פסק דין מעניין שדן במקרה של שוקי משעול

| 20 באפריל 2016

מכיוון שהמקרה של שוקי משעול, אותו בכיר ברשות המיסים, עלה לאחרונה לכותרות בסדרה של ארנה בן דור, "דיני נפשות", כדאי אולי להביא כמה קביעות שיפוטיות בפסק דין שזה עתה ניתן בביהמ"ש השלום בתל אביב על ידי השופט עמית יריב. המקרה בקצרה הוא שמשעול התכתש עם חוקר פרטי בשם אליעזר בר בפייסבוק. על מה שכתב בר, משעול תבע תשון הרע על 75 אלף שקלים. וכך קובע השופט יריב (אם פסה"ד דווח כבר איפשהו ולא ראיתי, אז סליחה על בלבול המוח ואי מתן הקרדיט):

ייאמר כבר בפתח הדברים כי הצגה זו של משעול את העבירות שבהן הורשע – היא הצגה לא מדויקת, בלשון המעטה…כל ניסיון להמעיט מחומרתן של עבירות אלה – וניסיון להציגן כעבירות "מינוריות" – הוא ניסיון סרק שמוטב היה לולא נעשה. מדובר בפקיד בכיר במערך גביית המיסים. מדובר במי שפרטיו של רבבות נישומים פרושים לפניו – הפרטים האינטימיים ביותר של חייהם העסקיים הכלכליים. מדובר במי שיכול היה בלחיצת כפתור למחול על חובות, קנסות, פיגורים וכיוצא באלה – ובשיחת טלפון אחת יכול היה להורות על פתיחת חקירה נגד עוסק. והנה אדם זה ממש נמצא משוחח במשרדו עם שני אנשים לפחות (עו"ד קליין ואפללו) מוסר להם מידע פרטי על נישומים שלא אמור היה להימצא בידיהם כלל ועיקר ואף מייעץ לאחד מהם – עו"ד קליין – מהי הדרך הטובה ביותר "להשמיד" עוסק פלוני.

לטעמי, מדובר בעבירה מן החמורות שיכול עובד ציבור לעבור במסגרת תפקידו, שיש בה הפרה בוטה וחמורה של חובת הנאמנות של עובד ציבור לציבור המשלם את שכרו ולמדינה המעסיקה אותו…גם בטענתו של משעול כאילו הרשעתו בסעיף של קבלת דבר במרמה עניינה קבלת סכום זניח של 542 שקלים יש חוסר דיוק משמעותי…לא בטעות מדובר, שבעטייה קיבל משעול 542 שקלים עודפים בגין תקלה מקרית, כי אם בשיטה ממש…גם בהיבט זה בולטת סלחנותו של משעול כלפי עצמו וכלפי התנהגותו וגם במקרה זה אינני יכול להיות שותף לעמדתו שלפיה מדובר בעבירה "מינורית"…

אני סבור כי בעיקר בהתחשב במעמדו של משעול, בתפקידו הבכיר ובאופי העבירות – יש לומר כי מדובר בעבירות שיש עמן קלון ועל כן עומדת לבר הגנת האמת בפרסום בעניין זה

(לגבי הטענה של משעול שחשף שחיתות) משעול הסתפק בצירוף הקדשה שכתב מר אריה אבנרי לספרו "זעקי ארץ מושחתת) ובה הביע את הערכתו על "פעילותך המבורכת לביעור השחיתות ברשות המיסים". מבלי לגוע מפועלו של מר אבנרי, נדמה כי לא ניתן לראות בהקדשה זו כל ראיה של ממש לתפקידו של משעול כחושף שחיתות.

השופט יריב כן זיכה את משעול ב – 5,000 שקלים פיצויים על כך שבר כתב שהוא קיבל שוחד, אבל קיזז אותם מההוצאות שפסק לחובת משעול ולטובת בר. השורה התחתונה – משעול לא יקבל שקל מהתביעה.

תגובות

תגובות

21 thoughts on “פסק דין מעניין שדן במקרה של שוקי משעול

 1. Refaelridnik@walla.com'Refael

  דרוקר
  אתה מאכזב, אתה כושל.

  542 שקל זה מה ששפטו את נשעול.
  אז אל תבלבל את המוח.

  גם אתה בא לחלץ את רות דוד מהצדק שהיה צריך להעשות איתה ???

 2. urikkr@gmail.com'יוריק קרמר

  רביב, בהרבה בלוגים אחרים וגם בזה, אתה מוכיח את צדקתך. תפקידו של עתונאי לברר את העובדות ולהציגן בפני הציבור. אתה עושה זאת היטב. הלוואי ועתונאים היו יותר מבררים עובדות ופחות מדווחים מה שיחסי ציבור אמרו להם.

 3. יניב

  שופט הססן ופחדן שהיה צריך לקרוע לגזרים את משעול – עובד המדינה הבכיר על התנהלותו העבריינית!

 4. noy@kinneret.co.il'נוי אהרון

  שוב מאכילים אותך בכף המלוכלכת של הפרקליטות:
  1 כמה כסף הושקע בחקירה הזו ע"י רות דוד שהגנה "בחרוף" נפש על בכירים ברשות שלכאורה פשעו ?
  2 תבדוק האם גם כאן רונאל פישר טמן ידו בעסקות טעון מוזרות עם רות דוד
  3 למען ההגינות דבר גם עם שוקי משעול דבר שכל עיתונאי בכיר היה עושה
  אבל לדעתי לא תעשה דבר ממה שצוין לעיל
  שוב כשלת ביצוג של הפרקליטות בלבד…..

 5. shuki.mishol@gmail.com'שוקי משעול

  2016-04-20 19:30 – אני מתפלא עליך רביב דרוקר , גם אתה נפלת בפח של הפרקליטות ?! , עוד לא הבנת שמערכת המשפט שלנו מזוהמת ?!!

  כששופט בישראל אומר במהלך דיון סיכומים באולמו בבית המשפט בפני קהל רב אני מצטט :
  " פנו אליי ממשרד המשפטים והתענינו בתיק הזה הוא פופולרי ואני מציע שתגיעו לפשרה כדי שלא אצטרך לכתוב פסק דין " זה מעורר סימני שאלה ! אצלך לא ?
  כששופט אומר בדיון אין לכם סיכוי בערעור אני מכיר את ערכאת הערור מעלי , זה כבר מעורר תמיהה !!

  על איזה קביעות שיפוטיות אתה בדיוק מדבר מר דרוקר ? , כששופט קובע שמבחינתו אין הבדל בין 500 ש"ח ל 542,000 ש"ח – זאת קביעה שיפוטית אכן מעניינת אדם יכול שלא לשים לב שהופקדו בחשבונו 542,000 ש"ח בדיוק כמו אותם 500 ש"ח עלובים .
  השופט יריב כתב את זה בפסה"ד שלו שאתה צוטטת כאן וחבל שבחרת להשמיט דוקא
  את הקטע הזה .

  איך בכלל ניתן לקבוע קביעות שיפוטיות מבלי לשמוע ראיות ? הקביעה השיפוטית המוזרה שנקבעה בפסה"ד היא הקביעה החד משמעית כי יש לשון הרע מצדו של הנתבע , להזכירך שזאת תביעה לשון הרע שאני הגשתי כנגד אלי בר כן אותו אלי בר שהורשע בפלילים בפגיעה בפרטיות ואתה דרוקר עשית עליו כתבת תחקיר , מצד שני כותב השופט יריב עמית
  " התביעה נדחית איפה " ? נראה לך קביעה שיפוטית עניינית ??

  מעולם לא נקבע ולא נאמר בשום מקום שאני יעצתי לעו"ד קליין מה היא הדרך הטובה
  ביותר " להשמיד " עוסק פלוני – ההפך הוא הנכון , אמירה כזאת שלך היא בגדר הוצאת דיבה ולשון הרע ואני מציע לך לבדוק זאת .

  מעניין מר דרוקר שלא העזת לכתוב על הקביעות השיפוטיות בהחלטת מדלבליט בעניין
  רות דוד , וגם לא העזת לכתוב על הבג"צ שהוגש כנגד החלטת מנדלבליט ורות דוד שעברה עבירות חמורות ביותר של פשע פי עשרות מונים ממה שיוחסו לי , ואם אני קבלתי חצי שנה בית סוהר היא צריכה לקבל לפחות 20 שנה !!

  אם אתה אכן רוצה להתעמק בקביעות השיפוטיות בענייני אני מזמין אותך לעשות כך ומבטיח להעמיד לרשותך את כל החמר הנדרש ויותר מכך .
  פסה"ד שאתה בחרת לצוטט רק את חלקו ורק חלקים מסוימים ממנו , מעניין למה ? פורסם כבר יותר מפעם אחת – לא ידעתי שאתה על תקן של לוח מודעות !

  אני מצפה לתשובה עניינית ממך דרוקר ולהתייחסות לדברים שכתבתי כאן .

  שוקי משעול
  חושף פרשות שחיתות ברשות המיסים
  ובמערכת אכיפת החוק .

 6. 4lev2u@gmail.com'דודי

  רביב הפכת לשפן בתחפושת של עיתונאי
  במקום לרדת לפרטים על מעשיי רות דוד בפרקליטות אתה בוחר לנגח את שומרי הסף של הדמוקרטיה תתבייש שאתה מתפרנס מליקוקים ולא מעבודה שמכבדת אותך
  תפתח את העיינים והאוזניים תראה כמה זוהמה יש במערכת המשפטית
  את הסירחון מריחים כבר בכל המדינה
  שוקי משעול העם השפוי איתך כל הדרך

 7. zeevlavee@gmail.com'זאב

  רביב
  איכזבת אותי
  גם אם שוקי מישעול אינו צדיק גמור, איך אפשר להשוות את זה עם השחיתות ברשות המיסים שהוא ורפי רותם ועוד 13 חוקרים הנגישו לפרקליטות שעשתה כלום עם המידע?
  איך הושקעו מליוני שקלים במעקב צמוד אחרי שוקי מישעול (כמו פושע גדול) על ידי המדינה ורות דוד כדי למצוא דרך להפליל אותו
  האם עברת מתרס, ומצאת שצריך להיות בצד הנכון של החמאה?
  אכזבת אותי מאוד

 8. טרנדי

  סוף סוף מאמר מתבקש של עיתונאי לא פופוליסט כמו רבים אחרים שמאכילים את ההמון המתלהם במה שהוא רוצה לשמוע

 9. guy.elram@gmail.com.com'גיא

  אני תוהה: איך 542 שקלים הפכו ל"שיטה של ממש"??? מה, הוא לקח אותם בעשרות אגורות, יום אחרי יום? מי שמצטט את פסק הדין ההזוי ולא מבין מה הוא קורא, צריך לתלות את נעלי העיתונאי שלו…

 10. syardeny@yahoo.com'שי

  כלב השמירה של הדמוקרטיה הוא פודל כבר הפסקנו להאמין לכול מיני עיתונאים עם אינטרסים חבויים לצד הדיווח שלהם בושה לעיתונאים ולמדינה ובושה גדולה לאח של העוזר מאמן

 11. רביב דרוקר Post author

  שוקי שלום,
  ביקשת שאגיב עניינית לכל טענה והייתי שמח לעשות זאת, אבל קצת קשה. לא הייתי באולם בימ"ש ולא יודע מה השופט אמר. ציטטתי מפסק דינו ולדעתי, לא חטאתי לרוח פסק הדין. האיום נוסף שלך בדיבה על ה"השמדה", הוא קצת לא במקומו, כשמצטטים מפסק דין.
  לעניין רות דוד – ברור שמה שהיא לכאורה עשתה חמור מאוד. אתה שואל למה לא התייחסתי והתשובה היא שאני לא מתיימר להתייחס לכל נושא וכול נקודה. אני יכול להתמצא רק במספר נושאים מוגבל ולא פעם יש לי תחושה שאני דווקא מתבטא ביותר מדי נושאים. באופן כללי, ברור שקבלת המתנות היא שערורייה, שמטילה צל כבד על כהונתה בפרקליטת מחוז, אבל כל עוד לא הוכח שזה השפיע על תיקים, אז אני יכול לקבל שהחליטו לא להגיש אישומים גם על התקופה הזאת (בהינתן שיש כתב אישום על תקופתה כעורכת דין פרטית).
  לגבי תיפקודי כלוח מודעות – כאמור, אני לא ראיתי את פסק הדין הזה בתקשורת וחשבתי שנכון להביא אותו כי בעיניי, הדרך בה אתה מציג את הרשעתך אכן חוטאת מאוד לאמת. הפרקליטות והמשטרה אכן השקיעו מאמץ מטורף בסיפור הזה, שלא פרופרציונלי לעבירות הסופיות בהן הורשעת, אבל זה לא מלבין בכלום את העבירות עצמן. אני מבין מאחת התגובות שזה התפרסם ב"גלובס" עוד לפני הפוסט הזה.
  גם החתימה הקבועה שלך כ"חושף פרשות שחיתות ברשות המיסים" היא, למיטב ידיעתי, מוגזמת אל מול המציאות, אבל עסקו בכך כבר בתי משפט ואין לי עניין להיכנס גם לויכוח הזה.

 12. syardeny@yahoo.com'שי

  רביד אם לא היתה באולם ולא יודעת מה השופט אמר למה אתה כותב ומצתת מפסק דין שלכאורה נראה כמו תפירת תיק ופסק דין מושחת.אני לא קורא את הבלוג אבל אם לא התיחסתה בעבר לפרשת רשות המיסים לניגוד האינטרסים של היועץ וינשטין ,להתהלות במכון הפטלוגי ומבקר המדינה אז אני לא מבין למה לכתוב על שוקי משעול ?

 13. טרנדי

  אני מאוד מעריך את העובדה שמר דרוקר טרח להגיב ואני מזדהה עם כל מילה בתגובתו. יחד עם זאת אני חייב להגיד לך, מר דרוקר, שצריך לגלות קצת יותר הבנה כלפי מר משעול משום שאין איש משים עצמו רשע ואי אפשר לדרוש ממנו להיות אובייטקיבי כאשר בית המשפט פוסק נגדו שוב.

 14. shuki.mishol@gmail.com'לפשוקי משעול

  2016-04-21 19:17 רביב דרוקר , חזרתי עכשיו מביה"ש אולמו של השופט בארי השלום ת"א , שם מסרתי עדות בתיק של רפי רותם וראיתי כעת את תגובתך . מציע לך לקרוא את העדות שלי ושל אחרים שם להבנת התמונה של חשיפת השחיתות ברשות המיסים . אני מעריך את העובדה שהשבת לתגובתי אליך והייתי רוצה שתהיה קשוב יותר לפרשה אותה חשפנו אני , רפי רותם ואחרים ,
  וכפי שאמר מני מזוז אז יוהמ"ש היום שופט עליון – פרשת רשות המיסים היא פרשת השחיתות החמורה ביותר שנחשפה עד כה במדינת ישראל מאחר ונתגלו בה סימנים של מאפיה !!! מי שלא הבין מדובר בתוכנית של ביבי נתניהו כשר אוצר ואיתן רוב לאיחוד אגפי המיסים לרשות אחת תחת הנהלתו של איתן רוב ולא ארחיב יותר כאן לגבי המשמעויות של כך !! רק אזכיר שפעילי ליכוד כמו יורם קארשי וקובי בן גור נמצאו בחקירת פרשת רשות המיסים כרטיס פתוח אותה חשפנו כמביאים ומוציאים ברשות המיסים ובמרכז הליכוד בתקופתו של איתן רוב ואח"כ ג'קי מצא .

  לעניין ציטוט מפסה"ד עדיין לא הסברת למה השמטת את אמירת השופט בתוך פסה"ד שאין הבדל מבחינתו בין 500 ש"ח ל 542,000 ש"ח ?

  ובנוסף לידיעתך, מעולם לא הואשמתי שיעצתי לעו"ד קליין איך להשמיד עוסק פלוני , מעולם לא הורשעתי בעבירה כזו וזה לא נאמר בפסה"ד של השופטת שיריזלי תיק 2829/06 אתה מוזמן לקרוא אותו . אמירה כזו היא לא נכונה ותלושה מהאמת גם אם שופט שלום שלא שמע את הראיות אמר אותה וזה לא אומר שניתן להסתמך עליה ולפרסם זאת כך מבלי לבדוק זאת , במיוחד שפסה"ד אינו חלוט ועדיין לא ניתנה החלטה בערעור , אני מוכן להעמיד לרשותך את תמליל השיחה והקלטת השיחה עצמה עם עו"|ד קליין במשרדי כדי שותווכח בעצמך .

  פסה"ד של יריב עמית פורסם , בגלובס , פורסם בניוז 1 , פורסם בישראל היום . מהכרותי את פועלך ומבלי להעליב חס וחלילה , נראה לי מוזר שאתה ממחזר חומרים וכותב על כך בלוג שלם במיוחד כאשר סירבת עד היום לעסוק בפרשת רשות המיסים ובחושפי השחיתות שלה שוקי משעול ורפי רותם .

  לידיעתך אני חשפתי שחיתות באגף המכס ומע"מ כבר בשנת 2000 ועל כך הגשתי בג"צ 8550/00 ובעקבות כך הודח אז מוטי אילון מנהל אגף המכס מתפקידו את זה אתה יכול לשאול את מרדכאי גינת .

  את פרשת רשות המיסים אני יחד עם רפי רותם חשפנו בפני מבקר המדינה ומשטרת ישראל , הפרשה שהובילה לחשיפת השחיתות היא פרשת " אלוג " , כנראה שמיטב ידיעתך לא מספקיה כאן ואני מציע לך לבדוק עם קלמן ליבסקינד ועם מקורותיך במשטרת ישראל יאח"ה .

  אני זה שחשפתי לראשונה על דוכן העדים בבית המשפט את מערכת היחסים הפושעת שבין רונאל פישר ורות דוד ואת התנהלותה המושחתת כפרקליטת מחוז .

  ושוב אני מציע להעמיד לרשותך את כל החמרים שברשותינו ,כדי ללמוד את הפרשה ולחשוף בלי פחד את האמת בפני הציבור .
  ואולי לתקן בכך ולהבריא ולו במעט את מערכות השלטון במדינת ישראל .

  שוקי משעול
  חושף פרשות שחיתות
  ברשות המיסים ובמערכת אכיפת החוק .

 15. ציון

  מר דרוקר היקר,
  מר משעול מצהיר שהוא מוכן להעמיד לרשותך את כל החומר שבידו. זה אמור להיות מתנה נפלאה לכל עיתונאי העוסק בתחקירים
  האם תרים את הכפפה?
  זו תהיה ההוכחה שאין לך מניעים נסתרים בהגנה כה רצופה על הפרקליטות.

 16. shuki.mishol@gmail.com'לפשוקי משעול

  2016-04-22 רביב דרוקר – מצא חן בעיניי הראיון להפוך את המקרה שלי למשפט ציבורי . עכשיו שרות דוד ובתי המשפט גמרו את מלאכתם , הרשיעו אותי על 542 ש"ח ועל פגיעה בסודיות ובפרטיות מול " חבריי " כפי שכונו עו"ד קליין ואפללו וגזר עליי חמישה חודשי מאסר בפועל , לאחר ההתנפלות עליי מצד גורמי תקשורת ואחרים ולאחר שהצעתי לך לקבל את החמרים ממני כדי שתשפוט בעצמך ולא הרמת את הכפפה, מצאתי לנכון להביא את העובדות בפניך ובפני כל עם ישראל. מבחינתי עכשיו זה הזמן להביא את המקרה שלי למשפט הציבור ושהעם ישפוט האם " כדור הארץ שטוח או עגול " ?!.

  רקע: שוקי משעול – אב למשפחה בת שלשה ילדים ונכדים ,עובד בכיר בשירות
  הציבורי למעלה מ 30 שנה , קצין לוחם בצה"ל בדרגת רס"ן לקח חלק פעיל
  במלחמות ישראל וסיכן חיו יותר מפעם אחת , מנהל בכיר במע"מ ת"א בעל
  אות ותעודות הצטיינות בשירות המדינה , עבר פלילי צח כשלג עד למקרה
  זה בו החליט איתן רוב מנהל רשות המיסים לחסל אותי באמצעותה של רות
  דודבגלל שעמדתי בראש קבוצה של 15 עובדים שחשפו שחיתות של
  מאפיה ברשות המיסים מה שעלול היה להביא להרשעתו ולחיסול תוכנית
  ההשתלטות של איתן רוב על אגפי המיסים – הקמת רשות מיסים אחת
  בראשותו .

  עו"ד שמואל קליין – עבד למעלה מ 20 שנה ברשות המיסים בתפקיד מנהל
  מדור חקירות בת"א , באותו מבנה בו אני עבדתי ומשם היכרותינו , קליין
  פרש מהשירות הציבורי ושימש עו"ד בשוק הפרטי , בגלל ההתמחות שלו
  בנושאי מיסים ייצג מספר רב של לקוחות מול כל משרדי האגף זכה לאמון
  רב ומתוקף תפקידו רשאי היה לדרוש ולקבל מכל יחידות האגף מידע
  ופרטים בקשר ללקוחותיו .

  אפללו – איש פשוט ביותר ללא השכלה תיכונית , אחרי שיחררו מצה"ל
  החל לעבוד בשוק הפשפשים ביפו , אני הכרתי את משפחתו
  שהתגוררו בזמנו ליד בית הוריי , החלטתי מתוקף סמכותי
  לגייס אותו כמקור מודיעיני תוך הבטחה לקבל אותו לשירות
  המדינה לאחר שיוכיח עצמו בעבודה , האיש ברח מהארץ לאחר
  שרות דוד החליטה לחשוף את דבר היותו מקור .

  בהיותי ממונה אזורי מע"מ יעיל וסוס עבודה , החלטתי לקיים מידי חודש פגישות עבודה עם מייצגי לקוחות באזור שלי שהם רו"ח יועצי מס ועורכי דין , כל פגישה כזו ערכה בין שעה לשעתיים ומטרתה הייתה לקדם את הטיפול בתיקי העוסקים ולהביא בצורה מהירה וביעילות לגביית מיסים רבה ככל האפשר .

  החקירה הסמויה אותה התניעה איתן רוב נגדי ביאח"ה ( יחידה ארצית לחקירות הונאה לא פחות ) באמצעות רות דוד ומירי גולן החלה בדצמבר 2003 כללה אלפי שעות האזנת נפח , מעקבים של הסמויה ו 2700 שעות צילום וידאו למשרדי , החקירה הפכה גלויה במרץ 2005 והושמתי במעצר 12 ימים בתנאים מחפירים .

  במהלך צילומי הוידאו למשרדי צולמו מאות שיחות שלי עם מייצגים עורכי דין , רואה חשבון , יועצי מס .

  כמו גם עשרות שעות של שיחות עבוד עם עו"ד קליין הנה לכם שיחה של דקה וחצי מתוך שעתיים של פגישת עבודה עם עו"ד קליין בנושא של אותו עוסק פלוני ( ב.ה)
  מצרף את התמליל כדי שתשפטו בעצמכם ( חשוב כמובן לשמוע את השיחה שכן התמליל לא משקף את טון השיחה סימני השאלה וכיוצ"ב ) .

  מצ"ב מסמך של הפרקליטות , עדות של אפללו בפרקליטות שמאשר את היותו מקור מודיעיני שלי , מסמך שהוסתר על ידי הפרקליטות מצוות ההגנה שלי , אפללו היה עד תביעה של הפרקליטות ולכן נמנע ממני לשוחח איתו כל זמן שפרשת התביעה לא הסתיימה , בעקבות מסמך זה התביעה ויתרה על אפללו ולא הביאה אותו להעיד בבית המשפט , אפללו אחרי חשיפתו בפרקליטות ברח מהארץ .

  עם ישראל תשפטו בעצמכם המשפט הציבורי בפרשת שוקי משעול
  החל בפייס בוק היום .

  חג חירות שמח
  לכל עם ישראל וגם לך רביב דרוקר .

  שוקי משעול
  חושף פרשות שחיתות
  ברשות המיסים ובמערכת אכיפת החוק
  ( מסמכים צורפו בדף שלי ואצלך בדף כאן לא ניתן לצרף אותם )

 17. אלי בית

  כמי שמאוד מעריך את רביב דרוקר, אני מקווה שהמאמר הבא שלו לא יגן שוב על מַפִיָת הפרקליטות

 18. curiositybsd@gmail.com'אחיתופל

  וואו כמה חוסר הוגנות במאמר אחד

  הרי במענה פרטי שמשעול כתבת שזה מוזר מאמץ הפרקליטות לתבוע את משעול על פחות מ-600 ש"ח.
  ראוי היה שזה יהיה הפתיח של הכתבה כי היא מאירה עד כמה הפרקליטות ורשות המיסים מנסים לחסל מי שצוקח כמו תרנגול מרוט נוצות "הרשות מושחתת , הרשות מושחתת"

  הרי במקביל רפי רותם שמבקר המדינה העיד אליו שהוא אדם מאד לא נעים ועדין בחר לתת לו הגנה של מבקר המ דינה וקבע שהרשות נהגה אתו בחוסר5 הוגנות קיצוני.

  לא מוזר לך ששנים שצוחים בקולי קולות הרשות מושחתת ואז מנגנון הצדק נעמד מולם בכול כוחו?
  זה לטעמי העיקר בהקשר של שוקי משעול, רדיפה מתמשכת של רשויות החוק כאשר כנגד עומדת התייחסות הפרקליטות לעו"ד דוד.
  ברור שזה באמת לא התפקיד שלך לקבוע באם היא אשמה,
  אבל בוודאי שבמאזן הדברים לראות ולא להאמין איך הפרקליטות גנזה את האשמה אל מול ההתנהלות מול משעול מעלה תהיות רבות על הפרקליטות.

  תביעת הדיבה והתוצאה שלה לא רלוונטי למאבק' של שוקי משעול רפי רותם כנגד מעשי רשות המסים.

  חבל שאתה נותן יד למאמצים להשחיר את פניו (יש מספיק אנשים שכלה), במקום לתת ולו מילת עידוד אחד לטובתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.