דו"ח המבקר ביבי טורס – המבקר צודק, המבקר עושה ספין

מבקר המדינה צודק. היועץ המשפטי לממשלה (ויינשטיין, לא מנדלבליט) טייח את התחקיר הזה, הגן על ראש הממשלה, מרח את החקירה. חלק מסיפור המעשה מסופר כאן. באותה נשימה, המבקר טוען את זה כדי להסיט את האש ממנו. אין טייח יותר גדול ממנו בסיפור הזה. הוא העביר ממצאים על מימון כפול פתאום ב 2015 ליועץ? איזה גבר. הממצאים הללו נכללו בתחקיר ביבי טורס ופורסמו במרץ – אפריל 2011. חלק מהממצאים הללו נכללו כבר בטיוטת דו"ח המבקר מדצמבר 2012. מ 2012 עד 2016 המבקר לא עשה שום פעולה חדשה בתיק. הוא רק העביר אותם ב 2015 ליועץ, שהוא ישבור את הראש. אה וכמובן הוא הוציא אותם מהדו"ח שלא תדעו חלילה.

הנה עוד סיפור מצחיק – בהודעה לתקשורת המבקר כותב שהוא גם העביר ליועץ ממצאים על השימוש בנקודות הטיסה בחברת אל על של נתניהו ומשפחתו. זו כבר שרלטנות. אני העברתי למבקר דו"ח חשוב בנושא הזה במרץ 2011. הנושא הזה כלל לא נחקר. הוא לא נכלל בטיוטות. עד אתמול (!) החומר שהעברתי, לא הועבר כלל ליועץ. פתאום נזכר המבקר שזה חמור, שזה אולי פלילי, שטייחו את זה. המבקר שעשה הכול כדי למרוח את הסיפור הזה, כולל ניסיון לקבור את המסמך היותר חשוב שיצא ממשרדו, המסמך שעסק בנסיעותיו של נתניהו כיו"ר אופוזיציה (הנה הוא. פורסם רק כאן, למרבה הצער והוא יותר חמור מהדו"ח שיפורסם ב 16:00), עושה על כולנו ספין. אל תקנו אותו. במימון נסיעותיו של נתניהו ומשפחתו לחו"ל היה הרבה פוטנציאל לחקירה פלילית או לדו"חות נוקבים של מבקר המדינה. מה שיפורסם היום בארבע אחה"צ, חמור ככל שזה ייראה בעיניכם, משקף חלק מזערי ממה שיכלו לחשוף גופי אכיפת החוק במדינה, אילו רק היו רוצים.

 

 

תגובות

תגובות

24 thoughts on “דו"ח המבקר ביבי טורס – המבקר צודק, המבקר עושה ספין

 1. klrmelamed@gmail.com'קובי מלמד

  רוצה לכתוב משהו, קשה אפילו אבל לא מסוגל. משהו שיבטא את התסכול האינסופי שלנו כאנשים שמכבדים חוק ודמוקרטיה. לא מסוגל. מול המקלדת, blackout.

  עד היכן מגיע הזיהום? מי אלה חונטת הקושרים להפלת הדמוקרטיה הישראלית באמצעות הגנה על מהרסיה? ראשי השב׳כ בפנים? שריו של רה׳מ בפנים? בית המשפט? המשטרה בפנים זה ברור. אין שאלות. ויינשטיין בפנים זה ברור. אין שאלות.

  חרה כאן לאנשים שומרי חוק ומאמינים בדמוקרטיה שקופה. חרה ברמות מטורפות.

 2. יהודה

  כל הכבוד רביב
  קל לנו לכתוב אבל אחריך כולם רודפים
  תיכף ישלחו נגדך שב"כ ומשטרה
  בינתיים הם חוגגים ועןד מעט תהיה הישנות
  אבל -אני לא יודע אם זה מנחם – אתה תירשם בהיסטוריה כמי שהגן על ישראל יותר מביבי- ש"שירת בסיירת מטכ'ל כחייל וקצין" .
  אני יודע לא הולכים עם זה למכולת
  ביבי לעומת זאת "הולך" למכולת עם 15 אלף דולר ללילה בלונדון וגם היועמ"ש והמבקר והמפכ"ל רוצים.אז למה להם ללכת ולעשות משהו נגד זה שיכול לזרוק אותם

 3. klrmelamed@gmail.com'קובי מלמד

  רוצה לכתוב משהו, קשה אפילו, אבל לא מסוגל. משהו שיבטא את התסכול האינסופי שלנו כאנשים שמכבדים חוק ודמוקרטיה. לא מסוגל. מול המקלדת, blackout.

  עד היכן מגיע הזיהום? מי אלה חונטת הקושרים להפלת הדמוקרטיה הישראלית באמצעות הגנה על מהרסיה? ראשי השב׳כ בפנים? שריו של רה׳מ בפנים? בית המשפט? המשטרה בפנים זה ברור. אין שאלות. ויינשטיין בפנים זה ברור. אין שאלות.

  חרה כאן לאנשים שומרי חוק ומאמינים בדמוקרטיה שקופה. חרה ברמות מטורפות.

 4. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  המשפחה המושחתת השקרנית הקיפה את עצמה בשומרי סף שקרנים! רביב, אל תסכים לחצי דו"ח. קיימים אמצעים להמשיך להלחם על האמת ולא לקבל את ההודעה ב16:00 כסוף פסוק. התחלת בתהליך- לך עד הסוף! ביביטורס הןא המפתח לכל מה שאנחנו רואים בעיניים כלות עד עצם הרגע הזה. אם נקבל את דין ה1/2 מבקר נלך פייפן קיבינימאט.

 5. y052054@gmail.com'חיים

  רביב, רביב!
  אובססיה, אובססיה. ביבי, ביבי.
  מדוע להאמין לך במקום לרשויות החוק, כאשר על כולנו לקבל את מילתם כשהם תובעים, שופטים לחובה, וכל הרהור שמא חלילה חלילה טעה כאן מישהו, השחית כאן מישהו מלמעלה, נדחה ב'נו! כך לדבר על רשויות החוק שלנו?'.
  ברמה המעשית על כולנו לקבל את דברם, לטובה ולרעה!
  חקרו, חוקרים, מצאו ומוצאים שאין כלום. הנח לביבי.
  אדרבה, הציבור צמא לראות את אביר זכויות החוק והאדם, זה שדורש מכל נציג ציבור, שולי ככל שיהיה, סטנדרטים מחמירים והדוקים, פרפקטציוניזם מטורף [ענין אשר ראוי למאמר בפני עצמו. רק לדוגמא, זוכר את התביעה לפסול את מנדלבליט בגלל מסמך שכן עדכן או לא? שווה בנפשך, היה שווה למערכת המשפט בישראל להפסיד אדם ישר כזה בגלל זה?! ועוד לי מילילם] מתנצל אי פעם על משהו! מתנצל ואומר בקול חד: טעיתי!
  וכשזה יקרה, יתחיל הציבור להעריך את פעליך ואותך!
  בהצלחה, יקיר.

 6. משה מרמת גן

  חבורת הזבל שאתה, מר דרוקר, מצליח להוביל, הם טיפוסים, כמוך, שלו מפנימים
  את המציאות שהציבור רואה בכם, תומכי העמותות האנטי דמוקרטיות בעליל, שנתמכים
  על ידי הברנז'ה התקשורתית והכספים של שונאי ישראל מהעולם, מנסים כמו בולשביקים שטופי
  שינאה לנסות שוב ושוב, בין בחירות לבחירות לכפות את אי האמת עלינו.
  רוב הציבור היהודי, וחלק קטן מהציבור הלא יהודי שבמדינת ישראל מזהה אותכם כחבורה קטנה
  שלא יכולה להכיל את המציאות.

  חבל שזו התרומה שלך ושל הקומץ שמלוים אותך, תורמים לטובת המדינה שלנו!

  בנימין נתניהו הוא לא משהו, אבל מול שכמוכם, כבר פעם רביעית הוא ראש ממשלת ישראל.

 7. or_ner_adv@bezeqint.net'נפתלי אור-נר

  עבודתך חשובה מאד. כה לחי

 8. s.affias@gmail.com'Shabtai

  לדעתי ביבי טורס זה כסף קטן לעומת השחיתות המסיבית של ליברמן אשר טויחה בצורה מסיבית ע"י ווינשטיין. ואדם זה יהיה שר הביטחון של ישראל? על זה צריכה לסעור הארץ ולא על כמה אלפי דולר ששמחו את לבה של שרה נתניהו.

 9. איריס בןארצי שרון

  בסוף בסוף זו הבעיה שלנו כאזרחים ומה שנשאר לנו לעשות שהשלטון יבין זה או מרד מיסים או עליה פיזית על הכנסת.מה שבפועל קורה זו התארגנות "פאלצנית" של הפגנה בכיכר הבימה וגילויי תמיכה באנשים כמו דרוקר ברשתות החברתיות.שהרי הפיכות קורות במדינות אחרות :לא מפותחות, קומוניסטיות וכ'ו. הפגנה עושים מול הפרלמנט! אבל לכל אחד פה יש מה להפסיד: עובדי ח"ח, עובדי מדינה, עובדי תעשיה אוירית,גימלאי הפנסיה התקציבית,עובדי הבנקים…

 10. ח

  ממתי המבקר הוא יועץ משפטי ב או ראש תביעה כללית ב. ? היועץ בחר לא להגיש תביעה אז הוא יעקוף אותו?
  הוא ייכתוב דוח, המבוקר יקבל אותו יגיד תודה נלמד נתקן וזהו. כנראה שאפילו לא ייפתח אותו.

  אז אוי ווי אז ייכתב באיזה דוח שלפני 10 שנים ביבי עשה קומבינה וסידר טיסה משפחתית לחול על חשבון העבודה בשיטת החיובים הכפולים או ניצל נקודות שצבר באל על במקום להעביר אותן למדינה.
  תראה בזה הטבה כמו חשמל חינם לעובדי חברת החשמל.

  וגם לדעתי ההתיישנות ממזמן חלה על העיניין הזה.

 11. טלי

  תודה לך רביב,
  הלוואי וידעתי מה עושים עם הכעס והבושה,
  לראות איך הביבי מ…. עלינו מלמעלה, והוא בטוח יצא יבש ומאופר לתפארת,
  קצתי בתסכול , איך נפטרים סוף סוף מהמושחת והדמגוג הזה???????????????!

 12. אריקו

  ביום העצמאות הבא ויינשטיין ידליק משואה.
  מגיע לו כבוד על הטיפול במשפחה מרחוב בלפור.
  האירועים שהיו צריכים להפוך לתיקים משפטיים, אבל, במקום זה, נקברו.

 13. anat8gilat@gmail.com'אתה תותח

  רביב. אני סבורה שאתה העיתונאי החשוב ביותר בארצנו. אתה לא מפחד וחושף שחיתויות שמזכירות מאפיה. הלוואי ויהיו עוד רבים כמוך חזק ואמץ

 14. rutiya2@gmail.com'רותי כרמלי

  כל פעם מחדש אני נדהמת מרמת השחיתות המתוחכמת. כועסת על תמימותי ותמימות חברי, אזרחים מן השורה, המשלמים מיסים, משרתים בצבא ומקבלים הנהגה שאוכלת בתאוה את המיסים שלהם. די. שיגמר כבר.
  רביב, אני באמת סבורה שאתה כלב שמירה ומזל שאתה שם. הבעיה היא שהכלבים נובחים והשיירה עוברת ומיאם לא ראש הממשלה יודע את זה.

 15. lofryer@gmail.com'נ.ר

  נתניהו עשה גם טובה גדולה למדינת ישראל. בטח תחשבו שהשתגעתי אבל לא, דרכו הנלוזה חשפה איך עובדת המדינה, הפקידות הבכירה, מינוי מקורבים, מה כוחו ומה רצונו של הפוליטיקאי, ואיזה דברים ושסעים מבעבעים מתחת לפני השטח בחברה הישראלית. כשהוא יילך הטראומה תהיה כ"כ גדולה שהשינוי פה יהיה אדיר.
  אפשר לומר שנתניהו במו ידיו אף מקרב את החוקה. צריך כמיהה גדולה בשביל שינוי גדול, ואם יש משהו שמשותף לכמעט כולם בימינו זה הרצון לשינוי גדול, ולדאוג לכך שתקלה גדולה מורכבת עמוקה ומתמשכת כמו נתניהו לא תחזור יותר לעולם. בשום דרך. כולם יפיקו מזה לקחים.

  אמרתי כבר בעבר; לא יודע מתי נתניהו יילך, יודע שכשזה יקרה, זה יהיה רק לחו"ל.
  פה לא יישאר כלום עבורו מלבד תיעוב, דם רע, וטראומה לאומית למשמע שמו.
  יחד איתו יעלמו כל הרגבים והחזנים, הוינשטיינים, רות דוד ושאר המושחתים שצמחו סביב רוח המפקד.
  הם לא מספיק חזקים להמשיך את מורשתו ההרסנית, הם סה"כ הקרציות שהכלב סוחב איתו.

 16. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כבר קוהלת אמר: "אין חדש תחת השמש"
  למה לצפות שמשטרה שמפקדה מונה על ידי ביבי, או מבקר שמונה על ידו או יועץ משפטי שמונה על ידו, בכלל ינסו להתחיל לחקור משהו לעומק
  כל אחד מנסה להתעלם מהבעיה, ואם אי אפשר, אז להעביר אותה למישהו אחר
  כולם יודעים על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה

 17. אורי

  רביב כל הכבוד.
  אתה מעורר באזרחים ישרים תקוה שיש אור בקצה המנהרה.

  יש אנשים הגונים בהרבה מחנות, אבל הם כולם משותקים מפחד שאם הם ישמיעו קול, אז אולי יחזירו שטחים, או שיפטרו אותם וישארו בלי פרנסה, או שלא נעים מהמשפחה שלהם, ובכלל האיראנים על הגדרות יחד עם דא"עש אז צריך לשתוק… לכן הם חושבים שמותר להיות הגונים ושותקים ומפוחדים.
  אז אני רוצה להבהיר כאן משהו חד משמעי: אי אפשר להיות איש ישר והגון ויחד עם זה לשתוק. מי ששותק אינו ישר והגון. הוא שותף לפשע.

  אני מקוה שלא תפסיק לעשות מה שאתה עושה.
  תודה לך.

 18. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה לא דו"ח, זו יציאת ידי חובה של המבקר.וייינשטיין משת"פ, אלשיך קברן.

 19. יהודה מוריץ

  אני זוכר ,שלפני מספר שנים עתונאי חשוב ,אמיץ ומהימן בשם רביב דרוקר פרסם תחקיר מפורט על פרשת הנסיעות של נתניהו בטלביזיה.
  בתגובה הגיש נתניהו תביעת דיבה נגד רביב. הייתי בטוח אז , שהתניהו לא ירשה לתביעה זו להתברר בבית המשפט, ואכן ,משהתקרב
  המועד לשמיעת המשפט, עו"ד שימרון (בא כוחו של נתניהו) משך את התביעה, אני מעריך: אגב תשלום הוצאות משפט כבדות שגובהן
  נשמר בסוד.
  בנסיבות אלו , מה עוד יכול להוסיף דו"ח המבקר ? הכל ברור בעליל.

 20. אורי

  מעניין שתמיד אנשי ימין בוחרים להם כמנהיגים את האנשים הכי מנוולים ואחר כך הם בוכים שהשמאל רוצה לעשות הדחה ולא לציית לרצון הבוחר.
  אולי קודם שאנשי הימין יפעילו את חוש הריח שלהם כשהם בוחרים מנהיגים ולא יבואו להבכיין אחר כך ?!

 21. אורי

  וואו, כמה מפתיע – אתה מביע תמיכה בדברים שמתאימים לתחקיר המגמתי שלך, ומסתייג מדברים שלא מתאימים לו.

  הבעייה היא שאין דרך לקחת ברצינות תחקיר שלך שעוסק באנשים פוליטיים, שכן אתה שחקן פעיל לגמרי במגרש הפוליטי, לגמרי מבחירה שלך. ישנו סיכוי לא גדול שהתחקיר שלך לגבי ביבי הוא אמת לאמיתה, וישנה אפשרות סבירה לא פחות, שמדובר בפרשנות מוקצנת לממצאים, שתכליתה היא לייצר לחץ על גופי החקירה בתקווה שיהפכו את ביבי לאולמרט2 (הקבלה שאתה מנסה לייצר כבר שנים, ואין אפילו קמצוץ של סיכוי שהיא נכונה. לו ביבי היה מאית אולמרט, כבר היית מייצר עליו 5485663954 תחקירים עד כה).

  אין סיבה להעריך את נהנתנותו וקמצנותו של ביבי. מכאן ועד לתקווה שהקולגה שלך בערוץ 2 הביע ביום ששי (שהנה ביבי נופל בגלל התחקיר הזה), המרחק הוא גדול ועצום. רמת האמון הציבורי בתחקירים שלך ושל חבריך, בכל הנוגע לימין, היא כ"כ נמוכה, שיהיה צריך הוכחות במשקל מאה טון, כדי לשכנע שזה לא ניסיון סיכול של זה ששוב ניצח אתכם בבחירות. האתרוגנות שלכם (שאתה-עצמך סיפר עליה בהקשר לזוגתך, שלדבריך הסתייגה ממאמר כביכול-חריף-מדי שפרסמת על הרצוג ב"הארץ", כמה שבועות לפםני הבחירות) פוגעת באמינות שלכם. ביבי הוא לא מלך האמינות – אבל אתם לוקים בתחום זה, אפילו יותר ממנו.

 22. s.affias@gmail.com'Shabtai

  לאריקו: ביום העצמאות הבא ווינשטיין יקבל את פרס ישראל עבור סיפרות דימיונית (עיין חוות דעת בנוגע לביבי טורס ותיק ליברמן). הדלקת משואה בלבד קטנה עליו.

 23. עדנה

  מר גלמידי,תזכיר לי לאיזו שליחות לאומית נסע ביבי המטורללת ובניהם כאשר הם התארחו אצל הרמאי מימרן(זה שטוען שתרם למסע הבחירות של ביבי מליון יורו מתוך הגניבה שלו בסך 282 מיליון יורו) ועל חשבונו בריביירה? די עם הטמטום והעיוורון

 24. רז

  שיחק אותה תקופה מסויימת שלא מזיז לו ואפילו תבע אותך ומשך התביעה.
  אין דרך אחרת לומר זאת על ראש הגנב בוער הכובע והמח כבר מתחיל להישרף.
  ויינשטיין מוסס כל דבר.
  מנדלביליט עליך להיזהר כבר יש תביעה לבגץ מוכנה.
  עדיף שתעשה מלאכתך נאמנה.
  רביב דרוקר העיתונאי המעיר ומאיר את עינינו
  אשרינו שיש לנו אותך רביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.