ארכיון חודש: פברואר 2007

YNET: רביב דרוקר נחקר באזהרה. 5.2.2007

5 בפברואר 2007
 

הפרשן הפוליטי של ערוץ 10 נחקר באזהרה במשטרה בחשד להפרת צו איסור פרסום בפרשת שר האוצר הירשזון, כך מדווח היום "ידיעות אחרונות"

רביב דרוקר, הפרשן הפוליטי של ערוץ 10, נחקר באזהרה במשטרה בחשד להפרת צו איסור פרסום באחת הפרשיות הקשורות לשר האוצר אברהם הירשזון. בנוסף לדרוקר נחקר בנושא גם אלי רכלין, עורך בחדשות הערוץ.

נגד שר האוצר הועלה חשד לפיו בעת שכיהן כיו"ר הסתדרות העובדים הלאומית לפני מספר שנים לא דיווח על מעילה שאירעה בעמותת ניל"י ושאותה ביצע

לכאורה יו"ר העמותה לשעבר, עובדיה כהן. הירשזון, על פי הידוע, הדיח את כהן לאחר המקרה אולם על פי דו"ח המבקר לא דיווח על כך למשטרה.

המשטרה מסרה בתגובה לידיעה: "ביחידה למאבק בפשיעה הכלכלית מתנהלת חקירה בחשד לביצוע עבירה של הפרת הוראה חוקית בכך שהופר צו איסור פרסום. הצו עדיין בתוקף ומתייחס לעמותת ניל"י ו/או להסתדרות העובדים הלאומית. במסגרת חקירה זו נחקרו ביום חמישי שני בעלי תפקידים מערוץ 10".

מערוץ 10 נמסר כי: "חדשות 10 לא הפרו כל צו איסור פרסום, אנו בטוחים שברגע שילמדו באגף החקירות את הצו ואת הטקסט, יגיעו גם הם לאותה מסקנה". רביב דרוקר הצטרף לערוץ 10 ב-2003. בנוסף לעבודתו כפרשן פוליטי, הוא משמש גם כמגיש מהדורת יום שישי לצד עופר שלח.