מהתוכנית של גיא פינס ביקשו למסור: הטבות ליאיר נתניהו עשויות להיות הטבות לביבי

| 29 בנובמבר 2016

הטיעון העיקרי של ראש הממשלה נגד הכתבה שפרסמנו אתמול היא שמדובר ברכילות. יאיר נתניהו אינו איש ציבור (נכון), הוא סטודנט וזכאי לפרטיות (צודק). נתניהו, כמובן, יודע מצוין שזו ממש לא הנקודה ולא מכיוון שיאיר ואבנר מאובטחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (על לא עוול בכפם) מכספי משלם המיסים ומוסעים באוטו ממשלתי עם נהג ממשלתי. לא בגלל זה. זו סתם שחיתות של אגף הביטחון במשרד ראש הממשלה, שלא מסוגל לעמוד מול התביעות של משפחת נתניהו.

הנקודה היא אחרת לחלוטין.

סגנית השר לשעבר, פאינה קירשנבאום, זומנה זה מקרוב לשימוע והיא נחשדת בשוחד, בין השאר, על כך שתנועת "עזרא" מימנה כרטיסי טיסה לבת שלה. האם הבת של פאינה היא אשת ציבור? האם היא לא זכאית לפרטיות? האם המנכ"ל של "עזרא", דני אלינסון, הוא לא חבר של פאינה? אני מוכן להעריך שאלינסון היה בקשרים הרבה יותר חברותיים עם פאינה מאשר ג'יימס פקר עם בנימין נתניהו ובכול זאת המשטרה לא רואה במימון של הבת של פאינה עניין רכילותי והקריירה הפוליטית של פאינה הסתיימה על הדבר הזה, בין היתר.

ניצב מנשה ארביב איבד את עמדתו העוצמתית במשטרה בין השאר כי בנו צחי קיבל הטבות לכאורה ממקורבי הרב פינטו. האם צחי ארביב הוא איש ציבור? הוא לא זכאי לפרטיות? זו לא רכילות? בסופו  של דבר, כתב האישום נגד ארביב לא כולל את העניין הזה, כי הפרקליטות חשבה שתתקשה להוכיח שמנשה ארביב ידע מה מקבל הבן שלו. במקרה של נתניהו, הוא לא יוכל לטעון שלא ידע מה קיבל יאיר נתניהו מפקר.

להמשיך? מרים פיירברג חשודה עכשיו, בין השאר, בגלל הטבות שקיבל הבן שלה. אביגדור ליברמן נחקר בזמנו בעקבות כספים שקיבלה בתו. אריאל שרון כמעט עמד לדין על כספים שקיבל גלעד שרון, בנו. הבן של פיירברג, הבת של ליברמן וגלעד שרון לא היו אישי ציבור ואף אחד לא ראה בזה רכילות. כולם הבינו את החומרה שבעניין.

שלוש חופשות הפאר שקיבל יאיר נתניהו מפקר, לפעמים לא לבד והלילות בביתו של פקר בתל אביב, שוות ביחד כמה עשרות אלפי שקלים לפחות. אולי יותר. ביאכטה של פקר, הכלל הוא שאף אחד לא משלם. החברים יורדים באיביזה או באיטליה, חוגגים, חוזרים, הכול על חשבון פקר. האחוזה באספן וחופשת סקי שם שווה הרבה מאוד כסף ובטח כמה לילות במלון המפואר בניו יורק. השאלה היחידה היא למה פקר נותן את זה ליאיר והאם היה נותן את זה אם אבא של יאיר לא היה ראש ממשלת ישראל.

תגובות

תגובות

33 thoughts on “מהתוכנית של גיא פינס ביקשו למסור: הטבות ליאיר נתניהו עשויות להיות הטבות לביבי

 1. uribreitman@gmail.com'אורי ברייטמן

  חשוב להזכיר גם את בתו היקרה של אביחי בר יוסף, ד"ר הילה פוגל, שנחקרה לאחרונה בחשד שקיבלה 3 מליון שקלים בתור שוחד לאביה בפרשת המל"ל וכלי השיט. אם הילה פוגל נחקרה ושוחררה למעצר בית, למה יאיר לא נחקר? SAME SAME.

 2. rahel@lawlilel.com'רחל לא-ליאל

  ושמעון פרס? ובוז'י הרצוג? וזהבה גלאון? התארחו אצל חברים בריביירה הצרפתית ונסעו במטוסים פרטיים של סבן וקיבלו שעון זהב "במתנה", אבל עליהם אתה לא כותב משום מה.

 3. יוני

  רביב דרוקר הוא אחת הסיבות שאני נשאר במדינה הזאת. כמו בג"צ. תחושה שנותר סיכוי מול כל הפופוליזם הזוועתי ששוטף את העולם (טראמפ הוא רק עוד סימפטום של אותה מחלה).

 4. israel.gat@gmail.com'ישראל

  תגובות של ימנים בסגנון "ומה עם פרס? ומה עם ההוא? והזה? וההיא?".
  תגידו, אתם ילדים בכתה ג'? אז נגיד שזה נכון וכווווווולם גנבו גם, אז זה הופך את ביבי והמשפוחה לפחות גנבים?
  ואם כבר כתה ג' אז עד הסוף, כמו שהאמא הפולניה שלי היתה אומרת לי באותם ימים רחוקים: ואם כולם יקפצו מהגג, גם אתה תקפוץ?
  אבל הימין ששולט בארץ כבר קרוב ל 40 שנה (הרבה יותר ממפאי ההסטורית שהם מאשימים אותה בכל חולי אפשרי, הרי אם אפשר היה הם היו משכנעים אותנו שלורד וולדמורט התפקד למפאי), אין לו באמת שום אג'נדה ושום פתרונות למה שקורה פה. כל העיסוק שלהם הוא לשמר את עצמם ואת מקורביהם בעמדות כוח. להסית ולשסות חלקים בעם (בעיקר את הטיפשים ביותר בהם), ב"בוגדים" למיניהם.

 5. עמי

  לתגובה ״ושמעון פרס? ובוז'י הרצוג? וזהבה גלאון?״, תגיד אתה צוחק? זוכר אחד רבין, הוא פרש מתפקיד ראש הממשלה בגלל חשבון בנק לא חוקי שאשתו ניהלה. הוא פרש! לא פחות מזה. נכון יש מושחטים גם בשמאל וגם בימין, אבל רבק, מדובר בראש הממשלה שלנו, ממנו אנחנו מצפים ליותר. הרבה יותר.

 6. אפי

  בבקשה דרוקר תפסיק לכתוב על המשפחה הזו האמת לקום כל בוקר לקרוא עיתונים כתבות וכו שבא להקיא מהם מהמשפחה הזו .אני חושב שהבוז הוא לנו על איך שכלום לא משתנה .
  שרה מנהלת את המדינה ביבי חותמת גומי ולהם מתווספים עשרות מקבלי …… ואנו מזכירים את זה לעצמנו כל יום כל שעה .כבר עדיף לטמון את הראש בחול

 7. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  היום ביבי ביטל את כל פגישותיו בתירוץ שחלה בשפעת. (יש לו פתק מהרופא היחצ"ן שלו). כנראה שכבר נגמרו לו התשובות והפוסטים. מעניין אם בפעם הבאה שיופיע בציבור יהיה לו שרידים של פנס בעין או משהו כזה.

 8. dalyabar@bezeqint.net'דליה בר דין

  לא רוצה להגיב לכתבה. אי אפשר להכיל את כל השחיתויות של בית המלוכה הזה.
  אני רק מבקשת מרביב דרוקר שמור על עצמך מאוד מאוד. איש יקר

 9. אזרחית שפויה

  רביב,
  אל תישבר ואל תפסיק לחשוף את האמת! נראה שאתה אחד האמיצים הבודדים במדימה שעומדים בינה ובין אבדון מוחלט.
  מקווה מאד שביום העצמאות הבא אתה תדליק משואה!

 10. zirobatl@gmail.com'אלי

  משפחת שאוצ׳סקו כבר אמרנו?

  שקרניהו מסמם את ה בוחרים שלו ואם הוא צריך, מפני שהוא מפחד שישלחו אותו הבייתה הוא מפחיד את בוחריו מהערבים שכאילו (ישראבלוף) זורמים לקלפיות והשמאל מביא אותם באוטובוסים… אם יש מישהו שכל הזמן מוציא את בוחריו פראיירים וצוחק עליהם מאחורי הגב , זה שקרניהו! שקרניהו גם עשה מהכבוד של המדינה ומהבוחרים שלו זבל… הוא גם פגע לכולם גם בפרנסה וגם בביטחון! (מי לא דאג להכין את הצבא למנהרות? מי התפאר ש״לא ניתן לחמאס לירות טילים על יישובינו״ ואחרי ההתפארות. פלו ביום. אחרון למבצע ״לא צוק ולא איתן״ יותר טילים מאשר ביום הראשון!
  מי בזבז את הזמן מאז ״הסופרטנקר״ ולא דאג לספק פתרון של מזל״טים לגילוי מיידי של מוקדי הצתה בעונה היבשה כדי למנוע את שריפות הענק?
  מי מספק סיבות לחרמות על ישראל, שגורמות לאיבוד מקומות עבודה ופוגעות בייצוא בגלל הליקוקים לקיצונים,
  זו הפרנסה של כולנו, כולל. וחרי ביבי…
  שקרניהו- נמאסת על העם!

 11. limorkl@gmail.com'אזרחית מודאגת

  רביב, כל הכבוד על האומץ והנחישות במלחמתך הצודקת ב-ביבי! יישר כוח!

 12. rahel@lawlilel.com'רחל לא-ליאל

  ורביב עצמו, מה הוא קיבל וממי? כסף מזומן מהקרן החדשה ומארגוניה השונים בצורת "פרס".

 13. אסף

  לכל הטיפשים שמתעניינים למה דרוקר לא כותב על המתנות לפרס, זהבה גלאון וכדומה – האנשים האלה הם לא השלטון, הקסם שלהם לבעלי ממון לא דומה לחיבור לחברי ממשלה. על הכל צריך לכתוב, אבל קודם כל על הסנדק ביבי קורלאונה

 14. אורן

  מה היא הבדיקה המסתורית שאמר אתמול ברוכי קרא, שהיועץ לא גורר כבר שנה?

 15. israel.gat@gmail.com'ישראל

  למגיבה רחל לא-ליאל. את עושה מעצמך צחוק, תפסיקי.
  אני מבין שבמטה הטוקבקים של נהנתניהו משלמים לכם לפי תגובה אבל זה כבר מוגזם אפילו במושגים שלכם.
  את כנראה גם לא-חושבת או לא-חכמה-במיוחד.

 16. אלי

  רק בארץ בחירות נמשכות כמה שנים , בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה כרגע , עוד כתבה עוד בדיקה עוד חקירה לא תעזור.
  בדמוקרטיה מחליפים שילטון בקלפי. חוץ מנתניהו ,דרוקר עושה עוד כתבות ?

 17. greda116@gmail.com'אושיק

  מסכן רביב לא עובד לו יותר ממחזר חומרים ממצא יוצר חדשות. קראתי את עדת המגיבים של רביב אלו עם פרשנות של נהניתניהו ברוזיהו חתוליהו ממש יצירות ספרותיות.רביב יש לך ממה לדאוג עם קהל קוראים כזה. תהנה לך

 18. -ליאור

  אלי, אלי, אל תהיה תמים, את אולמרט החליפו בקלפי? קברו אותו בבתי משפט.
  עכשיו, מילא היו עושים את זה בסמוך למועד הפשע, אין לי ספק שהוא לא היה טלית שכולה תכלת, אבל למרבה ההפתעה זה קרה במקרה בדיוק בתקופה שבה עמד להגיש לערפאת הצעה חסרת תקדים כלשהי. מין צרוף מקרים קוסמי שכזה.
  שנמשיך הלאה, את רבין החליפו בקלפי? שננסה להזכר איך בדיוק החליפו אותו?
  ושרון ש"הפך עורו" בתקופת ההתנתקות, לא נתקף לפתע פתאום בחיידק החקירות הבלתי נגמרות?
  נרד קצת במדרג – את לפיד שהתחיל לנשוף בעורפו של ביבי, החליפו בקלפי? מערכת בחירות שלמה ומליארדי שקלים נשפכו כי ביבי החליט להדיח אותו.

  מה שמדהים הוא השכנוע העצמי של אנשי ביבי (לא אנשי הימין חס ושלום, איתם יש לי מחלוקת אידאולוגית בלבד), כשזה נוגע לביבי – אין מה לעשות, הוא נבחר, חייבים לקבל את הכרעת העם, אבל עם כל אחד אחר – כל האמצעים כשרים. לא יוד אם זו סתם צביעות או באמת הפרעה נפשית

 19. אלי

  או ליאור ליאור , תמים אני לא , ״ עם אנשיי הימין יש לי רק ויכוח אידיאולוגי״ ממש . אנשיי ימין הצביעו לאיש ימין ובראש הימין עמד נתניהו . הבחירות הם לא אישיות . אולי נתניהו איש נהנתן אבל לא מושחת כמו ברשימה שמניתה של ראשי הממשלה שהיו .

 20. mender@walla.com'סול מנדר

  לכל מי שחושב שנתניהו זה ימין ומתנגדי השחיתות זה שמאל שיצא ממודל הדו-מימד השטוח הזה ויבין שנתניהו גורם נזק לכולם ובמיוחד למדינת ישראל. זה כוח הרס שלא הכרנו כמותו בעבר, זאת שחיתות אקוטית שהורסת לעומק, את שורשי המדינה הציונית. הגיע הזמן להתעורר בכל הרבדים ולהוביל את ביבי ומשפחתו המושחתת לחקירה ראויה ומסודרת עם כל הכרוך בזאת. בנפשנו הדבר, התעוררו אנשים, שריפה!

 21. לוחם

  אין יותר לוזרים מהשמאלנים. באמת אני מחפש בהסטוריה האנושית, אולי איזה חיה נכחדת בגלל מוח זעיר והתנהגות בלתי אבולוציונית…אבל באמת הטמטום שלהם חוצה גבולות, הם לא רוצים לשכנע את הימנים להצביע לשמאל, הם רוצים להרגיש אליטיסטים ולהתנשא מעליהם. אז הם למעשה מאד מרוצים מהשלוש מנדטים שלהם, כי זה מועדון סגור, זו קליקה. חבורה של סתומים. ועוד מתנשאים על מוכרי בגדים, מנקים, שומרים, בקיצור, מתנשאים על המשרתים שלהם וביום הבחירות תמיד הם בהלם איך זה שהם הפסידו. איך זה שהמנקה הרוסיה שהם מסתלבטים עליה לא הצביע למפלגת האליטות? חברים יקרים, אתם משתינים עלינו בקשת כל יום ופעם בארבע שנים הבוחר מראה לכם מאיפה משתין הדג. נתראה בבחירות הבאות שפייגלין או בנט יהיו ראשי ממשלה ואוהו אתם עוד תתגעגעו לביבי.

 22. יעלי

  רביב, אתה עושה עבודה קדושה! תמשיך בכל הכוח ובכל המרץ, כי בנפשנו הדבר! המדינה הזאת נהרסת בגלל שלטון מושחת ומנהיגות שאיבדה את הבושה וכל הבלמים. מדינה שלמה תחת שלטון של מופרע, שאי אפשר להיפטר ממנו. אנחנו זקוקים לך מאוד על מנת שתאיר את כל הפינות האפילות במופרעותה של משפחת השלטון בישראל

 23. db10

  תמשיך במלאכת הקודש
  אבל תבדוק מה יש מתחת לרכב יום יום
  בכדי למנוע הפתעות ולהמשיך הלאה

 24. Moshentv@gmail.com'משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  רק הערה קטנה למי שמלעיז על "השמאלנים המתנשאים": התנשאות השמאל היא פיקציה. כשהימין מפרסם עמדות כל-כך נמוכות ולא מכובדות (למשל, למה לא חקרו את פרס, את רבין, את ברק, וכו')… כל אמירה שיותר עניינית ומכובדת מזה – מתפרשת כ"התנשאות"… כשהקימו כאן מדינה, מה לעשות, עשו דברים חשובים, ועשו אותם מי שהגיעו למציאות מסויימת והבינו מה הכי חשוב. מה בדיוק עושה כאן הימין באינסוף שנותיו בשלטון? במה קידם את המדינה? אולי הוא המביא על עצמו יחס ביקורתי כזה, "התנשאות"?

 25. PorathJosh@gmail.com'י. פורת

  אני רק תמה כמה חברים בני 23 יש לאדון פאקר מלבד יאיר נתניהו. פאקר עצמו הוא בן 49.

 26. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  חמי שלו מדווח ששר האוצר המיועד בממשל טראמפ שותף של פאקר ,ההוא מהפאקריה של משפחת נתניהו. ככל שהזמן מתקדם רואים רשת טוויה היטב וחובקת עולם.

 27. הדס

  מסקירת ערוצי התקשורת השונים, מדכא ממש לגלות כמה לחשיפות האחרונות שלך רביב אין ביטוי. מדכא לגלות שזה כאילו הפך להיות עיניין אישי בין דרוקר לנתניהו. איפה שדרוקר כותב או מופיע- זה נמצא על סדר היום. בערוצים ובאמצעי התקשורת האחרים- יוק. דממה או לחישה חרישית אגבית. איך זה יכול להיות? איזו תעודת עניות לתקשורת הישראלית! איך לא עוסקים בזה בכל ערוצי התקשורת מהבוקר עד הערב? האם זה באמת בגלל השריפה שמוססה את זה כך? האם זה נתניהו הקוסם שהקפיד בתגובות לחשיפות שלך להעביר את זה לפסים אישיים בינך לבינו במקום להגיב לגוף העיניין. ואם לא נוצר ״לחץ ציבורי מאמצעי התקשורת״ ואם הציבור אדיש ולא מתקיימות הפגנות מחאה בעקבות הגילויים, אז האם אנחנו עכשיו אמורים לתלות את כל תקוותינו ב״שומרי הסף״? אם כל מה שאנחנו יודעים כיום עליהם ועל הקריטריונים לקבלתם לתפקיד? (ראה התחקיר בעובדה- שגם בעקבותיו די מדהים, עם כל החשיפה על שיקולי בחירת ראש השב״כ- יוק.. ״הכלבים נובחים והשיירה עוברת״..)
  רביב, רוצה לחזק את ידך, תשמור על עצמך עם עבודת הקודש שאתה עושה ומאחלת לכולנו למעננו שעבודתך תקבל את הנפח הראוי, כי זה אולי בכל זאת זה יכול להוות מנוע לשינוי.

 28. abbaeven@walla.com'חפץ חיים

  אני מסכים שהמתנות ליאיר נתניהו כמוהם כמתנות לנתניהו עצמו ויש צורך לחקור את ראש הממשלה על קבלת שוחד.
  אבל, איך מסבירים את זה שראש הממשלה לא נחקר? שהיועץ המשפטי לממשלה לא מורה על חקירה?
  לפי הפרשנות שלי יש הבדל בין המקרים.
  לפאינה נתנו שוחד בין היתר במתן תמורה לבת לטובת החלטות שגויות שאינן לטובת כלל הציבור.
  למנשה ארביב , נתנו שוחד תמורת מעשים פסולים של ארביב לטובת הרב פינטו.
  למרים פיירברג נתנו את השוחד לבן בתמורה להחלטות בוועדות תכנון לטובת נותן המתנה.
  הכול לכאורה כמובן.
  מה שנעשה בשלושת המקרים האלו זה ניסיון להלבנה של השוחד במתן לילדים.
  במקרה של נתניהו , לא קיים חשד שהוא קיבל החלטות מוטות לטובת פאקר.
  יתכן וזה ההבדל שעושה את ההבדל.

 29. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  רביב, בעוד נתניהו ייזרק לפח ההיסטוריה, אתה פילסת דרך לפנתיאון העתונאים המעוטרים בעולם. תודה.

 30. MIRIRE0@GMAIL.COM'ברטה

  ל"חפיף דרוקר" – תזהר לא לאכול מזון מקולקל במקומות שאינך יודע את מקורן לבל תקבל הרעלה חלילה וחס! תזדיין בסבלנות עד מחר (יום ג) לתכנית המקור ושם תצפה ותאזין א לכל ההוכחות לשקרים של וינטר שככל שחולף הזמן מתגלה כמפקד בלתי ראוי ומסוכן.

 31. גדי

  לעיתונאי רביב דרוקר ישר כוח .בבי מתדרדר הופך לטוקטוביס עלוב שמנהל נגדך מלחמות יום יומיות בפיסבוק בהודעה בכנוס בארה"ב אוי לנוי שראש ממשלה שחושב שהוא דמוקרט מנתנהל כמו דיקטטור ..מצוי. ולאט לאט הולך בדרכי ארדואן פוטין ועוד .נכון עיתונאים לא בכלא עדין .אבל הם מושמצים ..ע"י כבוד ראש הממשלה ..ואנשיו ..ומאוימים ע"י ציבור ימני הזויי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.