עוד מידע על מופז

| 4 בנובמבר 2008

יש עוד כמה שמות במסמך ששווים אזכור:

אחרי הפריימריס, התלוננו אנשי מופז שהמנגנון של "קדימה" עבד עבור לבני. שינו מספרי קלפיות ברגע האחרון (זה פוגע במערך הממוחשב של תמרוץ בוחרים) וכאלה. כשאתה מסתכל על שמות הפוקדים של מופז, על פי המסמך שלו עצמו, אתה לא יכול שלא לשאול את עצמך מה עושה שם שולי פנחס, סמנכ"ל הארגון של "קדימה" ובעל קשר ישיר לארגון הפריימריס. כן, השמועות על כך שסייע למופז לא חדשות ובימים האחרונים של הקמפיין הוא התפייד, אבל מכאן ועד מיקומו כפוקד מרכזי של מופז, ששלוש אחיותיו משמשות כפוקדי משנה, המרחק לא קטן.

יש עוד שם שקשור למנגנון – משה ביבי. הוא מנהל הסיעה של "קדימה" ואמור להיות גורם אובייקטיבי. שימו לב ששמו מחוק בעט. כנראה, כי ביבי תפס את עצמו תוך כדי הקמפיין ולקח קצת מרחק ממופז.

דיווחים עקשניים טוענים שלבני, כשתתפנה, תבצע הפיכת חצר במנגנון של "קדימה" ובין השאר תדיח את המנכ"ל המכהן, עדי שטרנברג. מקורותיי אומרים לי, שהיא מייעדת לתפקיד את משה שחורי, שהיה מנהל מטה הבחירות שלו ושימש בעבר כקצין מודיעין ראשי. ייתכן, שחלק מהמוטיבציה שלה לבצע את השינוי הזה מתחילה בכך שהמנגנון דווקא עבד לטובת מופז בפריימריס.

שם אחרון – ג'ומעה אזברגה. הפוקד המרכזי בלוד. כשהתחילו הפריימריס, עשינו תחקיר על מיהם מתפקדי "קדימה". גילינו הרבה מתפקדים, שלא ידעו שהתפקדו ועוד לא מעט מתפקדים שהקשר שלהם ל"קדימה" רופף עד לא קיים (המשטרה הזדרזה אז להודיע שהיא פותחת בחקירת משטרה. מישהו שמע משהו על זה מאז?). בלטה מאוד הנוכחות של חמולת אזברגה מלוד. עשרות אנשים שהקשר שלהם ל"קדימה" לא ממש ברור. התקשרנו לכמה מהם, הם בקושי ידעו על מה אנחנו מדברים. אלו שידעו אמרו – ג'ומעה יחליט. והנה הוא ג'ומעה שלנו. ברשימות של מופז.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.