלף דולר עבור טיסות בלבד (פה בא פירוט של המממנים, נסיע אחר נסיעה: ג'ייקוב שוסטר, ממשלת רומניה, הבונדס, ידידי הליכוד בארה"ב, EFR, AEI, הבונדס, הבונדס, יהודה ויינגרטן, הבונדס, ממשלת אוגנדה, הבונדס – ר.ד.)…המימון שמעניק גורם זר לנסיעתה של רעיית השר המתלווה לנסיעותיו עשוי לגלם מרכיב של טובת הנאה. בשל כך, היה על השר לפנות לוועדת המתנות. מהאמור לעיל עולה (אוקטובר 2004) שניתן לכאורה מימון כפול לנסיעתה של מנהלת הלשכה דאז ומנגד לא ברור מי מימן את טיסתה של גברת נתניהו. במצב האמור עולה חשש כי למעשה מימון הגברת נתניהו נעשה על ידי הבונדס".

 משרד המבקר התייחס באותה טיוטה לעלויות הנוספות שנסיעות אלו של שר האוצר הטילו על הקופה הציבורית:

 

"נסיעת השר, אף שמומנה על ידי גורם זר, חייבה בחלק מהמקרים את תקציב משרד האוצר בהוצאות נוספות של עשרות אלפי שקלים מעבר לעלות הממומנת על ידי הגורם הזר בגין מלווים ומאבטחים. להלן דוגמאות: רומניה 1,644 דולר, בריטניה 4,800 דולר, ארה"ב 42,000 שקל"

 

הנה הסיכום המספרי של הטיוטה לגבי הדרך בה טס שר האוצר נתניהו לחו"ל. רוב הנסיעות במימון גורם זר.

 "מהנתונים שבטבלה עולה כי בתקופת היותו שר נתניהו טס מר נתניהו 15 נסיעות בתפקיד על פי הדיווחים למזכירות הממשלה. רק 6.5 מהן במימון שר אוצר והיתר 57% במימון גורם זר. 1.5 נסיעות במימון ממשלות זרות. 2 נסיעות, 14% במימון ארגונים יהודיים, 4 נסיעות במימון הבונדס, לא כולל נסיעות שהבונדס מימן את הוצאות השהייה ונסיעה אחת במימון ארגון בינ"ל אחר. בביקורת לא נמצאו בקשות של מר נתניהו בכתב שהועברו לממשלה או לראש הממשלה לנסיעות בתפקיד…לדעת משרד מבקר המדינה, מנהל תקין מחייב שרישום נסיעה של שר תהיה בכתב ותכלול את הפרטים האמורים. משרד מבקר המדינה סבור כי מר נתניהו היה צריך לפנות לוועדה למתן היתרים טרם נסיעותיו במימון זר…נסיעות מר נתניהו מומנו לעתים גופים שונים ואנשי עסקים (פה פורטו מספר דוגמאות. אני משמיט אותן – ר.ד.)…לדעת משרד מבקר המדינה, נוכח הגורמים השונים שמימנו את נסיעות מר נתניהו לחו"ל הכוללים גופים שונים ואנשים פרטיים עם קשרים מסוגים שונים לשר האוצר דאז ו/או למשק הישראלי ונוכח קביעת בג"צ כאמור…היה על שר האוצר לנהוג במשנה זהירות ולבחון בחינה משפטית את אפשרות קיומן של הנסיעות במימון הזר טרם מימושן. לדעת משרד מבקר המדינה, נוהל גיוס תרומות זה בגדר מתן חסות לאירוע…קיים חשש שמימון נסיעות שר האוצר ומלוויו על ידי הבונדס העמיד אותו במצב של ניגוד עניינים. יתרה מזאת, תקופת כהונתו כיהן יהושע מצא כנשיא הבונדס והיה מעורב במתן אישורים לטיסות נתניהו במימון הבונדס…

 

והנה הסיכום של הטיוטה כולה:

 

"הביקורת העלתה כי נסיעותיו של מר נתניהו ובני משפחתו במימון זר בתקופת היותו שר אוצר חרגו בחלק מהמקרים מכללי מנהל תקין…גורמים שונים מימנו את נסיעות מר נתניהו לחו"ל ביניהם גופים שונים ואנשים פרטיים עם קשרים מסוגים שונים לשר האוצר דאז ו/או  למשק הישראלי. מימון זה נעשה ללא בחינה משפטית של האפשרות לניגוד עניינים…ממכלול הממצאים המתוארים לעיל על חומרתם, כמותם והיקפם משתקפת תמונה קשה המצביעה על קבלת טובות הנאה על ידי מר נתניהו העולה לכדי חשש לפגיעה בטוהר המידות".

 לפני שבוע בערך ענתה משפחת נתניהו לעתירה לבג"צ שהגיש מיקי רוזנטל בנושא "ביבי טורס". בין השאר, נטען בתשובה כי הבדיקות שנערכו בסיפור הזה לא מצאו פגם בפעולתו של מר נתניהו. לא מצאו פגם? טיוטת הדו"ח הזאת, שלא הוכנה בחופזה בלשון המעטה, נשמעת כמו הזמנה ברורה לחקירה פלילית. יותר מזה, הטיוטה הזאת מסבירה את המאבק הנחוש והגדול שעשה נתניהו נגד סיפור ביבי טורס. אם היועץ המשפטי לממשלה היה פותח בחקירה במרץ 2011, כשהסיפור הזה התפרסם, רבים מהמעשים שתוארו בטיוטה הזאת לא היו מתיישנים. המזמוז האינסופי של יהודה ויינשטיין מצד אחד ויוסף שפירא מצד שני, הפך את היכולת לפתוח פה בחקירה לבלתי אפשרית. זה גם מסביר מצוין למה כל כך חשוב לעו"ד שימרון לדחות את פרסום הדו"ח הזה לאחרי הבחירות. למרבה הצער, מבקר המדינה לא חושב, כנראה, שחשוב מאוד שהציבור ייחשף לדו"ח הזה עוד לפני הבחירות.

 

תגובות

תגובות

111 thoughts on “חשיפה: הטיוטה הראשונה והקשה של מבקר המדינה בסיפור ביבי טורס

 1. bj

  עוד לא נאמרה המילה האחרונה…….וכבר לרוץ לספר לחבר'ה. עייפנו ממך ומסיפורך אדון עיתונאי.
  כל ההחלטות המדיניות הבטחוניות הכלכליות של נתניהו עולים בקנה אחד עם מה שאני רוצה ומקובלים עלי
  וזה מה קובע.
  לא החיטוט בזבל של מגרדי הפצע התקשורתיים.
  אשת ראש הממשלה משפיעה עליו רק טוב ראה החלטותיו.
  אז אני בעדו.

 2. Doron.nme@gmail.com'דורון

  Bj, כלומר לפי ההגיון שלך היינו צריכים להניח גם לאולמרט, לא כך?

 3. נועה

  חוץ ממעט רפי שכל בודדים שאתה וחבר מרעיך
  בתקשורת ובעמותות החדשות של בוז׳י שמצליחים לשכנע,
  הרוב המוחלט יצביע דווקא לנתניהו על אפכם וחמתכם…

 4. anat.yerushalmi@harvard.edu'אייל שקד

  BJ היקר, "עייפנו"? מי ה"אנחנו" ש"עייפנו"? צמד הגנבים שרה וביבי? כאשר יטיסו אותם לכלא (במימון המדינה) במהרה בימינו אמן יוכלו לנוח והעייפות תתפוגג. את הזמן הם יעבירו בספירת בקבוקים ריקים.

 5. נועה

  אובססיה חולנית היא תמיד יועץ רע,גם
  לפרשן שקיבל רק בגללה את פרס סוקולוב
  לעיתונות..

 6. יאני

  וככה סתם האם אותן "הטבות" לא חייבות במס? ודאי שכן ! האם הם דווחו כדין והאם שולם המס בגינן ?התשובה מאד מעניינת והאם הדבר נבדק על ידי המבקר?

 7. חיה

  רביב דרוקר פרס ישראל לא פחות אמיץ נוקב וישר

 8. eavishaul@gmail.com'אבישאול אפרים

  חזק ואמץ, רביב. אתה עושה עבודת קודש. הגחע הזמן שהאנשים שצריכים להיות שומרי הסף שלנו יתחיל לעבוד וחפסיקו להיות מלככי פינכה.

 9. eldarmaza@gmail.com'אלדר

  מעניין איזה עוד מסמכים יש בין ביבי לבין היועץ והמבקר.
  לא יכול להיות שתמהמהים בכזו צורה, יש עוד שדברים שלא יודעים ואת גודל השחיתות שקיימת פה צריך לפרק את המדינה ולהקים אותה מחדש. כנראה עם מנהיגים חדשים, ולא פחות חשוב אזרחים חדשים שבוחרים ביבי שוב ושוב.

  מה קורה פה לכל הרוחות?

 10. גבי

  BJ , בגלל עיזים עיוורות כמוך אנחנו אנשים עובדים לא יכולים לגמור את החודש ואפילו לא יכולים לחלום על דירה משלהם!

 11. sagiv.livni@gmail.com'שגיב

  לא ברור לי למה אתה קורא לו "היועץ המשפטי לממשלה". התואר שלו זה לא "היועץ המשפחתי לממשלה"? (לא המצאה שלי)

 12. ברק

  די להתבונן בתגובות הימין לעיל (נועה וחבריה) ולהבין שעם מטומטם חוזר ובוחר בנהג שיכור וחבורות בריונים בכדי להובילו מארץ הבחירה לתחתיות שאול…
  כל הילדים הטובים שגדלים בארץ הזאת לאמהות דואגות הולכים לצבא וחוזרים קלגסים.
  הבלתי מובן הוא איך נשים, אמהות, אחיות וחברות מעיזות להצביע לימין המושחת והמוטרף המעלה את ילדיהן לעולה….
  אלהים, אם אתה קיים, הצל אותנו מהימין.

 13. מיכה

  מה אתם רוצים? לא זוכר שצעקו על רביב כש"פתח" את הפה על ברק… רק כשהוא חוקר את ביבי הוא שמאלני?

  כל הכבוד רביב, המשך כך ללא פחד!!!

 14. מיכה

  טעות במקור כמובן… רביב חשף את ברק משמאל וחושף את ביבי מימין.

 15. contact@a-shoham.co.il'שרון

  ויינשטיין הוא הקונסיליירי האישי של ראש המאפיה ביבי, יחד איתו גם שפירא הסמרטוט הקטן קיבל את הג'וב של מבקר המדינה.
  אני מתביישת בראש הממשלה שלנו שהפך אותנו לאסלה ועליה הוא ואישתו מתיישבים מחרבנים על ראשנו!

 16. anat.yerushalmi@harvard.edu'בנימין כספי

  הבה נדייק: התואר של ויינשטיין היה "היועץ המשפטי למשפחה". אבל עכשיו עומדים לשנותו ל-: "היועץ המשפטי למשפחת הפשע שרה-ביבי".

 17. carmt@netvision.net.il'כרמלה טייכמן

  מימון זר ועוד פעם מימון זר, והגלגל מסתובב. לחשוב שהאיש הזה עומד בראש מפלגה שפעם עמדו בראשה אנשים כמו מנחם בגין ויצחק שמיר.

 18. yc1948@gmail.com'שפתי כהן-יגאל כהן

  בשתי מילים"
  זנתה ישראל.
  בשתי מילים:
  שולה זקן.
  לא מצאו שום עד מדינה מסריח ולא שוכבות גדר ?
  אבכי עליכום בכי, הפשע הכי מאורגן בישראל זו מעכרת המשפח דמתקראת כנופיית שלטון החוק(ן) .
  יש לעצור את המעורבים עד תום ההליכים או לסגור את הבסטה.
  הרצל טעה וליבוביץ צדק.

 19. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  רביב ישר כוח! בזכות עיתונאים כמוך, העיתונאי אורי משגב ו עו'ד אלדד יניב קיימת עדיין תקווה שנעבור את הסיוט הזה בקרוב!

 20. אב שכול

  מאיפה האומץ והכוח לדוג כ"כ הרבה זבל . עוד במה כמוך והמדינה היתה נראת הרבה יותר טוב . מצדיע לך מכל הלב

 21. שואל

  האם יש אפשרות להעמיד לדין ( או לפחות לחקור במשטרה ) יועץ משפטי ומבקר מדינה על הסתרה/הגנת אנשים שקרובים להם ?

 22. יאיר

  וחברים יקרים …הוא תמיד עשה את זה…תמיד לפני הבחירות הוא פותח במלחמה…או בחיסול בכיר זה או אחר כדי להסית את כל העיניינים הקדם בחירות…למצב הבטחוני …ואנשים עוד מאמינים לו לשקרן הזה שהנה אוטוטו נפתחת מלחמה ותנו לי את הקול שלכם כי אני ישמור עליכם יותר טוב מבוז'י וציפי…הוא מסית את הקהל בתחבולות שונים . ואני אומר לכם שאת התקרית בלבנון…הוא קיבל OK משר הבטחון וזהו.אני מאמין שהיו גם קולות אחרים בקבלת ההחלטה האם לחסל או לא. את החבורה ההיא של חיזבאללה….הוא לא רואה ממטר את טובת העם !!! רק את טובתו עצמו.הוא משחק בחיילים הרוגים ולא איכפת לו מכלום ! ראו הוזהרתם

 23. Hries@walla.com'הלן

  כל הכבוד לרביב דרוקר. צריך לסלק את הממשלה הזאת, את מבקר המדינה והיועץ המשפטי.

 24. katzirron@gmail.com'רון

  דוקא לאחר שקראתי את מאמרו של בן כספית מתחזקת התרשמותי מגילוייו של דרוקר. יישר כח והמשך בגילוייך ללא פחד וחת.

 25. katzirron@gmail.com'רון

  כשראיתי את כלי הרכב המינהלתיים של חיילי גבעתי עלה בי רעיון מצמרר: מישהו עקד את חבורת הפיקוד של הגדוד והביאם לעולה לחיזבאללה בבחינת יאללה תגמרו את המשחק. הרגנו לכם – תהרגו לנו ונסיים בשלב זה. לא מרגיש לכם כך? איזה מזל ששלשה טילים פיספסו! תארו לעצמכם איזה טבח אם הם היו פוגעים!

 26. anat.yerushalmi@harvard.edu'שמוליק בן ארצי

  מחקר גנומי מעמיק חשף באחרונה שבנימין ושרה נתניהו הם צאצאיהם של ניקולא ואלנה צ'אושסקו. התנהגותם של השניים מאשרת את מימצאי המחקר.

 27. רון

  אני מקווה שהרב יחסף לפני הבחירות, אבל אינני מחזיק אצבעות כל עוד ויינשטיין יועץ משפטי.
  דבר אחד יצא מהטיוטה: להפסיק מיד לתרום לבונדס כמו שצריך להפסיק לתרום לקק"ל.
  מעניין מה ממשלות רומניה ואוגנדה עשו בין התורמים.

 28. idan.net@gmail.com'עידן

  ככה נראת סחיטות. לא מעטפות עם כסף, לא פגישה במחשכים. אלא חתול ששומר על השמנת. חייב ללכת לכלא.

 29. bomshankar13@walla.com'oz osman

  הסרחון עולה ועולה ופורץ מכל חרך וכל הספינים נכשלים בלעצור אותו… רק שלא יתחיל לנו מלחמה בגלל זה…

 30. מוטי

  מה עם הכביסה?
  אין שום התייחסות בדו"ח?
  ב4 שנים אפשר היה להספיק למצוא עד שהיה שם.

 31. רוני

  זוכרים את הסרט 'כל החיים לפניו', שבו האמא מתה ומאפרים את פניה שוב ושוב כדי להסתיר את דבר מותה…
  אבל את הסירחון הרי אי אפשר להסתיר… בסוף הסירחון (שבלתי ניתן לשאתו ולהסוותו) יגלה את מה שכה טורחים להסתיר

 32. amb.hex@gmail.com'רן

  האינטגריטי המקצועי שלך בכל הסיפור הזה, שכבר הוכיח את עצמו עוד בשלב פרסום ה"תחקיר", גורם לכך שלא אתפלא על כך שאתה מפרסם בקול רעש גדול טיוטת דו"ח, שמטבעה אינה מוגמרת ואפילו לא קיבלה עדיין תגובות גורמי מקצוע.

 33. Benji.pl.spm@gmail.com'בן

  אם לשפוט לפי כל פרשות הטורס למינהן,
  ארגון הבונדס צריך להחליף הנהלת חשבונות

 34. drorwagshal@gmail.com'רק הערה

  בציטוט הראשון אתה כותב שמדובר לכאורה במימון כפול, אבל זה לא מה שעולה מהטקסט. כתוב שכל גורם זר מימן אנשים אחרים. אחד את מר נתניהו והשני את רעייתו ילדיו ועוזריו.

 35. alexm999@walla.com'אלכס

  כל הכבוד לרביב ולעיתונאים החוקרים. אולי בזכותכם אפשר יהיה מתישהו לנשום אויר נקי במדינה הזאת.
  תמיד היו משטרים דיקטטורים שאיימו על עיתונאים שלא יגלו את האמת החל מניקסון וכלה בפוטין ובארדואן. שלא לדבר על כל המשטרים הקומוניסטים והפשיסטים.

 36. ארי

  רביב אתה עיתונאי אמיץ, כמו עמיר פלג מספורט ידיעות. המשך בדרכך. אתה עושה עבודה חשובה

 37. גבי

  אני מקווה שיחקרו אותך דרק מאיפה אתה גונב חומרים סודיים אתה ובן כזבית חיים מהקרן החדשה אחרת איך להסביר את האובססיה שלכם לביבי

 38. gadifi5@walla.co.il'גדי

  חחח עם בבי והלכוד טוענים שדרוקר ממציא על נתניהו עלילות ישנות ..דברים כוזבים אז בבקשה שיתבעו אותו לדין ..בבת משפט על הוצאת דיבה ..במליון שקל ..ואז ניראה מה קרא לבבי שרה וערכי הדין ..מופעים ..בבית המשפט ..להפריח את דברי רביד דרוקר .וזז יצא דו"ח היועץ המשפטי לממשלה ..שכותב את האמת על מעללי משפחת נתניהו

 39. gabieven@zahav.net.il'גבי א.

  כל הכבודלך נאמר נאמר כל עם מקבל את ההנהגה שמגיעה לו.
  בכל אופן הלוואי שלסמרטוטים בערוץ 10 היה את האומץ שלך.
  אני לא מבין איך הפך ערוץ 10 שחרט על דגלו יושר לסמרטוט של מועצת ישע.
  ראה ביום שישי את אמילי עמרוסי עם רכלין.
  רכלען עושב כמו שמטה בזמן שהפה גדול עמרוסי עושה תעמולה אסורה. כל הכבוד למאיה זיו וולף שביום שישי האחרון סתמה לה את הפה.

 40. Barsheshet1@walla.co.il'מאיר

  הייתי חייב למס רכישה 2000 ש״ח הם לא הניחו לי לרגע עד ששלמתי בתוספת כמה שקלים קנס.
  שפירא וויינשטיין למה שלא תוותרו לי גם ? זה הרבה פחות מהחבר׳ה ברחוב בלפור.
  אז איך אתם ישנים בלילה מבקר ויועץ ? האם אתם לא מחויבים לנו יותר מאשר לשרה? נאיבי שכמותי!! . רביב דרוקר האיש הישר ביותר בסביבה. מעניין אם מישהו הציע לך כבר להיות משוריין. ברור לי מה תהיה תשובתך.

 41. Doricaspi@gmail.com'דורי

  ועכשיו ראיתי בחדשות ערוץ 10 את תגובתו של עו״ד שמרון לדבריך לפיהם הוא הגיש תצהיר שקרי לביהמ״ש העליון. היא לא היתה. יישר כח.

 42. hannamar@gmail.com'חנה מרויץ

  יש להעמיד לדין את היועץ המשפחתי לממשלה – ראשון בשורה
  אחריו את המבקר עם מבוקריו .
  התנהגותו של הקונסיליירי טובה אולי בסיציליה. פה אסור לנו להסכים לשחיתות במסווה "החוק"
  איפה עורכי הדין במשרד היועץ שרואים ושומעים את כל עלילותיו?

 43. אבי

  לא ידעתי כמה חברים יש לך דרקר או שאתה כותב לעצמך קומפלימנטים

 44. spigler@walla.co.il'רונן

  עבודה יפה
  להמשיך לכות ולחפור.
  ועמידה יפה בטלביזיה מול שימרון הנציג של תניהו

 45. מיקי

  אני תוהה אם שרה תסיים במוסד סגור, מוסד לגמילה, או בכלא. לגבי ביבי, תתכונן לשהות עם סודני גדול מימדים בתא הכלא שלך.
  מי שגונב ממני (מהמדינה) כסף, אין לי נקיפות מצפון לגביו.

 46. דני

  אולי שאלת תם, אני פשוט לא מבין מאיפה מגיע ה״סידור״ הזה,
  ששר בממשלת ישראל ,הנוסע במסגרת תפקידו לחו״ל, נזקק או
  רשאי לקבלת מימון עבור נסיעתו ושהייתו בחו״ל מגורם חיצוני
  כלשהו ולא מתקציב משרדו, או משהו דומה לכך???

 47. anat.yerushalmi@harvard.edu'שרה הפסיכולוגית

  אני פסיכולוגית מומחית. יש לי תעודה שמראה את זה. אז בתור פסיכולוגית אני אומרת לכם שאתם פסיכים. נטפלתם לכמה בקבוקים וכמה נסיעות לחוצלארץ וכמה רהיטי גן פושטיים. ביג פאקינג דיל. אנחנו פה בשביל לשמור עליכם. הרי למדינה יש המון אוייבים – יש איראן יש חמאס יש אובמה יש בוז'י יש דרוקר. אנחנו פה עסוקים בלהגן על המדינה היקרה שלנו שמוקפת אויבים (איראן, חמאס, אובמה, בוז'י, וכו'). אין לנו יום ואין לנו לילה. תשאלו את המשרתים שלנו (זאת אומרת את אלה שנשארו) כמה קשה אנחנו עובדים. ולמרות העבודה הקשה אני שומרת על בית מטופח עם אווירה שקטה ונעימה ובאותו זמן גם דואגת לסביבה ולא שוכחת למחזר. אתם כפויי טובה. אם אנחנו לא נהיה פה, מי יטפל בכם? ציפי ובוז'י? הציפציף והפייגאלע שלו? מתערבת איתכם על 100 בקבוקי שמפניה (ריקים) שהם יגרמו לכם להתחרט. אבל אז זה כבר יהיה מאוחר מדי. שלדון המתוק ייקח אותנו אליו ונגור באמריקה בארמון אמיתי, לא כמו הבית המעפן ברחוב בלפור. ואתם תישארו בחור הזה, ותייללו.

 48. dedybreed@hotmail.com'דדי

  רביב, יישר כח, מחזקים את ידך, המשך את עבודתך העיתונאית נאמנה. אל תפחד, כולנו מאחוריך!

 49. ציניקן

  לפרסם את החוזה שערך הקונסליר שמרון בין ביבי לשרה, שכל העם יבין למה ביבי מקפיד להצמיד אליו את שרה בכל הנסיעות לחו״ל ( אולי כדי שלא יבגוד בה שוב?) ולצעוד איתה יד ביד…

 50. ab56@zahav.net.il'אהרון בנאקוט

  הבעיה היא לא ביבי ושרה. הבעיה היא יועץ משפטי שמונה בקומבינה בעצם על ידי שלוחו של ליברמן נאמן כדי לזכות את ליברמן סיפק את הסחורה מוסס את החקירה ועכשיו הוא עוזר למבקר לספק את הסחורה שכנראה בשבילה הוא מונה. פרשת בראון חברון מחווירה לחלוטין לעומת מה שקורה פה. רובנשטיין אולי היה פחדן אבל לא עבריין. ווינשטיין לעומת זאת עבריין ברמה של מאפיה. זה שהוא לא רואה פיליפינים ממטר זה הפשע הקטן שלו. לא ביבי טורס היא הפרשה. היועץ והמבקר שניהם צריכים לעמוד לדין. אבל מי יחקור אותם ומי יעמיד לדין??? קצת נתקענו לא?

 51. קוראת

  התרשמתי מאד! השאלה מה האזרח הקטן יכול לעשות עכשיו הלאה? צריך הפגנה! עם שלטים באנגלית שיצטלמו טוב ברשתות בחו״ל.

 52. חייי

  שלום רב רביב
  האם אתה עבריין?
  פרסום הטיוטה הינו עבירה פלילית?
  זו הדרך לנגח ?
  חצי עבודה כמוה כמו שקר.

 53. חיים

  שפו. על חקר האמת ודבקות במטרה למרות כל הלחצים של גורמים איטרסנטים

 54. y1palmor@gmail.com'יהודה

  כל הכבוד וזה בהמעטה
  מרגלית ואיילת חסון לא יכתבו כלום כי מה לעשות צריכים פרנסה טובה עד גיל 90.
  ייתכן רביב שהפרנסה אצלך תהיה קשה לצערי כי כל הימנים יהיו נגדך אבל בתולדות עם ישראל במדינת ישראל אתה תהיה האור ומרגלית ואיילת חסון יהיו החושך

 55. alpha@beta.com'אזרח

  רביב,
  כל הכבוד על האומץ שאתה מגלה. טוב שיש עיתונאים כמוך.

 56. rut1938@hotufi.net'רות

  אין עוד כמוך – יושרה ואומץ של עיתונאי מבריק!!!

 57. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  פרסי פוליצר לרביב , אורי משגב וברק רביד, עיתונאים ללא חת שמבינים שאם לא הם אין מי שיעשה את העבודה חרף כל הסיכונים. ציון לשבח לגידי וייץ, יוסי ורטר ואמיר אורן.

 58. lavihaim@012.net.il'יצהר

  רביב , כל הכבוד על החשיפה . האמת שבמהלך לימודי המשפטים שלי באוניברסיטת חיפה , אצל כבוד השופט לינדשטראוס , מבקר המדינה לשעבר , ומי שחשף את פרשת "ביביטורס" , נחשפנו הסטודנטים לחומרת המעשים של ביבי ורעייתו ואף ילדיהם. איש רציני לינדשטראוס . המשימה הבאה שלך היא לחשוף את ההסכם בין ביבי לרעייתו לאחר פרשת הקלטת . חשיפה של הנ"ל מהווה פצצת גרעין תקשורתית , ותעניק לך את פרס פוליצר . שרה'לה היא אוויטה פרון של ממש !!! הנה לך משימה עיתונאית ראוייה …

 59. y1palmor@gmail.com'יהודה

  שלדון אדלסון מממן מכספי הימורים את המערכה על שלטון בישראל באמצעות מארי אנטואנט ולואי ה-14
  מציע ברצינות שתבקש בקשה לשמירה מהמשטרה – לא יודע מה הימורים פשע ואדלסון יכולים לבצע

 60. rami.ater@gmail.com'רמי

  כל הכבוד רביב! רציתי לשלוח לך ברכת חזק ואמץ אישית אך לא מצאתי איך, אז אני כותב את זה פה. עלה והצלח!

 61. יעל

  רביב יישר כוח, בזכות עבודה עיתונאית כזאת אנו לומדים לראות טוב יותר
  מה שמתרחש מאחורי הקלעים של המדינה .

 62. ליעל מעופר

  מה שמתרחש הוא רצח אופי של ראש ממשלה בישראל ממניעים של שנאה צרופה יהירות מנבלת ובצע כסף. למצער, בעולם של דאעש ודומיו דרוקר הוא צידו השני – המלוקק והמכובס – של מטבע השנאה והכזב.

 63. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  עיתונאי מזן נדיר, יוצא דופן וחסר מורא. יישר כוחך

 64. יוסי

  מר דרוקר – היום מפרסם יואב יצחק באתרו כי להבדיל מטיוטת המבקר הבדיקה הסופית שונה לחלוטין לא היה מימון כפול של טיסות. מה תגובתך??

 65. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  עופר- יואב יצחק מסתמך על בדיקת המבקר. SAY NO MORE.

 66. נועה

  ברטה, תמשיכי להיות מעריצה עיוורת של הדרוקר
  את כול כך משתוקקת שהפרסום נכון שאת פותחת
  רגליים בלי לשאול שאלות..

 67. katzir200@gmail.com'אבי

  בקיצור מסתבר שאתה משקר את הציבור.
  פירסמת טיוטא ראשונית שהכילה טענות שהופרכו!!

  בניגוד לפרסומיו של רביב דרוקר (בבלוג שלו ובערוץ 10), בדיקת מבקר המדינה הפריכה את הטענות: לא שולם מימון כפול לטיסות בני הזוג נתניהו וילדיהם על קביעה זו חזר גם עו"ד אורי קורב, התובע במשפטו של אולמרט בפרשת ראשונטורס טיוטת הדוח שפרסם דרוקר (בניגוד לחוק), כוללת טענות ראשוניות שנבדקו, הופרכו ונדחו ברובן

  חדשות מחלקה ראשונה – News1
  חשיפה ב-News1: בני הזוג נתניהו לא קיבלו תשלומים למימון כפול של טיסות ואירוח בחו"ל, במה שכונה: "פרשת ביביטורס". החשדות למעשים פליליים הופרכו ונדחו. לא היה ולא נברא. כך עולה מבדיקה מעמיקה ומקיפה ביותר שביצע מבקר המדינה, יוסף שפירא, ומבדיקה מדוקדקת שבוצעה בפרקליטות. ממצאי המבקר, כמו גם ממצאי הפרקליטות, מוכיחים את אמיתות הפרסום ב-News1 כבר ביום 07.11.12: לא נמצאו ראיות למימון כפול בטיסות נתניהו .
  ל-News1 הובאו פרטים ומידע סופי, המפריכים את הטענות והחשדות לפלילים שהוצגו ונטענו על-ידי העיתונאי רביב דרוקר ופורסמו (01.02.15) בהרחבה גם בעיתון ידיעות אחרונות ובעיתון הארץ. הפרסומים בעיתוי זה נעשו כדי להשפיע לרעה על מערכת הבחירות. נביא להלן את עיקרי הדברים:
  הטיוטה שכללה מידע ראשוני (וטענות בטרם נבדקו כדבעי), פורסמה על-ידי דרוקר (בבלוג שלו ובערוץ 10) ביום 01.02.15 בניגוד לחוק. המדובר בפרסום מניפולטיבי וחמור, שכן: מדובר בטיוטה שנכתבה לפני כשלוש שנים ויותר, זמן קצר לאחר שדרוקר העלה טענות אלה בערוץ 10. כידוע, החוק אוסר פרסום טיוטות בדיוק מהטעם שאין להסתמך עליהן, מאחר שאלה אינן מהוות גירסה מאומתת;
  דרוקר פעל במשך תקופה ארוכה, יחד עם עיתונאים אחרים, במאמץ להפליל את נתניהו ולהציגו כמי שביצע עבירות דומות לאלה בהן הואשם ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, בפרשת ראשונטורס. המאמץ להפליל את נתניהו, תוך מיחזור ופרסום כזבים וטענות שכבר הופרכו, נועד מצד עיתונאים מסוימים להביא לסילוקו של נתניהו מראשות הממשלה, ומצד עיתונאים אחרים לסייע לאולמרט להיחלץ מאימת הדין באישומים נגדו בפרשה זו;
  הממצאים הסופיים שנקבעו בחודשים האחרונים על-ידי צוות הבדיקה במשרד המבקר באשר לנסיעות נתניהו לחו"ל, נקבעו לאחר בדיקות שנערכו והסתיימו בחודשים האחרונים. הממצאים מפריכים טענות וחשדות שהועלו וגובשו בטיוטה הראשונית של המבקר, שפורסמה כאמור תוך עבירה על החוק. המבקר עומד לפרסם בחודשים הקרובים את הדוח המלא, המפריך, כאמור, את הטענות למימון כפול;
  צוות הבדיקה במשרד המבקר בדק עשרות טיסות של בני הזוג, עם ו/או בלי ילדיהם. נמצאו ליקויים (בעיקר נוכח אי-דיווח כדבעי לכנסת על מימון אירוח), אך לא עבירות פליליות – וזאת בניגוד לנטען על-ידי דרוקר ושותפיו לפרסומים;
  ממצאי הביקורת הסופיים מעלים אי-בהירות לגבי טיסה אחת לחו"ל, שנובעת, ככל הידוע, מרישומים לקויים: ברישומי הבונדס נרשם מימון לטיסת ציפי לבון (שהתלוותה לנתניהו לחו"ל בתקופת כהונתו כשר האוצר), בעוד שההזמנה רשומה בבונדס על-שמה של שרה נתניהו. בבדיקה נמצא כי טיסת ציפי לבון מומנה על-ידי משרד האוצר, ואילו את טיסת שרה נתניהו מימן הבונדס;
  ממצאי המבקר הועברו אל היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, ונבדקו מטעמו על-ידי עו"ד אורי קורב, מבכירי הפרקליטות. הבדיקה הוטלה על כתפיו של עו"ד קורב, נוכח ניסיונו כתובע בפרשת ראשונטורס וההנחה כי מכיוון שמדובר בטענות דומות (לאלה שנטענו כלפי אולמרט), הוא האיש המתאים לקיום הבדיקה. בסופה של הבדיקה קבע קורב: בניגוד לנטען, לא היה מימון כפול; נתניהו לא נהג כמו אולמרט. היועמ"ש וינשטיין אימץ המלצותיו של קורב, וקבע מפורשות: ה"עובדות" שנטענו נבדקו. הטענות הופרכו. לא הוכח מימון כפול;
  פרסום טיוטת הדוח מלפני כמה שנים – בעיתוי זה (ערב בחירות), על-ידי דרוקר ושות', טיוטה הכוללת טענות שכבר הופרכו, מלמדת על כוונת זדון הן מצד דרוקר והן מצד שותפיו לפרסומים: להפיל את נתניהו, בכל מחיר, גם במחיר פרסום כזבים ביודעין והטעיית הציבור.
  http://m.news1.co.il/ArticlePage.aspx?docid=99630&subjectId=24

 68. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  ל"נועה" בעל הג'ורה שהוא כנוי של גבר פחדן – תכניס לך טוב טוב לראש- ביבי לא יהיה ראש הממשלה הבא. הסתחררת מ2 מנדטים שהפסיד בתוך גוש הימין וכבר הביוב עולה על גדותיו. אעשה מאמצים להשיג את כתובת המייל שלך.

 69. Eveline@bezeqint.net'איב

  אני לא מבינה על מה כל המהומה… אנשים פה בתגובות ממש מתלהמים ומתלהבים כאילו מישהו פיצח את האטום. הסיפור הזה עתיק וידוע ומסתעף לעוד הר פרשיות דומות נוספות. מה, חדש לכם שהפוליטיקאים מושחתים? נו באמת! באמת חשבתם שפקידים, לא משנה כמה בכירים, לא מעלימים עין? מאיפה התמימות???
  אחרי מספר מרשים ביותר של פוליטיקאים עבריינים תרתי משמע, חשבתי שאלה עובדות ידועות… הרי משקרים לנו בכל בחירות ובסוף לוקחים לנו את הכסף. זה קורה כבר עשרות שנים, אז בואו לפחות נפסיק להתכחש ולהתפלא.

 70. דן

  דרןקר, כשרואים כמה שנאה יש לביבי בתקשורת
  גם שיתכן שיש אמת ממה שכתבת אין אמונה
  אתה וכספית יוצאים מדעתם לסלק את ביבי לכן תכתוב הכל.

  אתם תועים בגדול

 71. magi.shani.01@gmail.com'mmmm

  אביב דרוקר…. עושה עבודת קודש. כל הכספים שנלקחו שלא ביושר מקופת המדינה שיוחזרו בהקדם. אפשר לחלק אותם לעניי העיר …. תמשיך ליידע ולהוציא לתקשורת את כל שאתה יודע. (כדי ששם בבית ראש הממשלה ידעו שגם העם יודע את התנהגותם הבזבזנית והמזלזלת).

 72. שחר

  דרוקר נמאס ממך ומחברייך השמאלנים, אתה עבריין ! אתה דוגמא לעליבות נפש !

 73. יוסף

  חזק ואמץ. התגובה של היועץ המשפטי לטיוטא הראשונה הגיע לאחר שיפוצים רבים. זה ברור.

 74. rharuvi@gmail.com'חרובי רחל

  כל אלה שמסנגרים על ביבי ומצביעים לו אותם הוא הכי דופק. חי כמו מלך סעודי הוא ואשתו, לא מטפל בבתי החולים הקורסים, אף לא מילה
  על המשכורות של ראשי הבנקים במליונים, וראשיהם שגנבו מאתנו וגנבו גם מהאמריקאים, את עמלות הבנקים הגדולות את יוקר המחיה והדיור, את הגזל מנצולי שואה, קצוץ בתשלומי הזקנים, לשום דבר אין כסף , רק לחברי כנסת, משכורות מנופחות תוספות למינהן חול מכוניות
  צמודות הטבות עד אין סוף. ביבי שתהיה חולה אתה או מי ממשפחתך ותשכבו במיון בפרוזדור אתה או מי ממשפחתך, רק אז אולי תבין, אבל אני מאחלת לכם בריאות , הגיע הזמן שתראה גם את העניים, ותדאג לרווחתם, רביב דרוקר אתה חכם רהוט אמיץ, כן ירבו עתונאים
  כמוך, אני מעריצה אותך. את תירא ואת תחת. תהיה בריא אמן.

 75. לאניהיא

  דרוקר פועל בדיוק כפי שפעלו כל מרעילי הבארות מאז ומעולם. מרעיל באר אחר באר, ואז אוסף את הגופות.

 76. יאיר

  וחברים יקרים …הוא תמיד עשה את זה…תמיד לפני הבחירות הוא פותח במלחמה…או בחיסול בכיר זה או אחר כדי להסית את כל העיניינים הקדם בחירות…למצב הבטחוני …ואנשים עוד מאמינים לו לשקרן הזה שהנה אוטוטו נפתחת מלחמה ותנו לי את הקול שלכם כי אני ישמור עליכם יותר טוב מבוז'י וציפי…הוא מסית את הקהל בתחבולות שונים . ואני אומר לכם שאת התקרית בלבנון…הוא קיבל OK משר הבטחון וזהו.אני מאמין שהיו גם קולות אחרים בקבלת ההחלטה האם לחסל או לא. את החבורה ההיא של חיזבאללה….הוא לא רואה ממטר את טובת העם !!! רק את טובתו עצמו.הוא משחק בחיילים הרוגים ולא איכפת לו מכלום ! ראו הוזהרתם…!!!

 77. healing7@gmail.com'אמיר

  ומי אתם חושבים שיבחר שוב? לא שאני יבחר בו אבל איך אומר השיר?
  הציבור מטומטם ועל זה הציבור ישלם !!!

 78. Barbi.david@gmail.com'דוד ברבי

  חייב להיות מהפך!!!!!!!!!!

  הַמַּהְפֵּכָה הַשְּׁקֵטָה

  וַתִּשְׁקֹט הָאָרֶץ אַרְבָּעִים שָׁנָה.

  כְּבָר יוֹתֵר מִדּוֹר וְהַמַּהְפֵּכָה הִנָּהּ שְׁקֵטָה

  סוּג שֶׁל חִבּוּר בֵּין שְׁבָטִים שֶׁדַּרְכָּם נֶחְסְמָה

  וְהֵם מַנִּיחִים אֶת הַמְסִלּוֹת אַחַת לְאַחַת

  כְּדֵי לְהַגִּיעַ וְהֵם מִסְתַּכְּלִים לַצְּדָדִים

  וְרוֹאִים אֶת הַחִבּוּר הַשָּׁקֵט

  מִדֵי פַּעַם יְחֻבְּרוּ מִלִּים לְתָוִים

  קְצָרִים

  יוֹצִיאוּ בַּת קוֹל חֲזָקָה

  כְּדֵי שֶׁיִּשְׁמְעוּ כְּדֵי שֶׁיֵּדְעוּ

  שֶׁכְּבָר לֹא יִשְׁתְּקוּ יוֹתֵר

  וְכָל זֹאת בְּאֶמְצָעוּת הַשְּׁתִיקָה

  וְהָאוֹת הָרִאשׁוֹנָה מִצְטָרֶפֶת לְמוֹפֵת

  וְהַמּוֹפֵת לְקֶסֶם הַזְּמַן.

  אַךְ זֶה אֲשֶׁר מוֹלֵךְ בְּמַלְכוּת אֲבוֹתָיו

  לֹא יֵדַע אוֹתָם וְלֹא יַאֲמִין. אוֹמֵר זֶה יַחֲלֹף

  כְּמוֹ שֶׁחָלְפוּ שְׁנוֹת הָרָעָב

  אוֹמֵר זֶה יַחֲלֹף כְּמוֹ הַמִּלְחָמָה הָאַחֲרוֹנָה

  אוֹמֵר זֶה יַחֲלֹף הֲרֵי כְּבָר יוֹתֵר מִדּוֹר,

  הַכְּלָבִים נוֹבְחִים וְהַשַּׁיָּרָה נוֹסַעַת וְנוֹסַעַת

  וְלֹא נֶעֶצְרָה לְרֶגַע לְאִסּוּף

  וְאֵלֶּה שֶׁלֹּא נֶאֶסְפוּ מִתְקַהֲלִים עַכְשָׁו

  בִּמְאוֹת אֲלָפִים

  וְיַעֲשׂוּ הַכֹּל גַּם אִם בְּאוֹתוֹת וּבְמוֹפְתִים

  וּבַיּוֹם הַהוּא יֵצְאוּ

  וְיַעַמְדוּ בְּשֶׁקֶט מוֹפְתִי אֶל מוּל הַפַּרְגּוֹד

  וּבְאֶצְבְּעוֹתֵיהֶם הָרְעֵבוֹת יַקְלִידוּ

  אֶת עֲתִידָם.

  http://www.youtube.com/watch?v=m7X5rrnNyvE&sns=em

  David barbi

 79. Bekibr@gmail.com'בקי

  לקרוא ולא להאמין… מבקר המדינה מוטה! היועמש פונה לסעיף 28 ???
  פנה למבקר ושאל מדוע לא נחקרו העובדות המוצגות ב- 2011 ? ב-2013 ? ב-2014 ?
  אשרנו שרביב דרוקר קיים!

 80. nils

  איזה יופי,
  הדרוקרון מסנן תגובות אינטילגנטיות, שתוקפות אותו.
  העיתונאי שהפך לעיתונאי החצר, של השמאל.

  מפרסם טיוטה ישנה, שאפילו לטענתו אולי לא נכונה. וחושב שכולם מטומטמים.

  מסתבר שיש יותר מדי שמאלנים מטומטמים
  שבטוחים שמה שהדרוקרון כותב, ירד יחד עם לוחות הברית מהר סיני.

  הקרן החדשה לישראל מעולם לא היתה מרוצה יותר.

 81. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הגיע הזמן לתחקיר מלא על המבקר – מניסיוני האישי, מדובר על מוסד הזוי ביותר.
  הגיע הזמן לבדוק את ממדי השחיתות שם

 82. Pingback: טיוטת דו"ח ביבי טורס – תשובה לטענות ליבסקינד, יואב יצחק ו"ישראל היום" | הבלוג של רביב דרוקר

 83. עדנה

  כל הכבוד לרביב דרוקר הגיע הזמן לצאת במחאה המונית נגד ממלכתם של הקיסרים לבית נתניהו שמסמאים את עיניהם של העם הקורס תחת העומס בשל נהנתנותו של השלטון המביש.

 84. corola@walla.com'אבידן יורם

  מבקר המדינה והיועץ המשפטי לממשלה הם פושעים בחסות החוק, העלמת עין והשתיקה מעידים על חוסר מעש וטיוח מלא של הפשעים של ביבי וחבר מרעיו ששודדים כל חלקה טובה .ממלאים את פיהם מים ומועלים בתפקידם, נותנים חסות למעשים פלילים בארצנו.
  אין יותר בושה בארצנו. דורכים על גויות בסגנון דע"ש.

 85. Salomon.kohana/@yahoo.fr'כהנא שלמה

  תודה רבה על כל העבודה האמיצה שלך.הגיע זמן שמישהו יחסוף את המערכת המסועפת של כל השימוש הזדוני בכספי הציבור,ואת אלה שעושים זאת,ואולי נצליח להיפטר מהם סוף סוף. אז שוב תודה.

 86. אבי אסא

  רביב,אני מפסיק לאהוב את כתבותיך ואותך, אתה מוכיח שוב ושוב כי מאכילים אותנו חרא ואנו לא שבעים….

 87. שילה-אחד שיודע

  עבודה מדהימה עשה רביב דרוקר והוא ממש לא ראוי לקיתונות הבוז שמקבל ומטענות שכאילו עושה זאת כמסע נקם.כל העובדות שהציג רביב דרוקר מקורם ממידע שקיבל מאחד העובדים במשרד ראש הממשלה.זה כבר התפרסם בעבר ויש מספר אנשים היודעים מי העביר לרביב החומר ובאיזו מדיה.החומר עבר לא רק לרביב שהיה מספיק אמיץ ללכת ראש בראש עם הראש של ביבי.או לחשוף אותו או שייחשף לבד.רק כך יגמר הביבי.רביב תהיה אמיץ ועזוב המשחקים.היו עיתונאים שחשפו מקורות בשביל הרבה הרבה פחות ולא בשביל אידיאולוגיה.ענת קם זה בקטנה.הצלת המדינה קודמת למקורתחשוף ולך למשטרה״.הגיע הזמן שאולמרט וביבי יפגשו ויקימו קואליציית ביבי /ראשון טורס .

 88. nurita24@gmail.com'נורית גושן

  בלי רביב דרוקר האמיץ והישר ודומיו – המון שחיתויות היו ניסתרות מעינינו – וגם ובעיקר של ביבי שרהל'ה וחבריהם . תודה לך רביב על אומץ ליבך ויושרך – מעריצה אותך על כך , וחוץ מזה אתה פשוט נורא נחמד אמיתי !!!

 89. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  גם אני החזקתי מרביב דרוקר עד שראיתי את הכתבה שלו על הבורסה שהיתה מלאה באי דיוקים ויותר בניסיון להכפיש את העובדים שם,והביא להעיד את שני הגנבים הנאלחים האחים בן דור שארבעה חודשים לפני הכתבה האומללה גנבו והעלימו עשרים ושתיים מליון דולר!!! סכום בלתי נתפס, והעיתונאי בשקל הזה הביא אותם בתור העדים המרכזיים!! רביב- תתביש לך!!

 90. רמי דקל

  רביב דרוקר הוא לא שכח להיות יהודי, הוא לא מהמפחדים, ממשפחות הפשע היהודיות …

 91. שרה

  אני פוקדת על כל החיילים בצבא האמת שלי, להסתער על דרוקר.
  קדימה הסתער!

 92. yigal@gorenp.com'יגאל גורן

  ככל שחולף הזמן הכתיבה העתונאית והסיקור הטלןיזיוני הופכים לקשים יותר ויותר בגלל מדיניות האנטי דמוקרטיה של הממשלה והשלטון הנוכחי.אנשי הטלויזיה והעתונות פוחדים לבצע תחקירים במיוחד כשהכתובת היא אנשי השלטון.זה מזכיר את מצב העתונות ברוסיה של פןטין ובסין.
  לכן על רקע זה יש להוקיר כתבים מקצוענים ואמיצי לב הממשיכים בעבודתם החשובה ובראשם רביב דרוקר.20 שנה הייתי כתב טלויזיה שלחם תמיד למען חופש הדבור ומשום כך אני יכול להעריך מאד את עבודתו של רביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.